Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele vy hysterky. NIkdo vás nenutí si to kupovat hned za plnou palbu. Když jste sociálně slabší, tak si chvíli počkejte. Summer Sales nejsou tak daleko.
  • Veskoslav
    Naopak já si kampaň pojedu jako první. Jedna z nejlépe zpracovaných kampaní. A kafe za 130? Kam to chodíš proboha:-D Na pražské letiště? I když si dám se zákuskem, tak maximálně 80. A stále to není argument, aby to stálo 28 euro!
  • XXDarthVaderXX
    Lidi neblázněte! Na Steamu je každou chvíli nějaká akce, tak že bych cenu nějak nehrotil. Kdo to bude chtít hned, tak si to prostě koupí za plnou palbu a kdo ne, tak si chvíli počká. A Buďte reální, vím, že to schytám, ale jen blbé kafe(které vydrží cca 5 - 20 minut) vás stojí od 40 - 130 Kč. A Co si budeme nalhávat? Na kampaň se většina s prominutím vy*ere, protože co asi většinu bude zajímat je mulťák. Já bych si ho celkem rád zahrál, protože v dobách kdy byla ještě původní hra, jsem stále hrál Age Of Empires 2 a tahle rha mě tak trochu minula. Jo u bratránka nebo u kamaráda, teď už nevím jsem si zahrál pár misí, ale tím to asi tak haslo.
  • Veskoslav
    Doma mám stále legální kopii v původní ceně 1500 Kč. Ale 28 euro za remastrovanou edici? I když se podle mě jedná o perfektní RTS? Ani náhodou. Navíc sám se přikláním k tomu, že většina děcek to chtít ani moc nebude. Moc těžké, málo obláčků, žádní pomocné prográmky, příliš mnoho jednotek a kombinací. A ti "starší", ti si vesele počkají, jestli to bude v akci. Ale za cenu 30 euro, to koupí jenom blázen nebo nedočkavec.
  • Pilgrim66
    Úžasná hra, doma mám originálku i s tou mega krabicí, a klidně bych si ji znova koupil na Steamu ale 28 ecek? To je normalni kradez.
  • Trochu nechápu tu hysterii Ohledně ceny. Přece každý rozumný vydavatel ze startu nasadí vyšší cenu a pokud existuji hráči tuto cenu akceptovat (asi nějací ano) pak je to pro nej výhra. Pro mě je zase výhra, ze někdo updatnul fajnh hru, kterou si po nějakém čase rovněž zlegalizuji za pro mě akceptovatelnou cenu a všichni víme, ze na STEAM si stačí akorat počkat...
  • Veskoslav
    Trapný pokus;) Dole sám píšu, že více jak 10 euro nejsem ochoten investovat.
  • Kupují hned při vydání. Cena mně připadá adekvátní 12 let staré hře a prý, že je PC mrtvý.
  • V MS malo fetuju pockam na steam salle minule tam bola cela koleckia aoe za cca8e..za toto dam max 4e
  • nekromant33
    Ale tak já si to taky koupil, sice v tý slevě kdy to stálo 5€, ale koupil. Zlegalizoval jsem si svou stoletou warez kopii a podpora steamworks samotná je dost velký lákadlo. Samozřejmě plná cena a tím spíš u AoM za 28€ je šílenost. Za kolik jsem to kupoval já si stěžovat taky nemůžu.
  • prece se najdou lidi co to koupí, treba takový veskoslav koupil i age of empires a pochvaloval si *1* *1*
  • Inquisitor
    Normální zlodějna.
  • smutný na tom je, že tohle musí dát tak 100x míň práce než většina modů co jsou zadarmo (předělávka Red Alert 1 do enginu RA 3 například)
  • nekdo jim na to skočí? (očividne ani)
  • Kr.Pa
    kdysi super hra, nyni jen uboha pracka na penize, skoda mluvit
  • Takze bezna cena, takmer 30e...to je od nich fakt mile...blbci!
  • nekromant33
    Koty:
    tjn... to se fakt asi pos*ali
  • Teda na Steamu vidim 22,39 ecek... v akci! *1*
  • Je pravda, že mohli oznámiť radšej nové pokračovanie, ale na druhej strane, lepší aspoň remaster, ako nič...a navyše je možné, že to pokračovanie aj v pláne majú, len sa týmto remastrom snažia znovu dostať touto hrou do povedomia hráčov a zároveň si otukat ich záujem o podobný štýl hry. Za seba určite hovorím áno v oboch prípadoch, pretože stratégie boli a sú môj obľúbený žáner, bohužiaľ kvôli konzolovo ladenym hráčom ich vychádza o dosť menej. A dnes by sa pritom dali tvoriť tak nádherné vyzerajúce stratégie...
  • Asi tak.. něco jako AoE 2 "HD" ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit