Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7/10
    • ∞/∞
  • Hlavně je ta hra totální nuda, opakující se pořád dokola. Nevidím v tom ani špetku zábavnosti. Ve výsledku jenom lítáš a sekas několik hodin v kuse, nic jinyho
    • Krescz
      ale je to zábavné sekání a lítání :) co mě sere jsou dlcčka
      • A to tu ještě žádná nejsou :D
    • TheGGG
      a přesto lepší jak všechny moba a battleroyal slátaniny dohromady
  • Velmi povedená věc naceněná tak, že to v podstatě nelze nekoupit, pokud máte tento typ her a žánr rádi. Co se týče často zmiňovaných Zelenokožců (a potažmo i Nemrtvých), tak to bude asi problém i do budoucna. Pokud je mi známo, v End times čelí přílivu Chaosu stejně jako většina ostatních ras. Beastmen by však v budoucnu přidaní být mohli :-) Být v tomhle ještě 2 další akty, Beastmen a třeba ještě i Grey wizard, tak jim za to s radostí dám i plnou AAA cenu. I tak se jedná o velmi zdařilé dílo plné frenetické a chaotické akce. Nelze než doporučit.
    • nightborne
      Mhm, oni nemrtví měli svoje vlastní problémy, protože došlo k znovuzrození Nagashe, kterej si pak šel vyřídit účty se Settrou, žejo =)). Nagash nicméně oživil pár upířích hrabat, hlavně Vlada von Carlsteina, kterej pak uzavřel celkem zoufalý spojenectví s Císařstvím... proto jsem ho zmiňoval, bylo by fajn občas bojovat bok boku s nemrtvým vojskem, ne =)?
  • Recenzent, který napíše o inventáři(považuji za vrchol přehlednosti) z Dark Souls "Inventář z pekel" a v recenzi na KC:D nenapíše ani slovo o inventáři(považuji za vrchol nepřehlednosti), tak takový recenzent pro mě není relevantní.
    • Inventář DS je tzv. konzolový subpar...
    • Veskoslav
      Za vrchol přehlednosti? A Puzzle o 10 000 kusech čisté modré oblohy považuješ za puzzle pro batolata, ne?
    • no, tak to máš blbý *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit