Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Ne. To neni znuděnej ani otravnej komentář. Jenom to neni komentář fanboye. Ale chápu, že sis zvykl číst úplně do maxima vyhrocený komentáře, kde lidi píšou, jak je to podle nich nejlepší hra na světě, která si zaslouží vystavět chrámy a každej tejden obětovat živou kozu. Taky vídám převážně takový komenty.
  • Vrook
    Tak to prosimtě příště nepiš tim stylem, že mi si svym názorem totálně vyvrátil ten svuj... takže asi tak *11*
  • walltar ty diskuze nejak zere, tak abych ho potesil - jeste jednou, prehypovana kravina, jenz nenabidne nic, co doted ve hrach neni, podobne jako aion, rift, swtor a nevim co vse. WoW a Diablu 3 zdar!

    a ted se klidne podelejte z toho, co jsem napsal. =)
  • To bych netvrdil. Z mého okolí je spousta lidí, kteří roky strávili u prvního dílu a po nějakém čase stráveném v betě dvojky prohlásili, že se jim to zdá divné a že už to není ono.
  • Kdyz uz jsem teda docetl ten tvuj znudenej a otravenej komentar... tak rikam rovnou.. ty se na to vy$er... *7*
  • jj mas pravdu.. jen si zustan u wowka *3* v Guild Wars nikomu chybet nebudes.. *5*
  • V GW2 mi chyba jedna vec (teda aspon podla toho, co som cital). Nejake high-end PvE. Ja som ten typ hraca, ktory si najviac uzival vo WoW raidy - hlavne ten progress samotny, ked uz sa to zabilo a behalo len pre loot, to bola nuda...

    Som zvedavy, co vlastne spravia ako level-cap PvE content. Dufam ze aspon nieco, na com sa bude dat stravit par popoludni :)
  • GW 2 má tu výhodu, že zaplatíte za hru pro jednoho hráče ale máte MMO :). U SWTORu platíte jak za MMO a máte singlovku *1* *1*
  • o tom to taky je ne? vyjádřit svůj názor nebo jsem napsal něco špatně?
  • sankuri
    Co mu taky jineho v odpoved zbyva ze:-)
  • Vrook
    AHA TAK TO DIKY ZE SI MI ZMENIL NAZOR TYVOLE... já píšu, že jsou to muj názor a moje vlastní zkušenosti a ty napíšeš, že máš opačný zkušenosti a "takže asi tak"? Dobře no.. ty pluska si zasloužíš *15*
  • nejsmutnejší je když se nekdo smeje vlastní blbosti, blizzard skutecne planuje v nekterem z pristich velkych patchu zamerit hru více na world pvp
  • jooo ted pls sem hod nejakej tvuj oblibenej koment o tvym vysokym iq *1* *1*
  • chyba se vloudila, tohle měla být reakce na příspěvek od "gr"
  • Ani 100 vs 100 většinou nebývá problém, když si člověk trošku zvykne co má sledovat.
    Viz třeba bitka o celkem jednoduchého bosse
    http://www.youtube.com/watch?v=SMY6X9XO_C4
    (od cca 4:40 lze celkem přehledně vidět množství lidí v jednom klanu, a takových klanů válčících mezi sebou tam bylo víc než deset *2* )
  • walltar
    Nic si z něho nedělej ... on se narodil chudák z půlkou mozku. bohužel i tu mu museli amputovat takže už by chudák ani policajta dělat nemohl. Tak tady aspoň trolluje.
  • walltar
    No tak třeba já když sem hrával placené MMO tak sem s tím mýval celkem problém .... většinou sem ale už nezaplatil druhý měsíc protože mě to placení samo o sobě nějak od té hry odpudilo. Bych si to MMO třeba rád zahrál jenom semtam ale to mě zase nestálo za to platit. A to sem s penězma nikdy problém neměl a 15$ pro mě nic moc není.
  • SnakePlisken
    Chlape, sice WoWko hraju, ale meleš blbosti. S tím "World PvP patchem" jsi mě rozesmál nejvíce. :D
  • GW2 beta mě bavila víc než 3 měsíce hraní SWTOR, takže asi tak...
  • SnakePlisken
    @Ringwraith: Nevím, ale neznám nikoho z mého okolí či guildy, který by tímto sebenucením trpěl. To jen pomlouvají hráči z freeček, kteří nechtějí jít z různých důvodů na ofik. ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit