Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Na tom dělaj nějaký lidi? Já myslela, že jim jednou za čas počítač něco vygeneruje *8*
    • MidnighT91
      Zasmál jsem se... :)
  • Sergeant of Master Sergeants Most Important Person of Extreme Sergeants to the Max opet v akci.No nekup to *1*
    • Vtipný je, že Bulletstorm byl to samý, ne-li horší než COD. ;)
    • Bloody screen. So real!
  • Malleth
    Future is black....to mluví za vše
  • Treyarch je asi najneschopnejsie vyvojarske studio...

    Nikdy poriadne nevedli ani poriadne zrecyklovat po IW, kazdy launch ich CoD bol z hladiska infrastruktury multiplayeru na kazdej platforme fail a na pc casto zabugovane a nedorobene...Na ich mieste by som sa hanbil, singlac v ich hrach totalne primitivny a clovek tam pouzil 100krat viac nabojov ako v Rambo a Charlie Sheen v Horucich strelach, nevedeli nijak zaujat ani vymysliet, len tupym respawnom protivnikom donekonecna dokym frustrovany hrac nedobehne na nimi myslene miesto a zrazu sa respawn zaspavi, vid prve 3 misie v BO, proste odpad.
  • *16* Stejně to zase bude blbost jako black ops 1. Proč maskovat idiotskej blockbuster jako CoD? Proč říkat že to je epická filmová hitovka v fpsku a bůhví co ještě? CoD vychází káždý rok a co z toho? Pro mě osobně série skončila CoD 2..
    • Náhodou CoD4 byla (a je) pecka. Pak už to šlo z kopce....
  • chtěl bych vidět aspoň jednoho z těch milionů, co si tuhle hru koupí, abych se ho zeptal "Proč, proboha proč??"... já když si chci zahrát CoD, tak pustím první díl plus United Offensive
    • Proč ne? Je to hra, lidi rádi hrají.
      • jako promiň, ale tohle pro mě rozhodně není hra...je to spíše film, ve kterém je občas potřeba postřílet minimálně stovku nepřátel, nejlépe při slaňování nějaké velehory a když se zadaří, tak i nějaký ten vrtulník sundat...nevím, ale takový zážitek (ne-li lepší) mi bezproblému zprostředkují filmy a to za zlomek ceny...a mulťák? nehraju to, takže nevím, ale principy jsou snad pořád stejný a abych si to kupoval kvůli jinejm hadrům, zbraním a killstreakům se mi vážně nechce
        • Multiplayer člověče, multiplayer. To je takovej "mod" ve kterym se sejde pár lidí, a střílí po sobě. Pokládají bomby, zabírají pointy, nebo se jen tak střílej a soutěží o to, kdo bude mít největší skóre. A věz, že je to zábava, zkus to někdy ;)
          • Amylee.Anderson
            Pfffff, singleplayer ftw.
          • Přesně tak :)
    • Chceš poslat fotku nebo se setkat osobně? :)
      • Jen napis proc, ja to taky nechapu proc za takovou blbost utracet penize...COD nestoji ani za stazeni, natoz koupeni
        • Mám rád jejich multiplayer, výborný na odreagování, když prostě chci jen tak střílet a dokážu se pobavit u singleplayeru, který je na nejvyšší obtížnost i docela příjemný.

          Moje otázka by byla jiná, ale vlastně stejná: Co teda hergot vidíte na Diablu, když na normální obtížnost ho sfoukne i můj papoušek, je to totožný se dvojkou, jen příběh je jinej (a dost slabej), graficky je to derivát dvojky a aby se člověk zabavil, musí hrát na inferno, kdy to hraničí s masochismem :)
          • Kam se sere 2 na D3, a kevsemu ted po patchi je to masochyzmus uz i na nightmare

            Nejdriv kazdej brecel ze to je easy a ted zas brecite ze je to tezke, lidi me prijde ze by ste na tu hru nadavali at by byla jakakoliv
        • Takovej názor bys mohl mít na každou hru. Vždycky se najde něco užitečnějšího.
  • Hey Pigs
  • Ta hra bude pecka, nemůžu se dočkat.
    • GeForcer
      A já myslel, že apríl už byl... *15*
  • trolo
    vypol som to po "....greatest talent in the world"
  • parodia na COD vyvojarsky denik by mohol byt nieco v zmysle "musel sme sa velmi sustredit, cely tym na to aby sme dokazali dobre s kopirovat zlozky a nasledne pastnut do COD BO2"
    • možná by video bylo zábavné víc, kdyby měli na hlavách papírové pytlíky s vyřezanýma dírama a nápisem prachy nade vše

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit