Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RedEagle
    Obrovskou chybou bolo to že po trojke cele universum heroes zničili a žačali odznova.. Mnohym ludom chybaju povodní hrdinovia svety Enroth Erathia.. To je myslim si hlavny dovod prečo dalšie diely Heroes nestoja prevažne za nič.
    • Tak nemuselo by to být dokonce vůbec z tý planety, mohlo by to být klidně z jiný, ale muselo by se to nacházet v opravdovým universu Might and Magic s jeho zákonitostma a historií, ne v týhle rozbředlý ubisoftí náhražce. Popravdě ta planeta už byla vyčerpaná: Might and Magic VI, VII, VIII, Heroes I, II, III, Chronicles. Tam už nebylo kde pořádně brát. Jediný co se dá NWC vyčítat, že se tu planetu rozhodli v intru H4 vyhladit, na jinou se dalo přeskočit bez kataklyzma. Zažili jsme na tý planetě moc dobrodružství, než aby ta bolest přešla i po letech. Ale už se holt stalo, nicméně samotný perfektní universum se svými kolonizačními loďmi mohlo pokračovat dál.

      To co chybí jsou právě tyhle věci, experimenty Pradávných a jejich nepřátelé Kreegani a vzájemná intergalaktická válka, kterou obyvatelé těch světů vnímají po svým a která více či méně nápadně ovlivňuje jejich vlastní záležitosti a mocenský choutky v daným světě. Tohle bylo na celým universu geniální a tohle Ubisoft se svými slouhy Navalem, Black Hole a Limbicem dokonale zabili. A nebude jim odpuštěno, Sheltema na ně. *16*
  • Tak tu máme další jasný propadák a nehratelný škvár. Bravo tvůrci! Doufám, že tak budete pokračovat a brzy zkrachujete...
    • A důvod k takovému závěru? jen plivat nestačí, chci znát proč ...
      • si to zahrej a uvidíš.. je to odpad
        • Já to hraju a zatím super.
          • ... já to hrál a je to totální odpad!
      • tak si to na steamu precti, proc se tu opakovat...
  • No podle hodnocení uživatelů na Steamu se jim povedl nejhorší díl Heroes v historii :D
  • tech 40% na steamu vypada opravdu lakave, ubisoft zabil dalsi serii
    • Polovina těch negativních recenzí na steamu je od děcek, kterým vadí že to nemá high end grafiku.

      Stejně jako polovina komentářů tady si stěžuje na 3D jenom proto, že to jako malí hráli ve 2D.
      • kostejnesmrtelny
        Nevím jak ostatní, ale já si na 3D stěžuju proto, že je to neohrabaný, zoufale nepřehledný, art team nezná míru a grafika nemá žádnej styl, takže to vypadá jako přesvícenej slepenec rádoby velkolepýho ničeho.

        Srovnej si to s Disciples 2, který (myslím) bylo taky v pseudo-3D.
        • Můžu ti doporučit jednoho očaře, necheš?
          • kostejnesmrtelny
            Asi dobrý, hele. Optička před půl rokem povídala, že za těch deset let od poslední návštěvy se mi vzhledem k povolání zrak zhoršil obdivuhodně málo. Ale že se tak staráš, doporučím ti na oplátku občas vyrazit ven, třeba do přírody, případně co já vim, klidně někam na výstavu čehokoliv vizuálního. Zkrátka pryč na chvíli od PC. Na to, abys poznal to, co jsem popsal nepotřebuješ žádnou školu *3*.
    • na druhou stranu co na té sérii ještě vylepšovat? Její herní mechaniky byly vyčerpané už ve třetím dílu. Napadá mne snad pouze přidat víc frakcí (tj. nejen ty 4 typy hradů, které byly v původních hrách), ale udělat jich třeba 20 (jako mají některé vesmírné strategie) a zapracovat na pořádné, dlouhé a těžké kampani pro každou frakci. 3D grafika této hře vážně nepomůže.
      • kostejnesmrtelny
        Taky myslím. Zapracovat na vyváženosti stran, AI, nových a kreativních skillech. Přidat třeba nějakou formu endless game, možnosti diplomacie, co já vim... Narvat to celý do hnusnýho, neohrabanýho a přeplácanýho 3D fakt ničemu nepovede.
        • Tak to jdi na Age Of Wonders 3 a budeš spokojen
      • ja nevim, proc rovnou nevychazeji ze tretiho dilu, nevrati se k rucne malovany grafice a mechanikam z trojky a jen to cely nerozsirej, uspech zarucen
    • tak, ještě že na PC nemusíme řešit zpětnou nekompatibilitu jako u konzolí a můžem vesele pařit starší díly, to by bylo opravdický peklo, moct hrát jen ty nový zprasený
      • Novému dílu vůbec nic není krom retardované komunity která už neví kvůli čemu by brečela
  • Potrebuje to uPlay, takze ne, dekuji. Az prestanete s tou s*ackou prudit, tak to mozna zkusim.
    • Dá se to hrát offline
      • jojo ještěže existuje i offline verze bez uplay *3* jen škoda že si ji neužijí i platící zákazníci *15*
  • Steam 44% takže pochybuju, že to kdy navštíví moje HDD.
    • kostejnesmrtelny
      Navíc:
      "Notice: Purchases made in this region will only receive the Czech, Hungarian and Polish languages"

      ROFL. Nadělej si do boty a sněz to, Ubisofte *1* *1* *16*

      EDIT: pro ty mentálně chudší zvýrazňuju problematickou část *14*
      • Dík za info. Mám tendence si těchhle detailů nevšimnout a být pak zle překvapen. Teď si dám pozor. Přeci jen hrát něco v češtině je dost peklo pro lidi co jsou zvyklí na angličtinu.
      • Ten Ubisoft je ale zlý, hry od 3DO v obchodech zabudovanou lokalizaci neměli! ...oh wait
        • Absurdní že? Vzhledem k tomu jak vždycky čecháčci ubožáčci brečí když něco není lokalizované.
          • Zda měly hry od 3DO českou lokalizaci netuším. V té době jsem byl v zahraničí a měl to v angličtině. Nyní bydlím v ČR a jedinou hru, co jsem hrál v češtině byla Mafie. Jinak ale vždy vyhledávám angličtinu.

            Hlavně ale není problém v lokalizaci a možnosti si jí zapnout... Pro všechny kteří jí chtějí to vítám. Problém je v vnucování jazyků těch jazyků když to bez problémů podporuje mnoho dalších...to už je pro mě jen distributorská ko.otina.
            • Vůbec si nedělej násílí a klidně můžeš psát anglicky i sem na fórum, pokud nemáš rád češtinu. Většina lidí tady anglicky umí perfektně, tak tomu budou rozumět a myslím, že budou rádi, že se procvičí. Jsme přece v Česku ne.
      • Safra, to jsem si ani nevšiml... Pěknej podraz :/ Díky za upozornění...
  • Tak jsem si přečetl par recenzí (beta verze) - které vesměs hru chválili, ale co mě osobně po prvních pár hodinách hraní štve nejvic tak je to nekonečné čekaní než protihráč (UI) odehraje. hrát proti více jak 3 UI je vzit si k PC časopis nebo knížku aby se člověk neunudil.Na tomhle by měli zapracovat. Jinak zatím jiné výtky nemám.
    • Já jsem teda zatím odehrál dvě mapy z kampaně za lidi a žádné velké čekání neregistruji. Je to tak 1-3s tah, co jsem ale zkoušel poslední betu, tak tam ty tahy trvaly třeba 20-30s, takže na tom určitě zapracovali a myslím, že to ještě zlepší...
  • kostejnesmrtelny
    Nechápu proč se tomu psímu hovnu se šlehačkou vydávanýmu za svatební dort tady věnuje tolik prostoru (co týden, to povinnej článek).

    Jo aha, vlastně Ubisoft... *11*
  • No a beta 3 nám práve začala, akurát za cenu plnej hry. *1*
  • Kazdy adoruje 3jku ale ja mam najradaej IVku s datadiskami vdaka silnym hrdinom a rpg pvrkom...V bola oka a VI tka ma onrzela po 3 hodinach. Inak Might and Magic X bolo top z tohto univerza

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit