Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no ja osobne by som tam radsej dosadil Levine-a a tak pokial to nebude mat poriadny rozpocet nemozme nic ocakavat + to cakanie 3-5rokov, dozijem sa toho vobec? :-D
  • jak SS tak UU jsou jedny z nej her, co jsem kdy hrál. UU2 byla úžasná hra, člověk prozkoumával podzemí hradu a pak objevil krystal, který byl bránou do 8mi světů. Pak prozkoumával 8 různých světů (gobliní věž, ledový svět, létající město...). Škoda že ovládání této hry je dnes dost hrozné.
    Jinak hodně dobrý duchovní nástupce UU je Arx Fatalis - hodně nedoceněná postapo fantasy hra se skvělou atmosférou.
    • arx fatalis... to jsem hral a libilo se mi to, ale pak jsem nedokazal ukovat zbrane, abych mohl jit po novym typu nepratel a tim to zhaslo

      matne si vzpominam, ze jsem mel rudu, ale nevedel, co s ni
      • Výborná hra. Měl jsem podobný problém, ale nejobtížnější bylo rychle kouzlit - to byl pro mě nadlidský úkol.
      • Arx není nedocenena hra, je dost znama a svého casu vysla i na xboxu, jen uz je krapet starsi tak se o ni nemluvi.
  • ano prosim ano, cert vem next gen grafiku, chci hratelnost ss jednicky !
  • to zni dobre " možnost pomáhat přinést tyto hry publiku 21. století" bez sarkazmu. tento pan umi, myslet mimo krabici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit