Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femt0

    Já to měl podobný s MGS. Hrál sem to minimálně 5 let po vydání a musel sem se nutit, abych to vůbec dohrál.

  • TheGGG

    spousta her je naprosto skvělá i po 10 letech... HL2 nebyl ani průměrný, alespoň z mého pohledu

  • Joshua

    za me L.A. Noire, nehorazna nuda, spatne jezdeni autem, prubeh pripadu jak cez kopirak, dojit vyslechnout osoby, sbirat stopy...

  • Derp_1337

    Jelikož jsi u toho strávil 80 hodin, tak na té hře muselo něco být. U hry, která tě ani trochu nebaví, nevydržíš prosedět 80 hodin.

  • Derp_1337

    "Hrál jsem asi 5 let po vydání, všude jsem četl jaká je to bomba a jak to je přelomová hra"

    LOL

    Když je hra "přelomová" v určitém roce, tak o 5 let později se už za přelomovou nedá považovat, protože mezitím se ostatní hry taky dávno posunuli někam jinam.

  • Derp_1337

    Tohle není o aroganci nebo pokoře, ale o zlenivělosti. Když si zvyknete na to, že vás hry stupidně vodí za ruku, tak potom jste najednou bezradný a zmatený, když vás hra nechá samotného objevovat a zkoumat.

    Mě osobně se systém v Horizon:ZD líbil. Dostaneš nové šípy a je na tobě zjistit, jak je použít co nejefektivněji.

  • Morlang

    Tak ono hrát přelomovou hru 5 let po přelomu samosebou nepřinese takový hype, jako v rok vydání. Mě třeba fyzikální engine v té době ohromil.

  • Morlang

    Čas začíná být s přibývajícím věkem a povinnostmi stále vzácnější veličinou, takže u mě teď dominují hry, které mě okamžitě vhodí do akce, já si můžu zahrát, vypustit všechno ostatní a po chvilce to opět vypnout. I když mě open world hry stále lákají a mám koupené oba nové Assasíny, všechny Batmany a třeba i The Outer Worlds, tak když je čas zapařit, zapínám současnou TOP 3 - Rocket League, Titanfall 2 (komunita v poslední době nějak ožila a match máte do minuty) a Mordhau.

  • Effect

    Od hry očekávám, že mi vysvětlí základní mechanismy. Nemusí vše, ale základ ano. Nehledě na to, že mi vadí x dalších již zmíněných věcí. Ale nebudu se dohadovat s arogantním člověkem, který si myslí, že je něco víc, než hráči CoD - které mimochodem nehraju. Vrátip jsem se k Witcherovi. Přeji pěkný den a trochu pokory.

  • moody

    Vsak jsem psal ze nazoru nic nevycitam...spis slo o formu. I Vas nazor ze se Vam forma Sarky libi vic, nez ta kluku, je uplne v pohode)

  • Sierra117

    Otázka je ale nakolik člověk co je placený za psaní svých názorů. ti ten názor vyloženě  vnucuje. :)

  • TheGGG

    battleroyal mě nezajímá a ostatní hry zmíněné redakcí miluji, každopádně pokud mám říct své největší zklamání u veřejností super oblíbené hry, které jsem kdy zažil, pak je to half life 2 a jeho episody.

    Hrál jsem asi 5 let po vydání, všude jsem četl jaká je to bomba a jak to je přelomová hra na kterou se nezapomíná a nakonec jsem dostal průměrný (HL2) až podprůměrný (episody) zážitek s nudnou generickou scifi střílečkou, kde mě nechytlo vůbec nic. Nudný šedivý příběh a nezajímavé postavy, generické prostředí i nepřátelé, nezajímavý gunplay a směšné hádanky typu, toto polož sem, aby se překlopilo prkno a ty po něm mohl vylézt. Robo pes mě docela bavil, ale ty nudné jízdy kanálama, to byl zločin... takže tak.

    Od té doby jsem naštěstí nic podobného nezažil.

  • Preed

    U mna sedi ten RDR2, ta hra je podla mna akasi onania na to kolko ma Rockstar penazi, produkcne hodnoty su absolutne neskutocne, nekonecno spickoveho dabingu, animacia na vsetko, nekonecno motion capturingu na kazdu vedlajsiu d*bilnu ulohu, velmi vela detailov, hra je neskutocne dlha vzhladom na to aku to ma banalnu zapletku (kazdy vieme co sa stane, len si uzivame pribehy po ceste) ale vobec ma to nebavilo hrat a pri ovela d*bilnejsich, lacnejsich a zbytocnejsich hrach som sa bavil viac ako u hry generacie, well, s*it happens.

  • moody

    To mne zase prijde fajn vlastnost nevidet veci jen subjektivne. Pokud mi treba nekdo bude vnucovat jen jeden nazor a nebude akceptovat zadny jiny, tak se s nim nebudu vubec bavit...ale to uz se dostavame dale od her.

  • spoock

    RDR2 rozděluje lidi a to je v pořádku, osobně mi pomalý styl sedí, u KCD mě nejvíc odrazujou generické náhodné setkání, bugy, souboják, statické prostředí, ...

    RDR2 je na tom herně mnohem bohatší, než měla jednička, ale je pravda, že třeba interakce s NPC, kterou tak vychvalovali je totální opruz, každopádně hra strašně vybízí jen projíždět krajinou a to je věc, kterou občas ve hrách postrádám.

  • TheSuffering

    Tak určitě, v KCD to bylo o tom všechno posekat, objevit mapu, udělat side questy. Cítím ten rozdíl.😂

  • Sierra117

    Ale k čemu ti ta kvalita je, když na tebe nemá žádný vliv? To je jak říct "mně ten oběd nechutná, ale jinak to bylo moc dobrý!" :D A já popravdě, když mě ta hra absolutně nesedne, což je předmětem článku, tak nemam potřebu si to obhajovat tímhle způsobem, abych náhodou před tou většinou která ten titul má ráda, nevypadal jako podivín. :) 

  • ripper

    Výborný nápad na netypický článek, díky.

  • moody

    Dobre :-D

    Jen to na me tak zapusobilo...popravde me asi nejvic pobourilo slovo "genericky"...ale je pravda ze mluvite o cele serii a ja hodnotim hlavne prvni dil, ktery jsem hral jeste na PC, a ten podle me cely zanr dost posunul, kluci o tom pekne mluvili v Retru pokud si vzpominam dobre.

    Peace.

  • cms.sarka-tmejova

    Huh? Já tomu kvality neupírám, stejně jako ostatní hry v článku má Halo obří základnu fanoušků, takže patrně i objektivní kvality, ale mě ta série prostě nebaví. Nic jí neberu, každý ať si hraje, co ho baví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit