Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Přiznám se, že novou generaci konzolí budu kupovat nejdřív za rok. A to podle toho, na kterou z konzolí bude lepší nabídka her a nabídka služeb. Pakliže by služby prezentované Microsoftem byly dostupné i u nás, uvažoval bych nad tím. Ale stále je pro mě prioritou herní tituli, které mají na konzole vyjít a podle toho se taky budu rozhodovat. Vzhledově jsou obě konzole s prominutím hnusné. XBox mi přijde krapet praktičtější, co se týče umístění konzole. Cena mě taky nějak netrápí, počítám, že tak 10-9k budou po roce stát obě, bude záležet na zájmu zákazníků. Zatím mě oslovilo jenom Halo 5 a nová Forza s Prahou:) No uvidíme, jak to půjde dál. Na Vánoce budu kupovat PS3, bo jsem zjistil, že mají v Tescu hry za 99 Kč a poslední NFS třeba za 199 Kč:)

    EDIT: jinak co se týče her zdarma, ty má už i Xbox. A to i na starý Xbox v rámci uvedení konzole na trh. Já jenom, aby se předešlo něčemu, co má mít jenom Sony:)
    • Miserius
      NFS Most Wanted na PS3 za 199? Jestli jo, tak vyrazim hned a doufam ze tam toho je vic :D Hry zdarma jako PS+? AAA hry , nekdy i jen 2-3 mesice stary? Slysim poprve teda
      • Veskoslav
        No měli to v akci ze 799 Kč, tak jsem to koupil kámošovi k narozkám. Na pc to měli za 299 a Xbox taky 299. Původně jsem si myslel, že je to staré Most Wanted, ale nebylo *1*
        • Miserius
          Tyjo tak to nechapu, ja to kupoval za 800 na PS Store o Vanoce (doted mam nahrano 250 hodin) a byl jsem spokojenej. Tesco tam ma obcas fakt povedeny slevy, ale kdyz tam ted pojedu tak tam urcite nic nebude :D
          • Veskoslav
            Já tam vždycky "omylem" zabloudím:-DKdyž není nějaké pěkné Lego v akci, tak si koupím aspoň hru *1*
            • Miserius
              Tak v Tescu dnes uz nic :D Ale cestou jsem zavital do jinyho elektra a stejne si neco koupil *15*
          • Rhulad
            Běž si žvanit ty nesmysly do ústavu pro chorobomyslné.
            • Rhulad
              Reaguji na Veskoslava a jeho první příspěvek jelikož je to snůška neskutečně nudných frází. Jinak se ti divím, že s ním vůbec diskutuješ. Jasně ukázal, že je to hater sony, když si vzal svůj další nick a sony hateoval což je dost ubohé.
            • Veskoslav
              Nemá cenu. On je mírně retardovaný, jak nám opět ukázal....
            • Miserius
              Cim jsem tě urazil prosimte? Normalne se tady bavime o slevach v obchodech? To delaj jen blazni?
  • Logika je to prosta. Cena za konzoli podsazena takze hrac zajasa. A nebude mu vadit ze postupne zaplati v cene her a ostatnich "sluzeb" takovou palku za kterou by si postavil superdelo PC. Par exkluzivnich her a moucha se chytne v siti.
    Ale vypada to ze v porovnani vychazi z toho Sony mnohem lepe. Predpokladam ze Mrkvosoft uz premysli co osekat a vydal levnejsi variantu a nebo hleda kde bokem navysit zisk aby mohl s cenou krabice dolu.
  • Jinak, nevíte jak to bude s hrama na nový konzole, resp. kdy ty hry budou?

    Protože kupovat si konzoli a nemít na ni hned tu nejlepší hru která na konzole existuje (FIFA), to by bylo hrozný mrhání penězma :-)
  • O úspěchu, nebo neúspěchu nebude rozhodovat blbejch 100 dolarů, nebo silnější HW (to nikoho nezajímá).
    Rozhodne to vše okolo. Uvidíme co Xbox One nabídne za ty služby pro TV, kinect,... a to rozhodne.

    Hry zvládne oboje a zvládne to dobře, hardcore hráči si užijí na obou, ale to stejně nejsou většinoví zákazníci.

    Za sebe říkám, že uvidím jako budou ty Xbox vychytávky dostupný v ČR a podle toho se rozhodnu. Teď jsem měl Xbox a víc bych se přikláněl k němu, ale uvidím jak na tom budou ty služby. Do jedné z nových konzolí určitě půjdu, oboje vypadá solidně, tak uvidím.
    • Nejlepsi je koupit oboji. *5*
      • Vyhozený peníze, kupovat si obě konzole, vzhledem k tomu, že drtivá většina her je na oboje a kvůli pár exkluzivkám si druhou konzoli kupovat nebudu :-)
  • prostě mrkvosoft dostal smrtelnou ránu.O 100 eur dražší s nutností připojení na net,Minecraft je u nich indie titul:)) atd..Myslel jsem,že ta cena ps4 bude vyšší jak u mrkvosoftu a že třeba rok počkám,než to spadne. Takhjle do toho jdu hned. Bravo Sony!
    • Cena u PS4 je na oko nižší, a to z toho důvodu, že v ceně není zahrnuta ta jejich kamera. Kdežto u X1 je to komplet.
      • Miserius
        kamera stoji 59 dolaru a neni povinna a popravde, urcite to bude zase krám jako PS Move soucasny
        • Veskoslav
          No sice nefandím Kinectu a podobným sračičkám. Ale Sony by na tom mohlo ksakru zapracovat, protože je to katastrofa současná generace pohybových blbostí u Sony.
          • TheGGG
            Jseš prostě poš*k. Koho zajímají nějaký hop hop sračičičiky
          • spoock
            jestli tohle není sarkasmus, tak sním vlastní trenýrky
  • God-of-War
    Demence, tot vse:)...Sakra, nereagovalo mi to na kolegu pode mnou.
  • Miserius
    5 dolarů měsíčně a hned první měsíc zdarma Drive Club a vám to přijde špatný *1* *1* *1*
    • Spatny je ten pristup. Proc bych mel hrat multiplayer hru na zarizeni, kde za ten multiplayer musim jeste mesicne platit, kdyz si muzu to same (v 99% pripadu) zahrat i na PC.

      Tohle me rozum nebere. Hlavni argument je, ze vlastne platite za ty sluzby okolo, jenze ty u nas nejsou. Dokazal bych si predstavit, ze budu platit nejakou smesnou castku, ktera bude rozdilna od toho co plati amici. To by bylo fer. Pochybuji, ze toto nekdy Sony nebo MS udelaji.
      • Chtělo by dva lidi se stejným vkusem na hry (nebo jednoho s velkým rozpočtem), co by si koupili jeden PC a druhý konzoli. Měsíčně by měli na hry stejné množství peněz a co by ten s PC ušetřil na hrách (na PC levnější) a za neplacení měsíčního poplatku, to by mohl v průběhu let vrazit do PC. A na konci tohoto konzolového cyklu porovnat, kdo je na tom vlastně líp.
      • spoock
        obchodní model konzolí je jiný, než na PC, navíc já si kupuju konzoli kvůli těch her, které na PC nevijdou, to je argument, to, co se ti vyplatí platit, to už je na tobě, MP můžeš vždycky hrát na PC, ale God of War apod. si tam nikdy nezahraješ.
        • Tak jasne, proto mam doma x360 a ps3ku, ale multiplayer na nich odmitam hrat.
          • Jestli odmitas hrat multiplayer na ps3, tak to neni kvuli tomu, ze je placeny :-).
      • Miserius
        U nas jsou veskery PS+ sluzby pristupny *3* Ale pokud nebudes chtit platit prece nemusis, nikdo te nenuti ne? Ja si dnes platim Ps+ za stejnou cenu a vlastne mam "jen" slevy/hry zdarma/online uloziste
        • Ja se ale bavim o sluzbach jako je Netflix.
          • Miserius
            A co to ma spolecnyho s PS+?
            • Miserius
              Aha, sry, jsem te nepochopil
            • S PS+ nic, ale na xboxu musite platit gold. Ten muj prispevek mluvil obecne o sluzba na konzolich.
      • Proto, že pohodlnost hraní na konzoli je mnohem vyšší než při hraní na PC.

        Není nad to se rozvalit na gauč a pustit si třeba Fifu, Halo, Gears of War,...
        • Souhlas, pro single player ano. I multak na jednom zarizeni. Klasicky multiplayer nebo onlinovku (treba BF4) si proste radeji zahraji na PC. Vyjde me to levneji.
  • Zajímavý,jak všichni říkali ,že microsoft může u 360tky jít někam za placený multiplayer, ale když tohle zavede Sony ,tak řeknou ,žádná hrůza.(a neříkejte, že tady dostanete hru navíc, princip je v tom placení).
    • Efekt pomalu vařené žáby nebo taky salámová metoda v praxi...
    • Hruza to je pro ty, kteri nemaji PS+, jenze kdo to s hranim mysli na PS vazne, ten uz pravdepodobne PS+ ma, je to ekonomicky vyhodnejsi. Treba ja ho mam predplaceny na vic jak dva roky dopredu a jedno rocni predplatne me stalo 840 Kc. Pro core hrace to tedy prakticky neznamena zadnou zmenu. Zajimalo by me, kolik lidi by si platilo gold, kdyby byl multiplayer zdarma.
    • Tak to jsou ti místní experti, kteří jsou proti Microsoftu už z principu a zdrbali by ho i za to, kdyby zastavili globální oteplování, hladomor, kácení pralesů a zařídili celosvětový mír :-D
    • Ono je to také dost o tom, kam směřuje trh. A v současnosti, když tyto konzole v podstatě nemají konkurenci, je třeba, aby o nákupu konzole rozhodovaly jiné faktory než placené MP služby. Pokud to bude vést ke zlepšení služby pro PS hráče, není třeba se tím dále více zabývat. (jak píšou uživatelé pode mnou, dáš si o 4 pivka měsíčně méně)...
    • Miserius
      Jo, protoze za 100kc na mesic dostat hru na next gen konzoli je nic viď? *1*
      • 100 Kč/měsíc krát 5 let = 6000,- za hru na next gen konzoli... Mám tu naprodej iPhone 5 jen za 1000 měsíčně po dobu tří let. Nechceš?
    • To máš pravdu, ale za tohle mohou hlaně hráči. MS to procházelo, hráči to kupovali jako blbí a tak k tomu přešla i Sony. Tohle je vina hlavně hráčů. Pokud budou opět kupovat X-One a bude mít úspěch, tak se v další generaci opět můžeme těšit na to samé. Vše je jen o nás hráčích, co jim dovolíme.
  • Pro lidi který znepokojuje placený multiplayer: Pokud to zajistí kvalitu služeb + budou bonusy zdarma tak 100měsíčně přeci není tak moc. Navíc je to "optional". Nikdo k tomu nikoho nenutí ne jako MS.

    Tak po přečtení tohohle článku a porovnání s článkem ohledně X1 je pro mě PS4 zatím jasná volba. X1 je dražší - docela znatelně a má pro Evropskej trh minimálně využitelný služby - kabel přijímač, integrace se sport přenosy NFL atd.. nucený připojení jednou za 24hod, velký limitace co se týče půjčování her atd - zatím nezmínili poplatky!, kinect nucená a "ošemetně vypínatelná" část konzole... no prostě MS zatím spoustu negativ.
    • Whoossain
      Tak mě třeba zas tak správný zpoplatňování MP nepřijde. MP je součást hry, kterou si zákzník zaplatil. A vybírání poplatku za to, aby mohl produkt, kterej legálně vlastní, v plný míře používat, mi trochu smrdí. Ale jak píšeš - za ten poplatek pak dostanu i další služby a produkty. Nicméně o "optional" bych moc nemluvil, protože pokud si pořídim hru, která obsahuje MP, tak moc velkou možnost volby nemám, pokud ji chci plně využívat...
      • Osobně v PS+ problém nevidím - ano je to zrůdnost platit za multiplayer, ale je fakt, že u MS to procházelo hroznou spoustu let a nic navíc zákazníkům pořádného nenabídli! Výhodu vidím v tom, že PS+ je přenosný na všechny zařízení u Sony - PS3, PS4, PSV a pokud máš alespoň dvě (třeba dnes PS3 a PSV) tak se ti 100% vyplatí a těch cca 100kč za měsíc je prd. Navíc jsou různé akce a bylo PS+ roční za necelých 1000kč, nikdo ti nebrání si třeba předplatit v tu doby na 2 roky.

        Mě by jen osobně zajímalo, jak to bude u MS s výpočty v Cloudu? Tedy jak jsem něco zaslechl u Forzy a jiných her? Tahle hra asi bez netu 100% nepojede! A to je blbé. Doufám, že tuhle válku vyhraje Sony a MS do doby, než se změní prohraje - no, ale jestli to budou Amíci kupovat - příští generace bude jen modem :(.

        Jinak konference nebyla špatná, ale chyběla mi tam Vita a nějaké causal hry - nevím, jestli není naplánovaná ještě jedna, ale tohle tam nebylo. Nejvíc mě štve ta Vita, protože je to stále hodně nedoceněný HW.
        • Ještě mě napadlo jedno srovnání cena u XO bude vyšší cca 2-3tis za tu cenu máš 2roky PS+ a hned dostaneš zdarma hry - Driver Club (řekl bych, že to bude jen multiplayer, ale nechme se překvapit) a hry na PS3 a PSV - to znamená, že XO se ti ještě o cca 2-3tis prodraží, pokud budeš chtít jen jednu hru a hrát multiplayer na XO.
  • Loneck
    Super je, že kamera není v balení.
    • tak nekde tech 100 dolacu musely usetrit ze?
      • Loneck
        No to mi vubec nevadi, ze usetrili v pripade kamery.
      • Hloupost. Kamera stojí 60 dolarů, přitom má PS4 dražší vnitřnosti. Sony bude dotovat PS4 z prodejů PS3.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit