Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bum do tanku. Ha, ubral jsem mu - 20% ! Tak ještě pětkrát..
    • A co jako, většina her je na tom postavena :D
      • jamar28
        Třeba War Thunder to tak nemá a když střílíš na špatné místo, můžeš tam našít třeba 100 střel a maximálně tak poškrábeš lak. *4*
        • Mimochodem ukaž mi jak v sidescrapu vymydlí lightko mause zepredu, ano taky neprorazí. Bohužel jseš jen ubohej troll nebo trotl nebo obojí *1*
          • jamar28
            Promiň, nechtěl jsem urazit tvou životní lásku, jejíž čest tu tak hrdinně bráníš. *7* Já jsem WoT hrál jen chvilku asi před 2 lety a tenkrát měly tanky klasické "životy", což mi přišlo dost uhozené (ale alespoň hra zohledňovala, kam se vlastně člověk trefuje). Jestli je teď WoTko realističtější, tak je to jen dobře, gratuluji. *4*
            • Není. Je pořád stejně hloupé :)
        • Jasně WT nemá skryté mechanismi *1* *1* *1* Je to úplně stejné a jen jouda tvrdí opak. Rozdíl je že tam akorát nemáš hp a rychleji chcípneš a hra se snaží tvářit realisticky, jiný rozdíl v tom nevidím.
          • jamar28
            A jaké skryté mechanismy WT má? Ten rozdíl, že tu stroje nemají HP, je ale dost podstatný, to je právě to, o čem se bavíme. Rychleji chcípneš, no to je individuální, pokud samozřejmě hraješ zbrkle a nepřemýšlíš, můžeš být zpátky v menu třeba za minutu, ale když zapojíš mozek a týmy jsou vyrovnané, může být jedna hra klidně na půl hodiny. WT je určitě víc realistická hra (čímž neříkám, že je zcela realistická), to je snad věc, kterou nepopírají ani nezfanatizovaní hráči WoT, ne?
            • Je logické, že třeba u děla máš určitý rozptyl, který je daný částečně náhodně, ale hlavně záleží na úsťové rychlosti střely, jejím tvaru a hmotnosti a taky na délce hlavně. Kdyby to střílelo pořád do jednoho místa, tak by to asi nebylo ono. Respektive dá se to po pár střelách lépe odhadnout a působí to přirozeněji než magický kruh u WoT, kde se navíc náměr sám nastavoval podle toho na co jste ukázali a třeba trefit tank, který zmizel na horizontu, ale věděli jste, že tam je, nešlo.
            • Ale ty hodnoty jsou skryté. Nebo ty je znáš?
            • jamar28
              No...Když to přiznávají, tak to asi nebude skrytý mechanismus, ne?
            • Ano ale RNG je i ve WT a to je prosím přiznané i vývojáři.
    • MickeyMutant
      4x
      • Ne, musíš mu jít, v WOT, do mínusu ;) je uplně jedno kam to solíš, o to mi šlo.
      • při čtvrté zbyde díky RNG tanku okolo 1HP

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit