Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Už nějakej čas furt váhám, jestli pořídit nebo ne. Beta (půjčenej acc) mě docela bavila, ale zdaleka ne tak, jak bych očekával (a jak jsem zažil u většiny her), takže upřímně se na vydání ani nijak extra netěšim, nebo alespoň né tak, jak jsem se těšil na spoustu jinejch titulů. Prostě mě to nechává chladnym.
    Jak tady dole někdo psal.. Absence poplatků a nižší herní nároky u GW2 by pro mě znamenaly, že to budu hrát pár hodin tejdně, abych zabil nudu. Podle mě je to celkem objektivní přístup a vyvaroval bych se alespoň toho, že mě hra přestane po měsíci bavit, kdybych do ní šel přehypovanej k prasknutí s tim, že jí budu hrát 24/7, jako spousta fanboyů tady i jinde. Ale jak řikám, furt nevim, jestli by to nebyly vyhozený prachy.
    • Kdyz uz jsem teda docetl ten tvuj znudenej a otravenej komentar... tak rikam rovnou.. ty se na to vy$er... *7*
      • Vrook
        Ne. To neni znuděnej ani otravnej komentář. Jenom to neni komentář fanboye. Ale chápu, že sis zvykl číst úplně do maxima vyhrocený komentáře, kde lidi píšou, jak je to podle nich nejlepší hra na světě, která si zaslouží vystavět chrámy a každej tejden obětovat živou kozu. Taky vídám převážně takový komenty.
        • Hele to je jedno.. neres to.. koukam ze ti to leze na mozek.. Je to tvuj negativni pristup.. ne muj. Me muze byt v podstate jedno jak se ty rozhodnes.. *3*
          • Vrook
            Tak proč to komentuješ tyvole? *15*
    • walltar
      Já tam du s takovým přístupem taky ... už je dávno pryč doba kdy sem hrával hry 24/7 ...

      Já to beru tak že jiné hratelné MMO teď není a tak budu semtam hrát GW2. Je to solidní hra u které sem nepotkal skoro žádné věci co by mě vadili. Ale budu u toho hrát BF3, LoL, Diablo3 ... takže asi se k tomu zase tak často nedostanu a tak to aspoň dýl vydrží.
    • S jakými hrami si to co do míry zábavy porovnával?

      GW2 nebude primárně o super grindu. Kdo má rád tupé běhání instancí stále dokola, aby získal nějaký item, pro toho tahle hra moc není - volte tradiční MMO. GW2 bude mít docela daleko od skutečně tradičních MMORPG.
      • Vrook
        Asi jo, ale pro mě osobně to znamená, že to pro mě bude vážně jen bokovka na pár hodin tejdně. Nic víc..
    • No na to bacha Vroočéku.

      Už byls nahypovanej na SWtOR a jak to dopadlo...
      • Vrook
        Prachbídně. A to jsem se u SWTOR bety bavil tak 65432186krát víc než u bety GW2, takže jak to asi s GW2 dopadne. Mluvim samozřejmě o mejch vlastních zkušenostech, než začnete házet mínuska.
        • GW2 beta mě bavila víc než 3 měsíce hraní SWTOR, takže asi tak...
          • Vrook
            AHA TAK TO DIKY ZE SI MI ZMENIL NAZOR TYVOLE... já píšu, že jsou to muj názor a moje vlastní zkušenosti a ty napíšeš, že máš opačný zkušenosti a "takže asi tak"? Dobře no.. ty pluska si zasloužíš *15*
            • Vrook
              Tak to prosimtě příště nepiš tim stylem, že mi si svym názorem totálně vyvrátil ten svuj... takže asi tak *11*
            • o tom to taky je ne? vyjádřit svůj názor nebo jsem napsal něco špatně?
  • Pro mě nejočekávanější MMORPG. Nevidím tu jediné další MMORGP (vyjma TES Online), které by mělo takovou šanci mě zaujmout. Vedle toho: koupim, hraju. Nestarám se o nesmysly jako placení měsíčních poplatků. Co dodat?
  • ja si pral, aby to nevyslo ve stejnou dobu jako D3 a to se mi splnilo :) i kdyz mohli jeste, tak mesic pridat :D ale chapu lidi co se na to strasne tesi a cekaji, tak musi byt ten konec prazdnin opravdu nekonecna doba
  • kravina. 30 vs 30 v jednom obraze, nikdo nevidi kde kdo je co dela. jenom grafickej rozmazanej chaos. ale chapu ze nekdo i z toho ma orgac *15*
    • sankuri
      100 vs 100 jsem nemel problem sledovat co se deje
      • jj, pro blazny a psychouse prej dobry. *15*
        • sankuri
          Je to o zvyku, kdyz hrajes prvne Starcraft tak taky pres vsechny efekty nevis co se deje:-)
    • Do jisté míry ano. Jakmile je víc jak 10 hráčů v jeden moment v obraze, tak je to fakt celkem bordel a jen to blýská. A to to bývalo ještě blýskavější v předchozích verzích.

      V pěti lidech je to mnohem lepší.
      • to je v podstate temer kazda hra kde v jeden moment vsichni busi do jednoho mensiho targetu :) v diablu na to staci 4 :D
  • Indy
    Nikdy jsem nehrál GW ani jiné MMORPG ale toto jediné MMORPG které mě asi přesvědčí abych své těžce vydřené, vypocené peníze investoval do takové hry *4*
  • prehypovana kravina
    • walltar
      Proč na každé stránce musí být někdo kdo se menuje Danny a je to totální idiot? Je to jeden člověk co chodí všude nebo někajá tajná organizace?
    • Dík. Forum bez trollů, to by nebylo ono. *3*
    • tvoje máma je přehypovaná kr*va
      • za to bych ti hne udělil košík plný ovoce - hlavně banánů, které by sis užíval aspoň měsíc. Uvidíme, jak se k tomu admini postaví. Doufám, že řádně.
        • košík plný ovoce vždy potěší, hlavně v tomto nelidském vedru. Přesto bych spíše než banány uvítal pořádně velký vychlazený meloun... uvidíme jak se k tomu postavi admini...
        • Moc to žereš, ne? -
    • presne tak. mas uplnu pravdu. dufam ze ta tam nikdy nestretnem :)
    • Přehypovaný? Ano, do jisté míry ano. Míry větší než 50%.
      Kravina? Ne.
  • Malleth
    Nevíte někdo jestli půjde postavy z Bety hrát v plný hře?
    • sankuri
      Samozrejme ze ne
      • no kdyby jo, tak by tim zase elegentne vyresili zahusteni v uvodnich oblastech a pretizeni serveru. ikdyz asi ne o moc
        • walltar
          Na to je tam ten 3day headstart .. za tři dny už se to celkem rozběhne do okolí.
  • Bude nějaká open-beta ? Rád bych si to vyzkoušel už se moc těším :)
    • Dávno říkali, že žáná open beta nebude.
    • poslední beta event má být 20-22 červenec, nevšiml jsem si jestli to ale je pro všechny, zatím to nepsali
  • Dobrý no.

    No, asi s lidi k tomu ArenaNetu fakt modlili. U Sankuriho bych se tomu vůbec nedivil.

    (Přes HideMyAss mi najednou nejde reagovat, tak sorry reaguju takto.)
    Skaven123 - V PvE nikdy mela nebude, ArenaNet se bál, že by hráči neunesli myšlenku konkurence v PvE a tak všichni bojují spolu a za sebe. V PvP jsou ty tři servery proti sobě no... snad to bude fungovat dobře a vyváženě. Spíše ale nejdřív asi ne.

    joe - GW2 si hráče udrží. Cíluje to jinde než WoW, a co si budeme povídat... velká část stávající fanbase je tak zfanatizovaná, že to budou hrát ať si je to jaký chce. Ale je jasný, že tam bude počáteční nával a pak nějaký propad, to je u každého MMO.
    • nemyslím si že tam bude potom takovej propad jako u jinejch MMO... už jen z toho důvodu že všichni kdo to hráli... i ti co to viděli "poprvé" v betě... všem se to děsně líbilo :) A btw těch pár wowkařů co znám už teď mají předplaceno GW a jsou z něho unešený ;)
      • To bych netvrdil. Z mého okolí je spousta lidí, kteří roky strávili u prvního dílu a po nějakém čase stráveném v betě dvojky prohlásili, že se jim to zdá divné a že už to není ono.
      • Shaker
        Jo, TOR melo taky predplaceny hafo lidi... to je prd ukazatel, pul roku po vydani se teprv uvidi.
        • taky myslim ze se teprv uvidi, ma to rozhodne zasadni vyhodu v neplaceni mesicnich poplatku, to si nebudem namlouvat ze ne a to taky udela svoje a nekoho to taky prilaka. ja jsem teda GW1 hrac, takze samozrejme prechazim na GW2, u kteryho jsem cekal ze me vic chytne, ale z bety nemuzu soudit plnou. rozhodne je to pro me zabavna hra a uz ted tam mam svoje velice oblibeny mistecka, ktery jsou fakt krasny, ale to jsem mel i ve wow :D
  • sankuri
    Na to se da rict jen FCk YEAH:-P
    • walltar
      Souhlasím .... FU*CK YEAH!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit