Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiš, tady už se zase schází, tlupa hejtrů, co odsoudí hru z 5minutového gampleye...musíte mít hodně chudý život...
  • ten orelodron je srandovni... :D
    jinak nic proti,vypada to v pohode...souboje ala dark souls/witcher...muze byt...
    kazdopadne ten dron,to je teda neco... :D
    • Inquisitor
      A jak umí pěkně zůstat viset ve vzduchu :)
      • Fordzy
        Treba je to robot jako sova ze Souboje Titanu. :D
      • Vyset? Asi orel zemědělec, kterej seje.
        • Inquisitor
          Pravda viset, díky za opravu :)
      • Johnny
        neviděl si nikdy dravce na poli? ten taky vysí ve vzduchu a pokud trochu fouká, nepotřebuje ani mávat křídly
        • Zustat jen tak ve vzduchu nedokáže ledajaký pták u nás třeba jen poštolka nebo jinde třeba kolibřík
        • videl...a mas pravdu...
          akorat jsem pak nevidel to,co vidi ten fták :D
        • Inquisitor
          Ale jo viděl, ale tohle je v pár metrech nad zemí a zastaví jako když šlápneš na brzdu. Já vim hra, ale praští to do očí, že se chová přesně jako dron :)
  • Asharak
    To byl autozaměřovací šíp na konci? *8* škoda že ne *9*
  • Devizou všech AC her bylo vždycky přenádherně zpracovaný prostředí (krom opravdu odpudivěho low-fi Liberation, ale tam to bylo dáno původní platformou a nulovým "upgrade" při portu na PC). Příběhově pro mě AC skončil klasicky s Eziem, protože to byl triptych co měl koule, zbytek už jsou takové příběhy z hodně ošoupaného rodokapsu a stejně tak postavy (BF byl výjimka, bohužel to nebyl tak úplně typický AC, Syndicate byl taky maličko lepší než zbytek).

    Podle parádního popisu v článku to vypadá, že se bude v starověkém Egyptě čím kochat. Teď ještě aby to nebyl klasicky "přenádherní svět, do kterého v Ubi jaksi zapomněli dát hru". A držím Ubi palce, ať jim to jde od ruky a stíhají všechny deadline, ať to není zase typický AC bugfest.
  • Zdravim, podle mě je to nejlepší díl co jsem hrál a to už jsem dohral všechny díly ted teprve dohrávám tento, ale mám problém s tím že i když mam životy skoro namax vylepšené tak místo toho abych měl ty spodní životy plné tak mam jen 1/3 a vůbec netuším kde nebo jak to mám opravit aby se mi obnovovali všechny životy a ne jen ta 1/3. Poradí mi pls někdo? Diky
    • Tilwaen
      V diskuzi dřív někteří psali, že to může být tím, že máš nasazenou prokletou zbraň.
  • to je hnus, ten zluty "level up" a orel jako dron, delaji z roho cim dal vetsi srac*u
    • uaxpk
      no je fakt, že ten "level up" by mě hned vytrhl z toho historického flow.
      • Fordzy
        Je dobre si uvedomit ze uz od jednicky je to interaktivni Matrix vytvoreny ze vzpominek. Takze si muzou dovolit prakticky cokoliv. Level up mi prijde vcelku v pohode. Vic me rozcilovalo zamerovaci kolecko u Orla.
        • uaxpk
          máš pravdu, ale mám pocit, že od toho už upustili. Tuším od Black Flag? Nebo jen vynechali Dasmondovu linku?
  • No to je divné, že Imhotep tam nebude když královnou má být Kleopatra. *3*
  • Lukass
    Jezis to je hnuj *1*
  • Morraw
    A to jsem se těšil na tu jejich konferenci a oni to zveřejní den předem. Doufám, že bude pořádný cinematic trailer.
    Egyptskou tématiku mám moc rád. Velmi dobré téma pro restart. Těším se tam na spoustu věcí a více otevřenou hratelnost. Po Unity a Syndicate jsem ale vyléčený a žádný wow efekt se už bohužel nekoná. Těším se, ale obávám se, že zase nedostojí slibům. Hlavnně po té technické stránce.
  • Egypt vypadá krásně, bohužel je to Ass Cred, čili beze mě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit