Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz by ten pribeh nejak mohli doklepnout a ne ho zacit uplne od zacaku...
  • Devizou všech AC her bylo vždycky přenádherně zpracovaný prostředí (krom opravdu odpudivěho low-fi Liberation, ale tam to bylo dáno původní platformou a nulovým "upgrade" při portu na PC). Příběhově pro mě AC skončil klasicky s Eziem, protože to byl triptych co měl koule, zbytek už jsou takové příběhy z hodně ošoupaného rodokapsu a stejně tak postavy (BF byl výjimka, bohužel to nebyl tak úplně typický AC, Syndicate byl taky maličko lepší než zbytek).

    Podle parádního popisu v článku to vypadá, že se bude v starověkém Egyptě čím kochat. Teď ještě aby to nebyl klasicky "přenádherní svět, do kterého v Ubi jaksi zapomněli dát hru". A držím Ubi palce, ať jim to jde od ruky a stíhají všechny deadline, ať to není zase typický AC bugfest.
  • Ježiš, tady už se zase schází, tlupa hejtrů, co odsoudí hru z 5minutového gampleye...musíte mít hodně chudý život...
  • Asharak
    To byl autozaměřovací šíp na konci? *8* škoda že ne *9*
  • MARTASLJ19
    Kvôli tomuto si dávali rok pauzu? Veď to je dačo hrozné toto čo predviedli a to mám túto sériu rád, ale tomuto sa teda vyhnem. Hrozné niečo...To pôsobí ako nejaký budget z roku 2010.
  • Všimli jste si v tom traileru jak jede hašišín na koňovi v cca 1:20 a střílí lukem na pronásledovatele, jak se mu glitchne ten šíp a zlomek vteřiny si tím míří do stehna? *15* to mě rozesmálo. no a pak už nic. pusto pusto šeď šeď. snad jen kdyby vyšel novej Tony Hawk pro skater mohli by přidat novej trick "Pyramid 180 slide"
  • Egypt vypadá krásně, bohužel je to Ass Cred, čili beze mě.
  • Než jsem se podíval na gameplay video, tak jsem se těšil, věřil jsem že tohle bude fakt "jiný". Bohužel opět další unifikovaná AC/Far Cry slátanina. Prostředí a nějaké nápady super (výzbroj, rpg prvky), ale dělat podesátý furt to samý dokola akorát v jinejch kulisach mě už fakt nebaví.
  • Morraw
    A to jsem se těšil na tu jejich konferenci a oni to zveřejní den předem. Doufám, že bude pořádný cinematic trailer.
    Egyptskou tématiku mám moc rád. Velmi dobré téma pro restart. Těším se tam na spoustu věcí a více otevřenou hratelnost. Po Unity a Syndicate jsem ale vyléčený a žádný wow efekt se už bohužel nekoná. Těším se, ale obávám se, že zase nedostojí slibům. Hlavnně po té technické stránce.
  • No koukám, že to bude takovej Assasins Wildlands, akorát vyměnili drona za orla, ale funkce je stejná :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit