Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzpomněl jsem si na Fallouta..."War, war never changes."
    • "CoD, CoD never changes" :)
  • Nejlepší stejně je Cod 1 a 2... Multiplayer jednoduchej ale zábavnej... od tý doby to je čim dál tim horší...
  • Co mají amíci ve zvyku kývat tou hlavou na všechny strany? :D
  • *16* Stejně to zase bude blbost jako black ops 1. Proč maskovat idiotskej blockbuster jako CoD? Proč říkat že to je epická filmová hitovka v fpsku a bůhví co ještě? CoD vychází káždý rok a co z toho? Pro mě osobně série skončila CoD 2..
    • Náhodou CoD4 byla (a je) pecka. Pak už to šlo z kopce....
  • MrSanta
    Osobně CoD hry nehraju, ale zajímalo by mě co je na nich tak strašného? Mě to přijde že ty hry přesně splňují to co splňovat mají - tj. shoot-em-up kampaň na zahřátí a pak rychlý akční MP. Ten hate mi už přijde krapet přehnaný. Mě tento typ her neoslovuje, ale nelezu do každé diskuze nadávat jak to stojí za prd. To bych mohl to samé psát ke každému sportu nebo závodní hře, protože sporty ani závodní hry mě nebaví a přijdou mi osobně k ničemu.
    • ZvacA
      Je třeba rozlišovat úmyslné a módní kydání po něčem, po čem mi je ve výsledku kulový ( což tu samozřejmě nechybí ) a poté více či méně oprávněnou averzi vůči titulu, který se stává zbytečně idolem, protože prodeje a inspirací pro jiné projekty. Přestože jeho kvalita, prezentovaný herní koncept a chyby jsou stále na pováženou. Nedělej si iluze, proti CoD se obrací i řada jeho příznivců, za jeho kurs, za jeho neinovačnost, za jeho bezbřehou motivaci jeho tvůrců a vydavatele vydělat za nic mnoho. Tolik by se na té hře dalo vylepšit, nového přinést, ukázat, že ještě nic neztratila ze svého kouzla, ale nikdo se k tomu nemá. Jako by byl Activision a jeho přisluhovači slepí vůči všem kritikám a to dokonce i ze strany svých fanoušků, a jen je ozařovalo světlo z výpisu jejich příjmů. Jistě, klasicky by každý mohl namítnout, že prodeje ukazují oblíbenost značky, stejně jako fakt, že to lidem stačí a to vše neotřesitelným způsobem - no, ano, ale odmítám přiznat, že by to vypovídalo něco o její kvalitě, natož aby si momentálně titul odnášel status " Top herního průmyslu " ( ačkoli je to v rámci těch prodejů paradoxně asi pravda ). Ale, neber to jako vztahovačnost jen proti CoD, u každé série, u každé hry se vždy něco namítá, lidé jsou obecně nespokojení, a většinou právem, se směrem, kterým se dané tituly vydávají. Na CoD jen hodně lidí prostě alergicky a lépe slyší.
  • Posledni 3 dily (mw2,bo a mw3) byly alespon pro me jedny z nejhorsich her (sp) co jsem za posledni roky ne/hral (mw2 cca hodinu, bo dohrano kvuli zajimave latce, mw3 10 min u kamarada). A ted nemluvim VUBEC o grafice, hernim enginu a celkove audiovizualni strance, ale aby se i v roce 2012, potazmo 11, objevily zalezitosti z naprosteho herniho praveku, a jeste v takove znacce jako CoD a hra na nich dokonce stavela, tak to prosim ne. Problem je, ze ackoliv rada lidi rika, ze je to "takova zabavna jedhohubka na jedno odpoledne", trochu si zastrilet a dost, mne uz to proste vubec neprijde nejak zabavne, a to je u hry asi docela zasadni vec. Strilet miliony lidi opravdu ale opravdu uz jak v nejakem Moorhuhnu bez kouska nejake uveritelnosti a pritom si porad hrat na konec sveta, aby me porad nekdo nekam hnal jak zdutou kozu, to se mi zkratka uz dost ekluje. Od takove znacky a po tolika letech bych cekal vic a jak rikam, engine zrovna nemyslim.
    No ale, jelikoz se historie opakuje, tak jako do prvniho BO, i do druheho vkladam vetsi nadeje a docela jsem zvedavy co z toho vzejde. Videa vypadaji docela zajimave, ted jen najit web, kde to zrecenzuji, jak se patri a ne jak na mem jinak oblibenem GS, kde kazdy dil cod deostane 9 a editors choice. Uvidime jak se toho chopi games.cz. Budu dale vyhlizet.
  • CoD hrajem uz len zo slusnosti aby som si pripomenul jake paradne boli prve diely...
  • GlaDOS
    Proč tam mluví o tom, co ve hře vůbec nebude? Challenging, funny? To je asi hodně zábavná výzva se prodírat proudem tupých nepřátel, abych konečně přešel přes trigger, kterej to neustálé spawnování zastaví.
  • Danny28
    Všichni je nemůžou vystát ale oni mají pořád sebevědomí tak vysoko *15*
  • chtěl bych vidět aspoň jednoho z těch milionů, co si tuhle hru koupí, abych se ho zeptal "Proč, proboha proč??"... já když si chci zahrát CoD, tak pustím první díl plus United Offensive
    • Proč ne? Je to hra, lidi rádi hrají.
      • jako promiň, ale tohle pro mě rozhodně není hra...je to spíše film, ve kterém je občas potřeba postřílet minimálně stovku nepřátel, nejlépe při slaňování nějaké velehory a když se zadaří, tak i nějaký ten vrtulník sundat...nevím, ale takový zážitek (ne-li lepší) mi bezproblému zprostředkují filmy a to za zlomek ceny...a mulťák? nehraju to, takže nevím, ale principy jsou snad pořád stejný a abych si to kupoval kvůli jinejm hadrům, zbraním a killstreakům se mi vážně nechce
        • Multiplayer člověče, multiplayer. To je takovej "mod" ve kterym se sejde pár lidí, a střílí po sobě. Pokládají bomby, zabírají pointy, nebo se jen tak střílej a soutěží o to, kdo bude mít největší skóre. A věz, že je to zábava, zkus to někdy ;)
          • Amylee.Anderson
            Pfffff, singleplayer ftw.
          • Přesně tak :)
    • Chceš poslat fotku nebo se setkat osobně? :)
      • Jen napis proc, ja to taky nechapu proc za takovou blbost utracet penize...COD nestoji ani za stazeni, natoz koupeni
        • Mám rád jejich multiplayer, výborný na odreagování, když prostě chci jen tak střílet a dokážu se pobavit u singleplayeru, který je na nejvyšší obtížnost i docela příjemný.

          Moje otázka by byla jiná, ale vlastně stejná: Co teda hergot vidíte na Diablu, když na normální obtížnost ho sfoukne i můj papoušek, je to totožný se dvojkou, jen příběh je jinej (a dost slabej), graficky je to derivát dvojky a aby se člověk zabavil, musí hrát na inferno, kdy to hraničí s masochismem :)
          • Kam se sere 2 na D3, a kevsemu ted po patchi je to masochyzmus uz i na nightmare

            Nejdriv kazdej brecel ze to je easy a ted zas brecite ze je to tezke, lidi me prijde ze by ste na tu hru nadavali at by byla jakakoliv
        • Takovej názor bys mohl mít na každou hru. Vždycky se najde něco užitečnějšího.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit