Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jo zkusím...Co není bude brzy *4*
  • zajimavy, jak vzdycky prispechaji s demem po vydani, kdyz se hra moc neprodava *1*
  • Pořád mi připadá, že je to kopie her Bioshock a především Bioshock Infinite.
    Vývojářům zřejmě došly nápady.
    • Jack1947
      Spíš to vidím na more of same ( Dishonored 1 ale o trochu lepší)
    • Kozy
      To neni zase až tak překvapivý, když jsou v obou studiích lidi z Looking Glass. Prostě sdílejí podobnou filozofii při vytváření svých her.
    • Jiste no, vyvojarum dosly napady. Rekni si to pomalu a nahlas a pak se podivej na tu hru.
  • rozbitou hru, radeji knihu
    • Ty ses taky rozbitej prosim te.
  • Ďekuji za info, tahaaam, čeština se dela, tak možna v květnuuu... *4*
    • ještě to ani není cracknutý...
  • KrPa
    Boze, uz zase demo po vydani *2*
    • lepší po vydání než vůbec, ne?
    • Dost vývojářů se bojí dem. Protože právě přes ně, se už párkrát povedlo cracknout denuvo.
      • cele demo si mozu strcit niekam. Nekupil by som to ani keby to predavali za 1$ ked to ma denuvo. A to som hral jednotku ktora sa mi fakt pacila.
    • Mart9
      Je to správně!
    • V současné době nedodělaných her při vydání si nedokážu představit, že by současně herní vývojáři dělali patche pro dema i hry :) Osobně mám několik verzí:
      1) na demo a jeho testování při vývoji není čas
      2) obava z odrazení od koupě - myslím, že jen určité procento lidí na Steamu z různých důvodů vrátí hru, která se jim nelíbí

      Na druhou stranu to asi ničemu nevadí. Takhle mají šanci oslovit váhající zájemce, kteří hru pravděpodobně ani nechtějí koupit za startovní cenu.
      • Tak ono už je zbytečné ty dema vydávat, když si můžeš hru na Steamu zahrát 2 hoďky, a pak ji refundnout... ale samozřejmě musí být hra na steamu no :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit