Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hlavně nehraj toho herního ...
  • Jack1947
    Mileniálové ? dneska se cpe grind do každé druhé hry to nemá s mileniálama nic společného lol.
  • flash789
    Toho si nevsimej. Milenialove slovo grind nenavidi, nechapou a odsuzuji ho. Je to takovy trend. My normalni muzem dal v klidu hrat.
  • drasta
    No shodou okolnosti jsem se po zahrani Martyra pustil do Eisenhorna ktery byl vsemi doporucovany jako jedna z nejlepsich knizek ze sveta WH40k a je to teda moc zabavna a teatralni telenovela :D

    Je to zaroven prvni hra ze sveta WH po ktere jsem mel chut se do neceho takovyho pustit.

    Na to ze je celej warhammer opravdu teatralni zalezitosti je snad videt na prvni pohled a neni na tom rozhodne nic spatnyho.

  • Půlka knížek ze série Horus Heresy je jedna velká telenovela, kde půlce postav uříznou hlavu. Vztahy se tam řeší pořád, zvlášť mezi gaymarchy, gaymarchy a císařem atd...
  • A neni nahodou tahle hra canon?
  • pokud lore neznáš, tak netvrď co tam patří a co ne... jeez
  • Anarcha
    Telenovelová teatralnost do W40K určitě nepatří stačí si přečíst jakoukoliv knihu z tohoto světa a zjistíš, že celý lore W40K má do nějaké telenoveli hodně daleko.
  • Anarcha
    Čekat od hry tipu Diablo něco jiného než je grind mi od autora přijde naivní Arpg jsou většinou o Grindu. 
  • drasta
    Musim s recenzi souhlasit. Hra ma svoje kouzlo a zvlast zezacatku chytne ale nejak se nezakousne aby vydrzela dost dlouho. 

    Co bych ale chtel rict je ze mam pocit ze je to jedna z mala WH her kde WH 40k univerzum opravdu casto probublava na povrch a o svete WH 40k jsem se dozvedel o fous vic nez z jinych her a pribeh byla jedna z veci co me tahla kupredu i kdyz hratelnost uz ztracela dech. Pokud jste warhammerem 40k skoro nedotceni jako ja tak pribeh je urcite plus a myslim ze telenovelova teatralnost do tohohle sveta proste patri.

  • Krescz
    čím to je, že většina her z univerza Warhammeru dopadají tak blbě?....čest vyjímkám jako TW,

    Hlavně, že vychází tři hry za rok 😐

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit