Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Připomíná mi to Alice:Madness Returns...jooooooooooooo ! *14*
    • Příběh Alice je sám o sobě dost ujetej a to v jakýkoliv verzi, takže se k němu takovýhle úchylný prostředí parádně hodí a hra působí naprosto fantasticky. Ale tohle bude asi velkej krok vedle.
      • Shenkster
        Třeba tohle bude ujetý taky...určitě ne tak jako Alice, ale nechme se překvapit :) každopádně se těším !
  • já bych radši něco temnějšího jako měla být Red on McGeeho. Ten "souboj" s mechanickým vojákem mě fakt neoslovil
  • Nyarlathotep
    Hra mi připadá podstatně inspirovaná Alenkou. Obě hlavní postavy jsou dívky, podle výrazu by to mohly být jednovaječná dvojčata, obě hry jako by ze steampunkového oka vypadly a ty 2d pasáže v alence přece taky byly? Že by šlo o náhodu? To si nemyslím...
  • vonTossis
    Na některých místech to vypadá výborně, na jiných děsivě lacině...
  • Z toho traileru mam krapet smiseny pocity.
  • legolas0901
    Vypadá to hustě moc se na krvavou karkulku těším alča byla super tak doufám že to nskazí
  • Na steampunk už začínám být alergický.
    • Rise of Legends to byla hra s úžasným pojetím steampunku!
  • MidnighT91
    Škoda já doufal v brutální, krvavou tps mlátičku ve stylu Alenky a ono Trine...
  • Jack1947
    Steampunková karkůlka s velkou sekyrou? Jo to zní echm... trochu poněkud ujetě. I když to může bejt celkem bžunda. *4*
  • myslím, že realisticky vyvedená scéna s páráním vlčího břicha zaživa, ze kterého se vyvalí napůl rozložené torzo babičky by té hře mohla dodat tu správně temnou atmošku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit