Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vaclav.pechacek
    Už má :)
  • ta hra si zaslouší minimálně 8 , či 9 ,,,,,tady to vypadá že recenzenti hráli první tři kola !!!! idiots evrywhere !!!
  • hrajete to někdo? mám problém.bugů pár bylo, ale všechno jsem dohledal a vyřešil, ale teď jsem na dodělal the eternal weil a jdu na path of ice and fire, ale z nějakýho nepochopitelnýho důvodu po "připlutí" do týhle mise mi zmizí veškerý nasbíraný zkušenosti, síla, zbraně, prostě všechno....
  • uzivatel1982
    Diablo I v psx emulatoru.
  • No, tak aby už taky s něčím pořádným přišli také čeští vývojář, když už něco vydali i Slováci. Mohlo by třeba konečně vyjít Kingdom Come: Deliverance...aspoň na konec roku.
  • to znamená očividně, že u toho nebudeš sedět celý den, ale porubeš potvory a za hodinu dvě to vypneš a necháš to na další den ;)
  • Minev
    Když jsem hledal hry na android, tak těch action rpg bylo docela dost, jediná HIT mě zaujala. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nexon.hit.global Ale netroufnu si říct jestli je dobrá, nemám tohoto žánru moc nahráno. Když tak řekni jak se ti líbí.
  • Mna by zaujimalo kolko stran anglickeho textu ta hra obsahuje. Ak to je 50-100 stran, tak pri takom rozsahu to prelozi jeden clovek za 2-3 tyzdne.
    Dalej by ma zaujimalo ake zlozite je vytvorit preklad pre moderov a ci to vyvojari vobec podporuju? Ci je to stylom ze zoberiem jeden subor a vytvorim podobny s prelozenym textom alebo je to zasifrovane a bezny clovek s tym nepohne.
    Mna ten preklad osobne netrapi, ale keby boli v tomto autori napomocni tak by sa mohli vyhnut tomu hejtu ktory sa na nich vali.
  • reagujem anonymne, píšem z roboty a nemám tu prihlasovačky.

    pohoda, ja som to nebral nijak v zlom. asi som už alergický na to, že poslednou dobou sa spája patriotizmus a národná hrdosť s takýmito blbosťami + na slovensku okolo toho bola značná hystéria, dokonca sa rojili skupiny, ktoré otvorene vyzývali k bojkotu hry a firmy. ak si teda pochopil môj koment útočne, potom sa ospravedlňujem a je mi to úprimne ľúto.
    zhodujeme sa v tom, že je to pre našu CZ&SK komunitu fakt smutné. a ešte smutnejšie je, že vyhliadky na zlepšenie nie sú. vývoj hier je stále drahší a naša kúpna sila je a večne bude mizerná (je nás málo, čo je to cca 1-2 mil trh - nemyslím, že u nás je viac platiacich hráčov).
  • Dobrá hudba.
  • Neznáte nějakou dobrou diablovku na androida?
  • Pokud si opravdu prectete recenze, tak to rozhodne nehrali se zatnutymi zuby, ba naopak. Navic to chteli hrat dal v game+. Tady je spis dulezitejsi otazka, kolik hodlam investovat do hodiny zabavy. pokud je pro 20 hodin gameplaye 50Kc/hod pro hrace moc, pockal bych na slevu, ale nesrazel bych celkove hodnoceni hry. Krasny pripad, kde steamove ano/ne proste pro hodnoceni nestaci :(
  • Tim jsem narazel na fakt, ze nekolik hracu se dostalo az do game + (klidne i po 40ti hodinach) a stezuji si prave na game+, ktera jak se zda, je poupravena.
  • Škoda, že to nemá couch coop. To bych to i pořídil. Sám bych to nehrál.
  • Dobre-dobre..Nemyslel jsem to tak.:-) Slovaci jsou spravny chalani,Pracuji s nima a kamaradim se neco pres 20let.Mrzi me to proste jen z principu kvuli nasim paranum,kvuli ceskym a slovenskym hracum a hrackam.Posledni dobou je situace takova,ze trocha troho vlastenectvi navic by byla urcite na miste.Ale chapu to,ze to tak byt musi..:Trh-penize-zisk.. Meh..,zvlastni doba.:-/ Hezky den
  • Co to je pauza ?
  • Co to je za nesmysl? Naopak pokud nekdo napise negativni reakci a ma 20+ hodin tak bude o hre 100% vic nez nekdo kdo napise negativni reakci a bude mit 4.
  • zaty
    Vypadá to hezky, ale život je příliš krátký na to, abych hrál průměrné hry.
  • Za mna takisto, super hra a aj new game+ je zaujimavejsia s riadnymi itemami
  • Jack1947
    Nebude mít Dex i dabing ted někdy ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit