Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak Half-Life ještě bude, takže bych neřekl, že se příběh nedokončil. Jen zatím. Upřímně, konec E2 byl sice cliffhanger, ale ne o moc větší než konec E1 nebo samotného hl1/2. Vlastně Ep2 důstojné uzavírá příběh Combine a lehce naznačuje, že ne vše konci. Combine dostalo přes ruce, portál se uzavřel a lidé se defakto osvobodili. Teď můžou vyřídit zbytek jednotek, které jsou na Zemi odstrihle a jejich naděje je jen Borealis kdesi v arktide. Upřímně, nové arkticke prostředí jasně volá po plnohodnotném pokračování. Nové prostředí a více méně další 'story-arc' si I říkají o zásadní změnu enginu. Zároveň by tak Valve dodržel formulku, že každé velké pokračování představí nové prostředí. První díl Black Mesa, druhý city17, třetí arktida. Takže já jsem dost spokojen s koncem, je rozhodne více říkající, než jakýkoli jiný konec v celé sérii a otevírá vrata pro další pokračování, kdy na rozdíl od předchozích dílech nám bylo aspoň nastineno, co se bude dál dít.. . Je pravda, že zamrzí, že to trvá tak dlouho, ale věřím, že i po letech to jednou stejně přijde. 

  • Cryohazard

    Nedokončenie Half-Life príbehu považujem za najväčší fail v dejinách herného priemyslu... Pre mňa bol HL modla. Prvý diel bol vlastne mojou bránou do sveta PC hier. Druhý som hral na šunke, ktorá mi to rozbehala na low detailoch, takže napr. som tam nemal tú krásnu vodu a pod. - ale aj tak som tú hru hltal. Po Episode 2 sme všetci dúfali, ale Valve proste spravilo nepochopiteľný krok a vysr*lo sa na to. Aspoň oba Portaly stáli za to...

  • KrPa

    jo, to byla doba, kdy valve jeste delalo hry a v ohrade jim nebehal husa, ktere kladla zlate vejce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit