Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak uvidím jestli to zas nebude zaležitost par ,esicu a pak se zase každy vrati k wowku. mam ale takove tušeni že tohle bude konečne wow killer
    • WoW killer těžko. Pořád říkám, že WoW bude zabito až samotným Blizzardem, až se to bude Blizzardu hodit - logicky tedy s příchodem nové MMO od Blizzardu.

      Ale tak či onak bude mít GW2 velkou komunitu. Pomalu všichni, co znám a hrají nějaké MMORPG, do GW2 jdou a já taky.
    • proč by to mělo zabíjet wowko, to je hráčovi Guild wars2 uplně u zadele, hlavně že bude hra která bude bavit místo trápit
    • Miserius
      WoW Killer? *1* *1* Spis dobra konkurence ty naivko. Nebo fakt veris ze diky Guild Wars prestane tech 10 milionu lidi hrat WoW? *8* *8* *8*
      • Malleth
        Jasně, výkřiky jako wow killer jsou momentálně úplně mimo. Ovšem na druhou stranu moc nechápu proč by někdo vůbec měl chtít wowko po vydání GW2 hrát. Když pominu to, že by hráč musel opustit komunitu a musel se učit něco novýho. Jinak mi přijde GW2 skoro v každým ohledu o míle lepší a přístupný MMO.
      • nejde hrat 2 mmo najednou lide si musi vybrat, bud wow nebo gw jeden prezije druhy pujde ke dnu.
        • Pleteš se. (Heh a najednou reagovat jde.)

          1. Dvě MMO se dají zvládnout.
          2. Jenže tady to ani není potřeba. GW2 je udělaný tak, aby hrací nároky nebyly skoro žádný. Můžeš to klidně hrát hoďku denně a užiješ si to. To z toho dělá skvělé doplňkové MMO k něčemu náročnějšímu.

          Jistě, pokud některý fanda bude chtít prosedět u GW2 20 hodin denně, tak proč ne, nic ho limitovat nebude... ale herní mechaniky silně nahrávají odpočikovějšímu hraní a dlouhodobě si myslím, že to i většina hráčů zvolí. Včetně mě.
          • walltar
            Imho pokud někdo prosedí u GW2 20hodin tak odejde za dva měsíce jak u většiny MMO.

            A taky k tomu že to nemá velké herní nároky se musí přidat že to nemá měsíční poplatky ... takže je to hra vyloženě dělaná jako doplněk ... zapnout na 2h jít do WvW nebo PVP, druhý den skočit nějaký dung s kámošema ...
            • walltar
              No tak třeba já když sem hrával placené MMO tak sem s tím mýval celkem problém .... většinou sem ale už nezaplatil druhý měsíc protože mě to placení samo o sobě nějak od té hry odpudilo. Bych si to MMO třeba rád zahrál jenom semtam ale to mě zase nestálo za to platit. A to sem s penězma nikdy problém neměl a 15$ pro mě nic moc není.
            • SnakePlisken
              @Ringwraith: Nevím, ale neznám nikoho z mého okolí či guildy, který by tímto sebenucením trpěl. To jen pomlouvají hráči z freeček, kteří nechtějí jít z různých důvodů na ofik. ;)
            • Jistě, absence poplatků je důležitá.

              Díky nim nebude u GW2 fungovat to sebenucení do hry na styl: "Chci využít co nejvíc ze své zaplacené hrací doby."

              Takže můžeš hrát jak sám uznáš za vhodné.
        • ale GW2 je jiný typ hry, wowkaře to ani nemusí bavit
  • skaven123
    budu tam frakcie? alebo to bude chaos-mela, kazdy proti kazdemu?
    • sankuri
      vzdy 3 servery proti sobe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit