Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vide už fungujú korektne aj na nových OS? Lebo už na win7 mi blbli farby a nie je normálne aby som musel na nete hľadať ako to štelovať a nebol som veru sám...
    • calwin
      všetko funguje jak má... zatial som narazil iba na problém s custom kampaňami kde sa po novom tieto veci ukladajú niekde v zložke /my documents ... a samozrejme zmizol český dabing ak si mal verziu od cenegy
    • videá, sorry za preklep
  • jindra.veliky
    spis by mohli zacit delat treba novy hry...jestli
    jeste vi co to je :/
    • Manažeři/akcionáři Blizzardu jsou očividně spokojení s pobíráním divident ze starých her a dokud neklesnou zisky, tak jen tak neodsouhlasí investice do "něčeho nového" *16*
      • tak tak
  • Cz dabing byl vážně hroznej. Jinak nejlepší rts vsech dob
    • Českej dabing u W3 byl snad jeden z nejlepších, co ti hry nabízely.
      • mafia, vietcong
      • Spades
        Oba máte pravdu.
        Byl hroznej.
        A přitom DALEKO lepší jak ostatní české dabingy ve hrách v té době.
        • Prase.Vylity
          Já bych to řek ještě jinak. Byl hroznej. Ale tim způsobem, na kterej strašně rád vzpomínáš, protože to byla děsná sranda. Něco jako filmy z kapitalistické ciziny dabovaný jednim člověkem.
        • Přesně tak.
          Na jednu stranu byl ten dabing mnohem lepší než ostatní české dabingy ve hrách, ale na druhou stranu to bylo mnohem horší než anglický originál - obzvlášť Arthas byl nadabován katastrofálně (jeho "Mrazivý smutek hladoví" mi rvalo uši)

          Vzpomínám si, když jsme tehdy s kamarádem porovnávali zážitky z W3 a W3:FT. Kamarád trval na tom, že doslova nenáviděl Arthase, zatímco já si ho chválil. Rozdíl byl v tom, že kamarád hrál W3 v českém dabingu, zatímco já si zapnul anglický dabing *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit