Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zakodovane
  • Dotaz pro hráče, co už hrají - language soubor je "zakódovaný" nebo přístupný v xml formátu, jako to mělo např. Divinity Original Sin? Ptám se proto, že nerad hraji RPG hry v EN (u jiných mi to nevadí) a pokud by byl dostupný v xml nebo nějakém texťáku, jsem schopen si to za pomocí překladače a pár hodin piplání přeložit..
  • *1* Žádné šipky vedoucí k úkolu? Ani navigace na cestách? Křížky na mapě, kde je ukrytý poklad? Co kliknout pravým tlačítkem, jestli se neobjeví červené stopy? *1* *1*
  • To zní dobře *1*
  • Nikde zadny ukazatele ! Na obrazovce neni velkym napsano co mam delat a mackat ! Oni snad chteji abych u toho premyslel, no to snad neni mozny ! 0/10 !!!!!!!!

    /facepalm
  • Ta obtiznost je tam opravdu drsna. Hral sjem za assasina a po prvotnim dojmu, jak dobre jsem si vybral, jsem narazil. Po dvou hodinach hrani na moji guildu zautocily imperial guards a sel jsem prdet do hliny, moje dyky nemnely proti jejich brneni sanci.
  • To je dobrá připomínka - jak na to koukám já, tak originální byla 1, současná trojka je už "pouhé" třetí pokračování, tzn. pořád stejný Geralt, stejný svět atd. Prostě jenom jiný příběh, který je v cca první a druhé třetině hry dobrý, ale pak to začíná být těžký stereotyp..
  • ptákovina je jsem nesundal ani toho kašpara v tréninku a je to jakysi celý nepřehledný zlatej fallout
  • Opravdu ti přijde že je Zaklínač neoriginální hra? Netvrdím nic o rpg systému (hru nevlastním, jen jsem ji sledoval na youtube), ale zasazení a příběh mi přijdou když už ne 100% originální, tak přinejměnším zajímavý a poutavý...
  • Jestli to nebude zabugované a příběh bude minimálně průměrný, klidně to z mého pohledu sesadí z trůnu různé konzoloidní "zaklínače" a x-krát vyvařené kopie Baldurs gate (Pilars). Ba co víc, sesadí a nakope do řiti. *1* Konečně něco originálního (zamačkávám slzu za Arcanum nebo Silent Storm, to byly originální hry) a trvalo to jen 10 let.
  • Neskutecna pecka! Tahovy souboje! Tuny skillu! A jeste se to da hrat mockrat!
  • Dokáže to z trůnu sesadit letošní prozatimní GOTY Pillars of Eternity? *4*
  • super. kde je ten borec, čo hromžil v komentoch pod fallout 4 o tejto hre?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit