Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Po te free trial verzi Vermintide1 bych si tohle i pořídil... teda když tam bude více a lépe, ne zábava na třeba 10hodin.
  • repetetivně nudná blbost
    • TheGGG
      proč tu píšeš o dotě 2 a overwatch? *8*
      • Protoze vsechny dnesni mmo moc okate kopirujou wowko.
        123 123 123
        • TheGGG
          ještě že tu žádné mmo nikde není zmíněno, uff
  • supr moc se teším. *14*
  • Porovnání s prvním dílem po odehrání několika hodin closed bety:
    -větší různorodost nepřátel a přišlo mi, že se častěji spawnovali specialní nepřátelé
    -bohužel stále stejný matchmaking, kdy jeden člověk musí hostovat server
    -naprosto stejná hratelnost s přídavkem jedné použitelné ability na classu a jedné pasivní
    -hodně zjednodušené talenty, tak trochu aby se neřeklo
    -se zvyšujícím se levelem dostáváte statově lepší předměty, s lidma na lvlu 1 je hra obtížná i na normal. První díl jsem hrával prakticky jen na Nightmare/Cataclysm
    -po dokončení mapy dostanete bednu, která obsahuje pouze předměty pro vaši classu (čím více posbíraných tome/grimoir atd. tím lepší bedna)
    -po grafické stránce hra vypadá trochu jinak než její předchůdce (nejsem si jistý zda lépe) Optimalizace na jediné mapě, která byla v closed betě je dobrá - žádný propad FPS jako u starých map a to i u hord.
  • No konečně Chaos! Ačkoliv bych i brál hrát za ty zlé chaosáky, ale tohle je taky dobrá zpráva :-)
  • skaven
    hral niekto jednotku? aka priemerna konektivita je potrebna na normalne hranie?
    • Číslo ti neřeknu, ale když tě to vyhodí z mapy tak to okamžitě hledá náhradu a zpátky se nepřipojíš ( ale třeba tohle vyladili stímto dílem ), tudíž pro člověka s nestabilním internetem by to mohla být potíž. Dá se hrát i solo s boty, ale těžko říct jak se to chová když si tam sám.
  • TheGGG
    hlavně zde bude konečně trpasličí třída slayer, takže konečně i něco pro nás, co často ve hře umíráme
    • Jack1947
      Náhodou Dwarf byl v první díle drsnej
    • Ano, v MMO Warhammer online:AOR jsem měl tu čest hrát za trpaslíka Slayera až do levelu 92. To vám povím, to člověka vycvičilo v trpělivostí. V žádných jiných MMO ani single RPG jsem neumřel tolikrát jako s tím trpošem. To bylo peklo na zemi! Jestli bude takový papírák i ve Vermin 2, tak potěš koště...
      • stale mozes :)
        https://www.returnofreckoning.com/
    • S dobrou obouruční zbraní, nebo dual wield flintama to byla mlátička už v jedničce a když si jel na tanka tak s dobrým štítem se nedal v podstatě zabít.

      Takže jsem tě buď nepochopil nebo byl spíš problém mezi židlí a klávesnicí :)
      • TheGGG
        problém je v tom, že neznáš lore warhammeru a nevíš kdo jsou slayers....
      • V jedničce žádný slayer nebyl, pouze postava trpaslíka. Trpaslík != slayer. Slayer je trpaslík, který provedl nějaký zločin nebo se provinil proti své cti - oholil si vousy a složil slib Grimnirovy - nyní je jeho "smyslem života" zemřít v boji s co největším nepřítelem, aby svůj hřích odčinil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit