Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    Story line bude z toho 5 a pol hodiny, zvyšok bude zbieranie pamäťových kariet alebo mikročipov po budovách Chicaga. Nas***ť. A k tomu zo 5 vedlajsich úloh, ktoré si zopakuješ 50x dokola... ubisoft a ich naplň openworld hier.
    • No neviem, ubi pri AC4 dokázal že vie robiť open world hry kde sa dá stráviť 100 hodín...
    • Jojo souhlas tez me tohle uz v AC moc nebaví.
    • michaliuz18
      :DD presne si mi to z hlavy zobral a napisal to :)
    • Vidim to dost podobne. Stejne jako v pripade FC3 bude zalezet jen na "vydrzi" kazdeho jednotlivce kdy pociti stereotyp a zacne upalovat do "cile".
      • kickasl
        Pravda FC3 byl celkem repetitivni, ale musim rict, ze zrovna u nej mi to nevadilo a skutecne jsem obsadil vsechny zakladny a kdovico jeste.
        Jeste u saints row jsem u sbirani a "miniher" vydrzel dost dlouho, protoze tam jsou zase dost originalni.
        Vetsinou jsou ale minihry a sbirani blbosti dost tragedie.
  • BoB.2
    To už jsem někde četl ,budou tam i námořní bitvy?
    • To bude v DLC za 20$. *3*
  • Mart9
    Z té hry cítím cosi zkaženého.
  • Ubisoft a 100 hodin hratelnosti.. na to si dam obzvlast majzla.. kdyz vzpomenu na assasins creedy (vcetne black flag), kde uz jsem mel s tech "furtosamedokola" misi a souboju ponorku .
  • slavek.skara
    Hmmm že bych si tu hru přece jen vzal..sto hodin naposledy u mě vydrže Witcher 1...Nu uvidíme na recenzích.
    • Withera mi nepripominej, pres same superlativy jsem si jej pred pulrokem poridil a po par desitkach hodin dost nas*ane odinstaloval .. se svou postavou jsem zadny problem nemel, ale pri kazdem souboji kdy jsem mel za prdeli spratelene NPC (hard.) , byla totiz tak vysoka pravdepodobnost jeho umrti, ze to byl vylozene save/load festival, kde ve vetsine pripadu absolutne neslo zabranit nejhorsimu.. a to jsem cekal ze po tech letech budou kuci mit odladene.. fuj, naposledy! Kez by me pred tim nekdo varoval drive abych usetril tech par penez na neco neodflaknuteho. Berte to jako varovani, kdy budete mozna nuceni hrat na stredni obtiznost, protoze hardcore zde vlastne hru posila do hnoje.
    • 100 hodin? Co jsi tam proboha dělal? :-))
      • slavek.skara
        Načítal obazovky *3*
        Ale jinak vážně nevím dohrát na nejvyšší obtížnost a splnit všechny questy mě fakt zabralo kolem 6-7 dnů...a nebo ty jsi nehrál pokr, nebo nejel zápasy pro radost?
      • Koukal na kartičky...
    • Asharak
      Hlavně ať to není v částech nezážívné jak vylodění ve Wyzimě ke konci. To mi třeba trochu zkreslilo představy o tom že víc hodin = lepží zážitek ze hry :/
      • slavek.skara
        Ten konec byl takový hodně utahaný ....to je fakt.
  • KIMCID
    vlk taky sliboval *1*
  • 100 hodin hratelnosti, z toho 50h instalace.
    • a 49 hodin stahovani a aplikace patchu
      • +30minut loading
        • A zbytek času se to budeš snažit rozchodit přes Uplay. *1*
          • Tilwaen
            Nebo rozchodit Uplay samotný.
  • Krescz
    takze to bude 10 h hratelnosti se vsemi DLC a uvidime cecky...na 1 minutu max 3 *7*
  • Aj drsnejšiu grafiku - https://www.youtube.com/watch?v=wBGIi9VA_AI#t=56
    Ďakujeme Ubisoft
    • Keyz
      Jo, to by na PC chtělo. Tohle je hnus velebnosti.

      *11*
    • Veskoslav
      No jo no. Nová generace konzolí *1*
      • Pravdu neumínuskuješ, tak to v životě nefunguje *1*
      • Nějaký fanoušek nové generace to nějak nemůže zkousnout, že se to na PS4 a Xbox musí osekat *1*
        • Tak ty si dobré máslo, proč by to na nové generace konzolí osekávali...? Dej si facku *1*
          • protoze uz v den vydani to byl podprumernej herni HW natoz po pul roce to je proste fakt za rok je PC uplne nekde jinde a nextgen konzole se teprv zacnou rozhybavat, uz jen to jak na PS4 klizzone ktery mela ukazat potencial nove konzole a ani to nejede ve full HD je to k placi
            • Django_cz
              No tak za rok... to snad ne *3*
          • Veskoslav
            Vážně potřebuješ odpověď na to, proč by to osekávali? *7* Stačí si porovnat Xboxovou verzi Titanfall a pc verzi. Spousta věcí jako pozadí, mlha, kouř či prostředí vypadá hůř.
          • Pretože inak by to tá konzola nerozbehla na 30 FPS...
  • Keyz
    Určitě tam bude hon za kolekcemi věcí a dalších hloupostí a to ve velkém městě zabere dost času :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit