Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To za předpokladu že do tý doby nezavřou Bakalu
    • Kdy v ČR někdy zavřeli nějakého gaunera? *1*
      • naposled toho co kreslil tykadla, odsoudila ho manželka nějakýho ODSSáká.
        pak eště brutálně odsoudili na rok jednoho, co ukrad 50 mega, dostal pekelnou pokutu, asi 10 mega.
        pak janouška, co sfetovanej vožralej schválně srazil ženskou, ted se jej vězenská služba snaží dostat ven, abytam nemusel bejt ani ten rok.
        pak Rátha, zeto, že si moc otvíral hubu, měl brutálních 15 milionů (třeba takovej vondra ukrad stovky mega na promopro a je absolutně v klííídečku).

        Hele, u nás je slušná země jo, tak ocamcad po camcad, tady si poradky rozvracet nedáme!
      • On žije v Švajcu a tam se nepářou s nikým a cizincema zvláště.
    • Still
      Jo, nad tím jsem taky přemýšlel... *8*
  • takže komplet trilogii můžeme čekat někdy okolo roku 2030? *7*
    • Ty si vazne myslis, ze vsechnu praci po dokonceni smazou z HDD a pracovni prostory pro jistotu zapali a pujdou delat pokracovani od nuly ?
      • jestli ne, tak bych se skoro obával, že Cryengine bude za 15 let působit trochu zastarale
        • cryengine dostava nove buildy stejne jako ostatni komercne uspesne enginy...
          • To ano. Ale v pripade, ze si zacnes prepisovat engine a doupravovat framework, muze se prechod na novej build stat trochu vetsi komplikaci.
    • Dle informací od spolehlivého zdroje, plánují udělat každý díl na novou generaci konzolí.
      Díl první KC:D na tuhle generaci a pak díl druhý na další díl třetí opět na další. *5*
    • Předběžně ano, 2030, pak se odloží do 2040...
      • snad do té doby lidstvo nevymítí nějká globální epidemie, třetí světová válka nebo náraz asteroidu, nebo nezavřou toho Bakalu no.. chci vidět jak to dopadne *1*
  • Ještě je potřeba doladit vliv požitých potravin na stolici *2* Na druhou stranu, pokud mají na vývoj dost peněz, tak není kam spěchat.
    • Bakala to zacaluje
      • Chtěl bych vidět, koho má na výplatní listině. Nějaké Warhorse se v tom opravdu ztratí :o)
      • Super ...hornici uz otviraji sampanske.
        • Těm to je fuk.Zabezpečí je česká levice protože to jsou jejich potencionální voliči *3*
        • muj tip je Cerven 2018
  • ten games prehravac je nejlepsi, meli by ho zpoplatnit
    • platit bolestné každému, kdo si v něm pustí video *1*
      • jsem to zpustil, chtel jsem preskocit zacatek, chvili to loadovalo, pak to spadlo

        ok, na druhej pokus uz se to sice pretocilo, ale bylo to trhany, ze se to nedalo ani poslouchat, na vic pokusu jsem nemel nerf
  • Víte co, já jsem rád. Když jsem viděl záběry z hraní, říkal jsem si, proboha, jen ať tohle nevyjde s tím, že se během půl roku objeví půl stovka patchů. Je fajn, že hru doladí a vydají ji v podobě, v jaké by měly vycházet všechny hry.
    • palver
      Jen aby to Vávra s tím negováním Bethesdy nedotáhl do krajnosti. Ze strachu, že to nebude realistické a v době vydání to bude mít chyby udělá přesný opak.

      Hru, která bude zcela realistická, nebude mít vůbec žádné chyby... a pro jistotu nikdy nevyjde.
  • ChyrenCZ
    Tak je pravda, že to vypadá úžasně.Někteří lidi v tý hře jen tak chodí a screenšotují si do galerky. To je samo o sobě vizitka špičkové grafické práce. Otázka je, jestli to bude i herně zajímavé. A jestli to někdo do doby, než se vydá full verze, neudělá lépe jinde. Musím říct, že jsem nikde nic podobného neviděl. Takhle vykreslenou krajinu, tak precizně a různorodě na jedno téma - les. Držím pěsti. *4*
    • jamar28
      Jo ta grafika je úžasná a hlavně krajina je reálná a má logiku. Vypadá to jako autentická česká příroda. Místy fotorealistické.
      • Na to muzu jit do lesa, kdyz chci fotorealistickej les. Hlavne at tam je nejaka zabavna hra. Coz zatim moc nevypada. na technologickych dem lesa na cryenginu je plno :)
        https://www.youtube.com/watch?v=Op67oG0nqYA
        • jamar28
          Nejde jen o hezkou grafiku, ale o to, že to prostředí je autentické a vypadá opravdově. Má logiku. A vesnice zrovna tak. Když to srovnám třeba se Skyrimem, je to propastný rozdíl.
          • a proc myslis ze by ve Skyrimu mel byt svet ktery by byl jak vystrizeny z nordske historie? jsou tam draci, obri, firebally atd, takze nejaka realita stejne ber za sve, a me spis prijde fajn ze se tam muzou objevovat veci co do realu nepatri a pusobi jinak. Spis si to srovnavaj treba s Mount and Blade, nebo s nejakymi vernymi simulatory, Skyrim neni moc dobry priklad.
            • nic takového ve Skyrimu neni
            • Ve Skyrimu taky nemusi byt vesnice, kde 2 metry od vesnicke brany stoji 20ti metrovy obr a ani giant ani obyvatele vesnice o sobe nevedi. Obr zautoci az kdyz hrac oznami starostovi ve vesnici, ze mu pred branou stoji 20ti metrovy obr. Toto fakt nepusobi dobre. Kdyz se o to snazi Warhorse, tak to jen schvaluju. Na druhou stranu, ale umisteni obra dal od vesnice nemuze zpusobit nekolik odkladu o rok.
              Dokonce si myslim, ze ani tak skvela grafika neni duvod odkladu a nebyt te grafiky, tak nevim jestli by vubec nekdo tu hru resil. Problem je nekde jinde a domnivam se, ze to bude game design, soubojovy system a implementace techle veci.
        • Magister_Peditum
          Pokud někde v okolí máš autentickou krajinu 15. století, tak ten argument beru... *15*
          • boubinsky prales? *1*
        • To vubec neres. Hlavne, ze je to pekne na screenshoty, treba jako Arma :-P
    • krajinu již maji, ted už jen dodelat tu hru (questy, príbeh, souboje, AI). Ale verime že v roce 2017 je to tu jak na koni.
  • Kdo pozorně sledoval GDS, zejména přednášku Daniela všechno-vím-nejlíp Vávry, tak to pro něj není překvapivá informace ;)
  • Ja si myslim, ze nakonec to koupi nejake muzeum jako simulator, nebo virtualni skanzen. :-) Hra mi tam neskutecne chybi, grafika krasna, ale to je celkove problem vsech ceskych studii, ve kterych jsem pracoval. Vzdycky se udelala krasna grafika a chybi komplet hra, potom se zjisti, ze to proste nejede na danem hardwaru, koderi nestiji, takze se ukraje z features a na konec z toho vypadne budto nedodelane dilo, nebo se to musi delat o 6 let dyl, nez je prvni odhad. Z vlastni zkusenosti z Danem se divim, ze si s tou realitou neda pokoj, uz tolikrat se predelavala grafika a gameplay, pote co Dan pozadoval realitu a zjistilo se, ze to proste nefunguje. A neda si pokoj a neda si pokoj. Vypada to nadherne, tak tam prosim udelejte svizny herni gameplay, prosim, prosim!
    • Mart9
      Prosím o příklady těch krásných českých her bez hratelnosti. Díky.
      • Třeba všechny hry od Bohemky? Dyť to studio žije z nedodělků. Kdyby nebylo pracovité komunity, nedá se to absolutně hrát. Jediná česká hra, která stála za to, byla Mafie a pár dílu Samorostu, kde je cílovka trošku někde jinde.
        • Magister_Peditum
          Hrál jsem s výjimkou Army 2 všechno už od Flashpointu a nikdy jsem si modifikacemi nemusel vypomáhat. Že jsi si to vycucal z prstu, viď? Šmudlo. *15*
          • Ty si hral leda kulovy, Flashpoint cely mesice po vydani neslo hrat vubec, teprve po 2! letech to bylo v jakoz takoz hratelnym stavu. A presne stejny bugy sou v kazdy dalsi jejich hre, coz znaci, se na to proste ani nesahli. Nebyt pak hromady modu, tak to po tech 2 letech uz davno nikdo nehraje.
          • mam 3500 hodin v Arme, mas jen latku moc nizko. vzdyt arma 2 byla hratelna poradne po nekolika letech, Arma 3 je vicemene nehratelna doted, 20FPS uprostred cavale nepovazuju za hratelnost (i7 a 980). pokud se cachtas v editoru ok, me bavej plny servery a poradny boje. bez moderu by byly servery prazdny, protoze krome obsahu a ted uz prumerne grafiky tam nic neni.

            z prstu jsem si to nevycucal, ukaz mi jednu jedinou komunitu, ktera hraje vanillu :D prober se.
            • Magister_Peditum
              To je stejný argument, jako u jakékoliv jiné hry, která podporuje modding. Ukaž mi nějakou, která se bez modů hraje.
        • Tilwaen
          Zapomněls na Vlak.
  • Opakovaný vtip není vtipem....

    Opravdu se divím, proč píší na KS i webu studia jak tam jsou největší borci z přes hry ČR. Každý má 500 let zkušeností, všechno zná a všude byl. Jeden napsal sám scénář k Mafii a poslouchal u toho black metal a ještě se stíhal bičovat. Další vymyslel celou simulaci operace flashpoint a ještě stihl vystudovat 8x Univerzitu obrany.... (bohužel do bety hry přenesl také sekané pohyby animací u NPC).


    A ve výsledku nikdo neumí udělat realistický odhad, kdy to jako tedy vlastně asi snad bude. To je jako by to hádal nějaký amatér. Hráči mezitím zapomenou co mělo být a pak zase budou muset dělat masáž před vydáním, že to tedy konečně asi bude venku.

    Pak toho prodají 200k a bude krach, protože náklady natahovali o roky. *7* Jinde to jde a zde to nejde.
    • Robotron3
      Ono totiž odhadovat vývoj softwaru, nebo hry, který trvá v rámci let, dost dobře nejde, ať už má člověk xx škol, nebo milion zkušeností.
      • Nejde. Proto se:
        - nekritizuje (jak dela Mr. Vavra),
        - nemudruje (jak dela Mr. Vavra),
        - nevymysli se ko****ny (jak dela Mr. Vavra),
        - neslibujes nerealny hory doly (jak nedela Mr. Vavra) a
        - cutnes co muzes (jak nedela Mr. Vavra),
        - zbytek ve finale doladis (az to vymysli Mr. Vavra).
        Vse samozrejme mozne jen bez prebujeleho ega.
      • Neco mi rika, ze v teto diskusi moc nepochodis. Zdejsi diskutujici vedi o vyvoji velke hov..NIC.
  • schumicrast
    Právě si Lukáš Macura mne ruce a tajně pod vousy s úsměvem lakonicky prohlašuje "Já jsem Vám to říkal...."
    • Mohl by vydat 700 stránkovou knihu která se bude jmenovat: Měl jsem pravdu!
      *1*
    • eb42
      ruce si opravdu nemnu, nikomu prutahy nepreju, protoze to sam znam, ale rict, ze jsem rikal se opravdu nabizi...
      • Mart9
        To říkal každý s mozkem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit