Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uklidnujici a oddechova hra *4*. Skoda, ze alternativni realita se vice nepodoba dnesni alt-right dobe a na stranu nacku se nepridavaji redneckove, stoupenci konfederace, ....
    • Alt-right doba? Asi žijeme na jiný planetě, já totiž vidím všude u moci různý odrůdy levičáků. S nácky, vidláky, rasisty a podobnou svoločí se pak hází do jednoho pytle i ten, jehož názor je v rozporu s "korektním" pohledem na svět.
      • Je fakt, ze skutecny nacek by je stejne vsehny povazoval za nizsi formu zivota, protoze to nejsou arijci *1* Narazel jsem hlavne na cast lidi, ktera protestuje proti odstraneni pomniku konfederace a nevaha velde symboliky konfederace pouzivat i tu z dob treti rise *11* od te by se asi BJ pomoci nedockal
        • TheGGG
          taky nezapomeň na ten tisíckrát větší počet ultra-levičáků co rabují obchody nebo mlátí každého, kdo má jiný názor a na tričku nosí che ge varu...
          • Tebe bych zmlátil ocelovou trubkou, ty prevíte.
            • TheGGG
              strejda z československý lihový se ozval... nebo snad antifák na druhou? No nevím, radši si hlídejte tu vaši kliniku... *14* *14* *3*
          • Tak to uz jsme trochu mimo hru a resit tady jestli bylo driv vejce, nebo slepice asi nema moc smysl. Osobne hlavne vidim problem, ze jsem tlacen se postavit na jednu z tech stran, prestoze obe povazuji za neprijatelne ....
      • co to tu meleš ty kremlohujere?
        • Pane, vy máte v kriminálu internet?
  • Zdravim lidi..prosim Vás mam dotaz..rozjede se mi ta hra ? Mám notas značky Asus, model GL552VX. díky :)
    • zdeeneek
      Pokud nemáš vůbec představu co máš v noťasu za HW, tak můžeš použít stránku "Can you run it" (https://www.systemrequirementslab.com/cyri). Zadáš název hry, kterou chceš hrát a zobrazí se ti, jestli na to máš HW.
      • To jsem zkoušel..a taky jsem to zkoušel na hodně jiných her a psalo že se nerozjede a nakonec uplně v pohodě (např.,Mad Max,ROTTR,W:The old blood)..právě abych zbytečně nekupoval..
        • TheGGG
          tak kup na steamu a pak to kdyžtak refundni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit