Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přestože to vypadá maximálně odpudivě, může to být dobrá hra po stránce zábavy. Co já vím. Ale to pořád není důvod říkat tomu Heroes a považovat to za součást Might and Magic. Je jenom jedno universum Might and Magic, to stvořený Jon Van Caneghemem a všechno co dělá Ubisoft je pasení se na jménu značky s hrama, který s MaM nemaj vůbec nic společnýho. Kdyby to aspoň vykrádalo jméno King's Bounty nebo úplně nejlíp vyšlo to pod vlastním názvem, tak bych tak otrávenej nebyl a možná tomu dal šanci. Takhle ani náhodou, to by bylo rouhačství. *9*
    • No já pamatuju na tavby s kámošema u jedničky a dvojky. Neuvěřitelný gamesy v tý době.
      Pro nás to byl pojem a takhle jsme se na to vůbec nedívali. Fakt nám bylo putna jak se to jmenuje.
      • Každej to tak neprožívá, ale já jo. *1* Pro mě jsou Might and Magic a Heroes srdcovky, který měly nádherný, originální a promyšlený universum. A od roku 95 taky plný kostrbatě vysvětlovanejch nelogičností, což způsobily právě první Heroes, ale miloval jsem ho i s těma nelogičnostma. A tohle všechno mi Ubisoft zničil, když z úžasnýho, originálního universa udělal svět generickejch legolasů a dalších nemastnejch neslanejch šašků.

        Jasně že nikomu neberu to, že se mu pozdější díly líbí. Ať si je užije - a jak jsem psal, třeba je sedmička fakt dobrá hra. Ale princip je mně osobně nade vše a k tomu generický fantasy prostě ne-e, toho jsem přežranej. *3*
        • No od trojky to jde dolů. O tom žádná.
  • ten graficky styl sa mi vobec nepaci
  • Virgi
    Bohužel mi ještě nedorazila, protože česká pošta, takže zatím jsem sledovala jen video. Jak už jsem říkala dřív, grafika je horší než v VI. Na můj vkus jsou hrozně nevýrazné textury bitevního pole a prostě není to tak vypiplané jako v VI, VI považuji za super díl se skvělou kampaní. Ale jasně hratelnost není v grafice, třeba si zvyknu, takže si počkám a uvidím. Jinak za mě mi bude chybět Svatyně, naopak třeba Peklo vůbec nemusím, takže mi nevadí, že není v VII. Co se těším tak na Sylvan a Academii, strašná škoda, že v Academii tak odflákli základní jednotky, no co už.
    • co mi v šestce chybelo jsou ultimatni kouzla typu armageddon, nebo tsunami jako je tady v šestce. nebyli tam podpurne jednotky, flank system, hrdina leveloval hrozne pomalu a system vystavby mest byl hrozne zjednodušenej. jinak to byla dobra hra ale ted hraju petku a je lepší.
      jinak jestli te bavi tyhle hry zkus taky Age of wonders 3, jestli to ješte neznaš
      • Virgi
        podpůrné jednotky se mi tady líbí. Co se týče systému útoků, to prověří čas. Není úplně jasné, jestli to bude až takové pozitivum. To že hrdina leveloval pomalu mě nevadilo, musel sis aspoň promyslet, do čeho dáš schopnosti. Co jsem v betě u VII postrádala, tak výhradní specializaci dané rasy. To jsem tady nepostřehla, a je to podle mě dost škoda. Protože VI ti dala pocítit, že každá frakce je specifická. V VII mi přijde, že je vlastně jedno, za jakou frakci hraješ, liší se hlavně grafikou jednotek, ale chybí speciální zaměření. Největší slabinou VI bylo hlavně to, že pokud jsi zaváhal, tak soupeř tě počtem totálně převýšil a pak už jsi neměl šanci. Takže to nebylo dobře vybalancovaný. Tady dávám VII naději, že to snad bude lepší. Jinak Age of Wonders 3 mám, ale zatím jsem nehrála, čekám na překlad do češtiny:)
        • s tim balancem mas pravdu, na ty specifika si nepamatuju ale zas každa rasa mela specificke jednotky a to je i tady. Jinak v petce (i když jsem to zatim nehrál moc do hloubky) jsou taky specifika pro nektere rasy a hrdiny treba trpaslici meli runy, akademie mela taky neco s magií ale jak rikam moc dlouho jsem to nehrál.
  • madPav3L
    Tak zatím asi věc co mě štve nejvíc je, že po quick combatu hodí hra základní rozestavění jednotek na bojišti a nepamatuje si to moje změněné rozestavění... ale to by neměl být problém patchnout...
  • Jack1947
    Jakože to odstraní vaši starou 3jku a si všemi uloženými pozicemi? *8*
    • A ono je to mezitím přesně naopak :)

      The Deluxe Edition contains Heroes® III - HD Edition. The Heroes® III HD Edition copy will be sent as soon as Might & Magic® Heroes® VII is released
      • Jack1947
        Díky za vyčerpávajicí odpověd, ted můžu v klidu spát...
    • BoB.2
      ano a smaže ti to vokna
      • Jack1947
        Tak tomuhle už nevěřím *7*
        • Pomoc! Nemužu se dostat z bytu, smazalo to nejen okna ale i dveře!
  • začal jsem se dívat na nejaký letsplay a první co me uderilo do očí je hrozna grafika cutscen a uvodního herního menu, ktere dokonce ani nejsou animovane a beží snad v 5 fps. Šetrilo se. Jasne pro hru to neni podstatne ale vypada to hrozne a kazi celkovy dojem.
    Asi zatim zustanu u petky ktera je mnohem hezčí
    • právě proto tvrdím, 3D grafika a cutscény nemají strategické hře co přidat, spíš naopak, odvádí pozornost od skutečného hraní, kterým je strategie. Strategie znamená vybalancované herní mechanismy, soutěžení o zdroje, budování, války atd.

      Nedávno rencenzovaná Gal Civ 3 nebo třeba Civilization IV jsou imho mnohem hlubší strategie než HOMM. HOMM je pro děcka, co se s žánrem seznamují. Gal Civ a Civ IV jsou pro šachisty :-)
      • ja ale nemluvím o grafice v samotne hre a spíš mi jde o to že je to odflaknute. další veci je nevyrazna hudba kde se asi taky šetrilo navic mam pocit že jsem to už nekde slyšel.
        jinak šachy mužeš taky hrat 2d nebo plne animovane 3d a neznamena to že je to horší hra, je to jen pridana hodnota navíc - jinak když už jsem u toho dal bych si šachy s tematikou falloutu kde by treba vež byl supermutant s rotačakem a kdyby nekoho sejmul všude by byli cakance krve a masa a pod.
        • jednoduchá hra Fritz 2.00 s geniálním algoritmem, která v roce 1993 porazila Kasparova
          http://tinyurl.com/pomzf4t

          co k ní chceš dodat? Myslíš že tyto ohavnosti tu hru vylepší?
          http://tinyurl.com/pnp5f57
          • vsecko sa da urobit 2 sposobmi - dobre a zle...a je uplne jedno ci to ma 2D, 3D, 5D...
  • Zatím můžeme pochválit dvě věci - města budou zase města se všim, co k nim patří, a vracej se starý frakce. Ta Asií říznutá Svatyně s žabákama, žralokama, vodníma hadama atp. v šestce mi moc nesedla, podle mě to do toho pohádkovýho světa Might and Magic nepatří...
  • Trojku vymazat muze, ale dvojku nevymaze :-).
    • Souhlas. Všeobecně se adoruje trojka, ale zapomíná se na dvojku, která neni o nic horší, možná je dokonce i lepší :)
      • Já osobně nemůžu druhýmu dílu odpustit to chybějící místo v armádě pro nějakou jednu jednotku z hradu. Jinak jsem druhej díl taky miloval.
      • xxxy
        je na tu dvojku aj nejaky HD mod ? dvojka su moji najoblubenejsi heroes
  • Nevite nekdo jak pres uplay aktivovat cestinu? Nemam ji v nabidce jazyku.
    • Keyz
      A kde a jak jsi to kupoval? Hra má komicky omezené jazyky pro regiony....

      "Purchases made in this region will only receive the Czech, Hungarian and Polish languages" Tedy ok pro ČR. Možná když to koupíš nějak jinak, tak pak to tam nemáš.
      • Asi to bude tenhle problem. Kdyz sem ten klic kupoval, tak me nenapadlo si to ohlidat. Myslim ze u sestek sem to taky nekde v regeditu musel prepsat, ale tady to nejde.
        Anglicky neco umim a u Herousu toho textu moc neni, takze zadnej velkej problem. Snad ty cesky soubory pujdou casem nekde stahnout.
      • nightborne
        "kupoval"
        • Keyz
          Pak nemá smysl se zde ptá, ale stejně to zkusil *15*
          • nightborne
            Mimochodem, docela mě to vytáčí, přemejšlim, že si nový heroesy pořídím, ale češtinu ve hrách (pokud nejde o českou hru), stejně jako ve filmech (pokud nejde o českej film) docela solidně nesnáším... teď abych to sháněl bůh ví kde, hergot =)).
            • Keyz
              Také to nemám rád. To jsou ty region locky, exkluzivní něco apod...
              Pak to opravu musíš někde vyhrabávat anebo kupovat mimo oficiální obchod.

              Co je za problém dát všechny jazyky všem, když to již mají hotové?
            • madPav3L
              Já to kupoval na mmoboost.cz, česká verze a angličtina je tam taky.... takže bych se nebál.
              Na G2A je klasicky global verze (angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština)
              edit: screen jazyků z mojí verze http://i.imgur.com/rHYDyr2.png
    • madPav3L
      Jazyk se mění přímo ve hře, ale jestli tam češtinu nemáte na výběr, tak jste jí nenainstaloval.
      V uplay pak klikněte na HoMMVII - vlastnosti a hned nahoře je volba jazyka na doinstalování...
      • Prave ze na uplay ve vlastnostech cestinu na vyber nemam. Mozna by to slo nastavit v nejakym registru rucne, ale nevim kam se podivat. Za OT se omlouvam.
        • Virgi
          určitě tam ta čeština je, pokud to nejde nastavit ve hře, tak se dá nastavit na uplay. Vím, že v Betě to nastavení češtiny v uplay bylo takové trochu nefajn. Bylo to v políčku, kde jsi vybíral, jestli hraješ na W64 nebo W32 .
          • Grafika ve hře je horší, a proto je pekelně náročná minimum gtx 460 a je mnohem hezčí než v 6 díle.
            Souhlas s tím, že hra těžce odfláklá a se 3 dílem to má pramálo společného.
    • nauč se anglicky
  • super hra už se teším na youtube videa i když šestku asi neprekona. btw poprosim aby cenzor mazal 2d retro tajtrliky *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit