Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    Sorry, v tom posledním odstavci tě chápu :D Já jsem stím srovnáním s Elite začal, ale nedokázal ho pak skousnout, nebo najít společnou cestu.

    Jak se vlastně takové SC hraje? Přiklad, zapnu si stardew valley, ta hra má nějakou osnovu, nějakej cíl (velká farma asi...?), průběh, podstatu, etc,. zkratka hraje se to stylem, ze bych ti tu napsal clanek od prvnich seminek a chatky k necemu. Co bys, jak bys AKTUALNi fyziologii SC popsal ty?

    skoda toho gameplaye, ale asi to dost zere

    Jinak, dobré ráno walltare :D dobre jsem se vyspal. ty snad take

  • yep a od toho je server meshing

  • walltar

    Asi největší srandu u tohohle commentu mám z toho že jsem člověk co Elite hraje od alphy a nahrané tam mám tak 20x tolik co v SC... K elite mám hodně výhrad, ale je to dobrá a solidní hra. Poslední patch mě třeba zase vrátil naději, že v budoucnu zapracují na jádře, který prostě pokulhávalo.

    Graficky ji ale prostě vedle SC nemůžu postavit... Elite je pěkná a hlavně když to hraješ ve VR, tak bych řekl až úchvatná, ale SC je technologicky dál. Nevím jestli jsem u elite někdy našel něco co vypadá líp než v SC. Ale neřeším tady subjektivní názor... Nebudu někoho přesvědčovat že Conrstellation vypadá líp, než Python nebo že Port Oilsar je hezčí, než Orbis. Když vezmeš dva modely a dáš je vedle sebe, tak SC je na tom líp.

    Gameplaye ti nenasdílím... já většinou na videa z her nehledím ale hry hraju. A dělám si názory podle toho co jsem odehrál a ne podle videa z youtube. Pokud chceš porovnávat, tak zapni elite a potom zapni SC... jinak to asi nemá moc cenu.

    Jinak se loučím a dál pokračovat v diskusi s někým kdo druhou stranu uráží pokračovat nehodlám, takže na neviděnou a sladké sny. 😉

  • Ilusiveman

    Ten gumák bez konzole nic hratelnýho stejne nevyvine, pokud to nebude tech demo s max 50 lidma v jedné místnosti. ( o jeho menších modech, než má counter strike, se bavit ani nebudu)

  • Ilusiveman

    Pro všechny, co neví, jaký je vlastně aktuální herní obsah a nápln, Star Citizenu

    Dle WIKI:

    Star Citizen Alpha 3.3 (And subsequent content patches 3.3.5 and 3.3.6) is a major release of the Star Citizen Persistent Universe. In this universe, up to 50 players in a single server may walk through stations, fly their ships, and explore the Stanton system.

    Je to server pro 50 hráčů v jedné místnosti :) To už tu myslím kdysi bylo.. ikdyž moc rád bych viděl i těch 50 v činnosti, bych se asi počůral :) Slušnej Counter Strike

  • Ilusiveman

    My si asi nerozumíme, co to pojem je pojem HRA a OBSAH, walltare.

    Protože ty, srovnáváš techdemo jedné planety se hrou, která má variabilitu a obsah tisíců ruzných systému.

     V SC jde o umělecký prázdný akvárko, kde se krásně generují particle efekty. To, ty pokrytče, nesahá hře, do které to elite bez mála dotáhl, ani po kotníky. Ne dnes, ne za rok. Mimo tu planetu je vakuum, konec kódu, SC nemá vizuální obsah, a jedna vymodelovana planeta není hra, jak tobě a dalším lobotomitům asi nikdy nedojde, když mají svoji naději, pro kterou žijí :)

    Můžeš prosímtě, až budeš mít čas zasdílet svůj oblíbený gameplay z SC? i s tím, kde by to graficky šoupl do kapsy, díky :D

    rád bych se zasmál, jak ty a tví kámoši vedle sebe vibrujete a blikáte ve svých blackhawkcich na serveru s jednou planetou a pro 64 hráčů. :D

  • walltar

    Elite hraju jak dlouho, a co do grafiky se SC ani nepřibližuje. SC je graficky o hodně dál.


  • Ilusiveman

    No Elite by to strčil obecně do kapsy co do kvantity, tak kvality, nebýt Hypu, kolem jedné místnosti s planetou.

    Takhle i toto, si evidentně získá prvenství, u někoho, jako ty, ikdyž to v podstatě ani  není hra, nýbrž vitrína)

  • mozna single

  • tak SQ42 bude mit zajmovou zakladnu zhruba jako mass effect

  • Duncan66

    Tak pokud nekdo srovnava DayZ se Star Citizen, tak evidentne netusi, ktera bije. Jsi uplne mimo.

  • Duncan66

    Je skoro az hloupe si myslet, ze Star Citizen bude mit trzby jako konzumni tituly typu Red Dead Redemption 2, GTA 5 atp. Trzby budou logicky nasobne nizsi a pravdepodobne nikdy nedosahnou toho, co se vybralo nyni.

  • Tomy

    Doufám že až nám to PC hráči otestuj a zaplatí, vyjde to v klidu i na konzole. Na príští generaci😉

  • alien5

    No neznam jinou space game s lepsi grafikou :) simulaci avatara EVA,bezloadingove game play atd...😀

  • tomasrippl

    Jo mě to taky jde na plno, ale kamarádi co mají slabší pc (ne totální brambory) a mají to na ssd disku tak jim to běhá kolem 30fps. A zase takovou grafickou dokonalost to zas nenabízí 

  • alien5

    Tak ted jsem hral a jelo i to 60 FPS na alphu to je dobre : https://www.youtube.com/watch?v=Bdytw9myEiQ


  • walltar

    Určitě jde o příspěvek... já mluvil spíš o penězích, které zbudou v případě selhání projektu. (Peníze na účtech, peníze z prodeje věcí ve vlastnictví firem) U KS se to řeší tak že se peníze vrátí poměrnou částí backerům. Jak by to bylo tady nevím... proto jsem mluvil o možnosti. Řekl bych, že by se to neřešilo jen podle podmínek, ale USA, GB a GER mají asi i nějaké zákony, které do toho můžou vstoupit.

    Fakt nemá cenu řešit úryvky z tos... nejsem právník.

  • Vrátí? Co se má vrátit? Oni ty peníze už získali a utratili. narozdíl od klasického modelu kde je investor. Čili otázka zní, jestli se to vrátí nám hráčům :D A mnohé napovídá, že ano.

  • Ilusiveman

     zkus přečíst také toto:

    For the avoidance of doubt, following the Cancellation Period, in
    consideration of RSI’s good faith efforts to develop, produce, and
    deliver the Game with the funds raised, you agree that any Pledge
    amounts applied against the Pledge Item Cost and the Game Cost shall be
    non-refundable regardless of whether or not RSI is able to complete and deliver the Game and/or the pledge items.

    a

    In consideration of the promises by RSI
    hereunder, you agree that, following the Cancellation Period, you shall
    irrevocably waive any claim for refund of any Pledge that has been used
    for the Game Cost and Pledge Item Cost in accordance with the above.

    Prostě přispíváš v dobré víře za možnost se povozit. Mluvím teda hlavně o aktuálním portfoliu produktů, než o account na kickstarteru. Core lidí, pumpující ty směšný částky.


    Tipuji, nikdo kdo tam nějakou směšnou částku napumpoval, se asi nenajde tady co ? :)

  • walltar

    Pokud by společnost zkrachovala, tak je možnost že by likvidátor vypořádal i backery... ale záleželo by na tom jestli by uznal, že produkt nebyl ještě doručen.

    Plus příspěvky které byli podané přes kickstarter, tak by se asi vypořádávali podle pravidel KS.

    To co si napsal je spíš s ohledem k žalobám jsem pochopil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit