Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Bayeka Egyptského se mi z E3 popkornu sbíhá ta zdaleka největší slina. Protože arab, písek, estetika civilizační kolébky a fakt, že jsem se u Black Flag a Unity naučil si Assassin Creedy užít. Jen je mi hrozně líto, že svět nebude hovořit autentickým jazykem, nýbrž angličtinou.
    • jestli se ti sbíhá slina na araby, tak si ji v klidu utři. arabové dobyjou egypt až 700 let po událostech ac origins
    • Magister_Peditum
      Co s tím má společného arab?
      • Myslel jsem to z první, jako to co dnes vnímáme jako arabský svět. Geograficky. Historicky absolutně legit připomínka.

        Je to prostředí ze kterého znám jen minimum větších her a je to hrozná škoda. Z krajin, z dnešního pohledu shrnutelných pod pojmem arabský svět, jinak víceméně ticho. Výjimky z pravidla 1979 Black Friday Revolution, Prince Of Persia a první Assassins Creed.
      • Tak samozřejmě tak Arabové byli ještě před rokem 622, ale bylo jich málo a postava asi Arab nebude :D
  • velbloud? to jako vážně? v egypě před naším letopočtem? no jasně, ať žije historická přesnost ....
    • jamar28
      A co ti na tom nesedí? V době, kdy se hra odehrává, tam velbloudi byli už celá staletí.
    • Robotron3
      Vážně. Můžeš mi ukázat nějaký zdroj, kde by bylo řečeno, že lehce před naším letopočtem, za vlády Kleopatry, se v Egyptě a na Sahaře nevyskytovali žádní velbloudi?
  • jamar28
    Prostředí vypadá fakt dobře, ale starý soubojový systém se mi líbil víc. U těch soubojů mi přijde hrozně rušivý ten jejich ukazatel života.

    A jak mám rozumět tomu, že nezabiju na jednu ránu ani stealth čepelí? To jako někomu zabodnu kudlu do páteře, on se otočí, řekne něco jako "Och! Tady tě máme!" a dojde k boji na meče? To snad ne...
  • Amylee.Anderson
    Trochu mě mrzí, co se z téhle série stalo. Chválím, že se konečně odhodlali k nějakému radikálně jinému prostřední, ale bohužel jsem vždycky byla v té menšině, co si užívala konspirační prvky série, raději než náhled do historie. A taky je škoda odklonu od stealthu. Není to jediná série, která se postupně zbavuje toho, co pro ni bylo výjimečné, a začíná splývat s ostatními hrami s tím, že na sobě má akorát slavnou nálepku. Ale chápu, že nejde dělat sérii o x dílech s ním, že je to furt stejné dokola.
  • Robotron3
    Hurá!!! Na prostředí z Egypta čekám už od prvního dílu *4*
  • ten orelodron je srandovni... :D
    jinak nic proti,vypada to v pohode...souboje ala dark souls/witcher...muze byt...
    kazdopadne ten dron,to je teda neco... :D
    • Inquisitor
      A jak umí pěkně zůstat viset ve vzduchu :)
      • Fordzy
        Treba je to robot jako sova ze Souboje Titanu. :D
      • Vyset? Asi orel zemědělec, kterej seje.
        • Inquisitor
          Pravda viset, díky za opravu :)
      • Johnny
        neviděl si nikdy dravce na poli? ten taky vysí ve vzduchu a pokud trochu fouká, nepotřebuje ani mávat křídly
        • Zustat jen tak ve vzduchu nedokáže ledajaký pták u nás třeba jen poštolka nebo jinde třeba kolibřík
        • videl...a mas pravdu...
          akorat jsem pak nevidel to,co vidi ten fták :D
        • Inquisitor
          Ale jo viděl, ale tohle je v pár metrech nad zemí a zastaví jako když šlápneš na brzdu. Já vim hra, ale praští to do očí, že se chová přesně jako dron :)
  • Priznam se, ze mam tuto serii hodne rad. Ani ne pro boj asasinu a templaru, ale prave pro jeji zasazeni do urcite doby a snahu aspon o nejakou historickou presnost. Skutecne postavy a mista, encyklopedicke udaje, proste takova virtualni prochazka po miste a dobe *4* Z tohoto duvodu dava zasazeni do doby Kleopatry docela smysl. Vsechny dily serie se odehravaly v intervalu nejakych 2000 let a samotna historie Egypta je mnohem delsi a proto je tak "velka" a bohata, ale behem delky jednoho lidskeho zivota se toho tam zase tolik nestalo a hra by spis pripominala Far Cry Primal *1*
  • Firingo
    No z traileru nejsem ani zklamán ani nadšen. Dobrý, ale nějak to bylo takové suché, chybí tomu nějaká šťáva, nějaká super hudba nebo záběr ze kterého vám spadne čelist :D Jediný na co jsem fakt čuměl byl had na konci. To jsem zvědavý jak tohle v sérii snažící se držet historických mantinelů odůvodní :D
    Z gameplaye jsem už spíše zklamaný. Tupá AI ze všech AC je opět na scéně a nevšimne si týpka co leze skoro vedle něj na střechu nebo neslyší zabíjení svého kolegy ani ne metr za ním. Hrdina má naváděný šíp, či vystřelí a zabije 3 chlapy na ráz (v traileru). Orel se umí ve vzduchu při označování nepřátel zastavit na místě... a dalo by se pokračovat. Až na tu AI to ale není nic zásadního a hra může překvapit, ale prvotní dojem po roční pauze boužel je, že se vlastně krom výrazného skoku do minulosti zas tak moc nezměnilo.
  • to je hnus, ten zluty "level up" a orel jako dron, delaji z roho cim dal vetsi srac*u
    • uaxpk
      no je fakt, že ten "level up" by mě hned vytrhl z toho historického flow.
      • Fordzy
        Je dobre si uvedomit ze uz od jednicky je to interaktivni Matrix vytvoreny ze vzpominek. Takze si muzou dovolit prakticky cokoliv. Level up mi prijde vcelku v pohode. Vic me rozcilovalo zamerovaci kolecko u Orla.
        • uaxpk
          máš pravdu, ale mám pocit, že od toho už upustili. Tuším od Black Flag? Nebo jen vynechali Dasmondovu linku?
  • Uz by ten pribeh nejak mohli doklepnout a ne ho zacit uplne od zacaku...
    • Krescz
      vždyť je to natahované jak telenovela :D ten příběh nikdy skončit nemá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit