Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    maj tam docela seriozni problem s FPS, je to CPU related, je uplne jedno co mate za vykon, jeslti i3 nebo i7, je to proste podle konfigurace.

    Takze kdyby jst enekdo kupoval a pri pohledu na urcite misto se hra zpomalila a pak vystrelila warpem dopredu jak blazen, doporucuju IHNED refund, ja svoji moznost promeskal.....
    • nightborne
      Hmm, zajímavý - asi jsem tedy měl já i spoluhráči štěstí, že se nám něco podobnýho nepřihodilo =).
      • species
        dela mi to na i5 2500k, kamos ma 4690 i7 a vse v pohode, druhej kamos ma 4670 i7 a dela mu to taky. Kdyz sem si vzal z prace i3 26xx tak vse v pohode......

        Opravdu doporucuju refund pac jedinej "fix" je nastavit si hru konstantne na 30 fps a to je tak filmovy ze bych to vyhodil z okna nejradsi.......
        • to jsou zajimavy i7, to jim intel vyrobil na zakazku?
          • species
            sorry taham to z paty :D bylo mi jasny ze me na tom nekdo callne
        • Ja mam i5 2500k a jede mi to v pohode, asi to bude cpu v kombinaci s necim jinym.
        • Tak Blizzard nie je znamy tym, ze by nechaval neodladene hry...opravia to.
          • species
            no nevim, pulrocni disconnecty v BWLku a raidovani Thaddiuse ve 2 rano vypravi jiny pribeh o blizzardu.

            Nicmene tka nebo tak je to irelevantni pac tuhle hru nastestni nedela blizzard ale Fatshark
          • jo, jenom věčná škoda, že tohle není od Blizzardu xD
  • Už ať je výplata. *2*
  • Radkaa
    To je nějaké fantasy ?
    • nightborne
      To je jasný sci-fi, nevidíš tam ty vesmírný lodě?
      • species
        ja to rikam furt, 40k > vanilla... a ted me ukamenujte :p
        • nightborne
          Kdo by tě kamenoval za osobní preference?

          Oukej, zapomínám, kde jsme. Zhyň bídnou smrtí, že si dovoluješ mít něco raději =D!

          Mě třeba baví obě varianty Warhammeru srovnatelně, každá má svoje kouzlo. A za obdobu Vermintide ze 40k bych taky někomu zulíbal ruce, co si budem =).
          • species
            hele presne sem to chtel napsat, zapomel si ze jsme na internetu :D Nicmene ja jsem fact barbar, ja cetl jen 40k na stredni, ze zakladu jsem necetl vubec nic, jen jsem hral tu mmo, ktera byla SKVELA a vermintide me taky bavi.... jen to musim mit tak ze mi to budto warpuje, nebo se mit o konstantne seka :/

            Tim chci rict ze vubec nemam problem s vanillou, porad je to warhammer, ale space marine a podobny hry nedosahuji kvalit vermintide ani nahodou.
            • species
              jj presne tak :D Proto to pro me melo na stredni asi vetsi appeal
            • nightborne
              Tu MMO mám doma sběratelku... skvělej artbook, ale samotná hra mě poměrně rychle omrzela - hlavně kvůli mizernýmu balancu mezi classama, což je u primárně PvP MMO docela závažnej problém.

              A z vanily si přečti aspoň ságu o Gotrekovi, to je taková řekněme klasika, pokud si smím dovolit použít takovej termín v souvislosti s Warhammerem. 40k má zas ten víc cool faktor, protože zkrátka a dobře, jen máloco z vanily se může v badass faktoru rovnat jednotce terminátorů ze čtyřicítky, že =).
  • Asi bych měl dodat, že tam je víc než tři druhy zbraní na každou postavu s tím, že nepočítám dohromady meele a range zbraně. Voják, kromě toho popsaného má taky samotný meč, samotný palcát a gigantický obojručák.
  • Alex81
    Chtěl bych VS mod.
  • Vogon
    Warhammer mě vůbec nezajímá, nemám o něm valné mínění, ale i přesto musím říct, že Vermintide je naprosto boží.
  • Jde to hrát jako single ?
    • nightborne
      Přečti si recenzi, je tam o tom pár odstavců =).

      tl;dr: Jde, ale za moc to nestojí.
      • Se právě ptám, abych to nečetl zbytečně.
  • Sr_Lobo
    Nahráno 30hodin a pořád baví, recenze je suprová a objektivní, můžu jenom doporučit!
    • Recenze je subjektivní, akorát ty s výsledkem souhlasíš, takže používáš nesprávně spojení "objektivní recenze".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit