Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volám sa Nora Chichi, chcem povedať svetu o tom, ako som sa dostal vyliečený z HIV Dr. Özal. Bol som nakazených vírusom HIV vírusom toľko rokov a bol som unavený životom kvôli bolesti a utrpenia som prechádzal, tak aj jeden verný deň môj priateľ mi dal kontakt bylinného lekára, ktorý ju vyliečil z HIV vírusu a hneď som kontaktoval Dr Özal na jeho e-mailovú adresu: (drozalahomeremedy@gmail.com) a jeho WhatsApp: +2347064614569, a hneď Dr Özal mi poslal bylinnú medicínu a povedal mi, aby sa liek ráno a večer a ja urobil a okamžite Vírus HIV zmizol a ja som bol vyliečený z vírusu hepatitídy .. takže ak ste nakazení vírusom HIV Vírus potom Dr Özal je ten pravý obrátiť na vyliečenie. takže ho láskavo sa obráťte na jeho e-mail: (drozalahomeremedy@gmail.com) alebo jeho číslo WhatsApp: +2347064614569 ... ešte raz, Dr. Özal moc ďakujem za to, čo si urobil pre mňa veľmi vďačný ...
  • Nerad ti to rikam ale kazda hra fakt realisticka byt nemusi...
    • To nemusi, mam rad nerealisticke veci jako krizniky posedle demony, meziprostor zamoren temnymi bohy, lode z ziveho kovu zabydlene bozstvem, mesto na pomezi reality a warpu i samotne oko hruzy. Ale zakladni fysiku by hry ctit mely (aspon mimo ono oko, tam se muze dit cokoli *1* ).
      • Uniká ti základný fakt, tieto hry sú sci-fi ala Star Wars, takže majú vesmíre súboje na blízko štýlu WW2. Tie sú sami o sebe veľmi nerealistické, ale nejedno scifi univerzum je na nich založené. Ak do hry zapracuješ realisickú fyziku vrátane tebou spomínaných rýchlostí, WW2 súboje už nebudú možné, pretože pre takéto dogfighty potrebuješ relatívne nízke, obmedzené rýchlosti.
  • To by mne zajimalo, zdali bude opet omezena rychlost lodi, patrne "odporem ve vakuu" a jestli bude zatacet stejnym stylem jako kridlaty letoun plujici v atmosfere. A nesmime zapomenout na to, ze kdyz se pokazi motory, lod pomalicku zastavi. *10* *16*
    • Ty musíš strašně nesnášet Scify *1* *1* *15*
    • obmedzena rychlost lodi je aj vo vesmire, motormi, akcia reakcia ... obmedzenu mas aj manevrovatelnost, kedze kazdy objekt ma zotrvacnost, ktora moze byt kompenzovana tryskami, manevrovacimi stabilizatormi atd a moze to byt umiestnene vselikde, aj na nosnikoch, kridlach ... pri pokazenych motoroch by mala lod ist dalej, to je pravda, ale moze byt nejaky bezpecnostny system, ktory lod zastavi aby nekontrolovatelne nevletela do inych lodi ked sa poskodia motory, alebo nieco take, ale inak hej
      • Probuh jak je omezena rychlost v realnem vesmiru, pomineme-li obrovske rychlosti blizici se C? Onen parametr by se u lodi mel udavat jako rychlost v atmosfere, ve vzduchoprazdnu a beztizi pak zrychleni.
        • rychlost je omezena principem ,,akce a reakce,, coz je dost velke omezeni
    • ty musis Starwars hodne nenavidet, ze? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit