Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No vidis, vitej do mr klubu.
  • patrik-hajda
    Bohužel ne. Jakákoliv podobnost s redaktory živými či mrtvými je čistě náhodná.
  • Mě taky už konečně došlo, že je PC lepší než konzole, okamžitě jsem hodil svojí PS4 do popelnice. Nechápu, jak jsem se mohl takto mýlit, ale již jsem prozřel, sláva PC, hanba konzolím, haleluja
  • TheGGG
    tvojí sis? *14* *14* *14*
  • TheGGG
    moje adresa = postel tvojej mať *14* *14*
  • TheGGG
    to spíš ty prášky co máš od psychiatra mají nějaké vedlejší účinky...
  • Omlouvám se za svoje chování... Mé chování má příznaky demence, pokud si neberu prášky, rodiče mě zmlátili a pak donutili vzít si svoji dávku, teď jsem šťastný
  • drz pišu
  • daj adresu lebo s tebou rozjebu chodnik ty rozprcany imbecil
  • Ikonka se šéfredaktorem? *1*
  • Taky jsem to driv ve hrach neresil. Nez jsem narazil na hry, kde svet daval i smysl. Pak uz neni cesty zpet.
  • A polovina střech a chodeb ve hře by se propadla, protože nemaj správně udělané klenby a trámoví, Vávru na ně, lenochy! *1*
  • WTF?! 5,5 mega bez digitálek. To je úspěch jako krávaa
    ...
  • Del alias X86 aby chyběl pod hrou, kterou si nikdy nezahraje...
  • TheGGG
    kysp *14* *14* *14*
  • TheGGG
    ty jsi dobrý jeliman... policie ale musí chránit slušné občany před takovými bloby jako jsi ty...
  • edGGGy
  • Ja mluvim napriklad o tom, ze je ve hre vedle silnice dinosaurus. Kazdy rozumny herni dizajner by vedel, ze to je spatne, protoze pokud tam je silnice a jezdi tam lide, tak by je asi spolecnost chranila policii nebo vojaky.
  • corfer
    Hrabala nesnáším, takže by mi bylo absolutně fuk, kdyby neexistovala jeho próza... Proto ho ostatně uvádím jako synonymum pro absolutně nečitelné texty, kdy navíc v knihách typu Příliš hlučná samota jde skutečně o kulové a myšlenku si v nich hledají pouze pseudointelektuálové, kteří ji našli i v Avatarovi.
    Nehledě na to, že nejde o žádné hloupé rady ani o rady obecně. Pokud budu hledat originální text tak rozhodně ne na publicisticko-zpravodajském serveru.:D

    P.S. Co s tím mám dělat? *1* *1* *1* *1* *1*
  • TheGGG
    ale lepší jak blizzard, takže je to ještě dobré *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit