Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubisoft ať shoří v pekle
  • Jo to je přesně to co firma jako ubi potřebuje aby mu diktoval nějakej gigant co nemá lautr nic společnýho s herním průmyslem, jo tím se rozhodně kvalita ubisoftem vydaných her sto pro zlepší.
  • Jack1947
    le révolution, de brigádes. *16* *10* *12*
    • Tilwaen
      Jack začíná francouzsky, neee... *1*
      • Jack1947
        Tak nic lepšího než franckové tu ani nejde *7*
  • od Ubisoftu jsem nikdy nehrál žádnou hru, ani jednoho Assasína, ani Far Cry (není to můj šálek čaje), ani Watch Dogs and Splinter Cell atd. Nejsem jejich cílový zákazník, nedělají hry, které mne oslovují. Pokud tato firma zanikne, who gives a f***?
    • archie777
      Patrně ty miliony hráčů, kteří je hrají. Určitě ti ale brzy vyjde nějaký pixel art simulátor hemoragické infarzace šourku. Budeš hrát za skrotální perlu v metafoře na ruské tažení Napoleona a všechno bude vyprávěné v řeckém hexametru.
      • Ty miliony hráčů... půjdou hrát něco jiného od jiné firmy a je jim to pořád ukradené. Asi jako kdyby zrušili McDonald. Půjdou se najíst jinam. Nikdo hlady neumře...
      • Jediné, co jsem z tvého komentáře pochopil je to, že máš nějakou zvláštní afinitu k šourkům, trpíš exoftalmem a nejspíš jsi právě prodělal torzi varlete, neboť tvé mozkové pochody připomínají dynamické erupce tryskající z přetlaku bezedného fondu naakumulovaných subtilentabilních inverbací konstelace duální evokace zpětně vázané na ornitoritu reflexních systémů řešeno na bázi syntézní hemapostaplikace a umocněno mezními signály geniální koanalýzy.
        • Vidlec
          WP ale googlil jsem co to je "subtilentabilních" a našel jsem > http://www.ftipky.org/citaty/vtipne/7768_tve-mozkove-pochody-jsou-dynamicke.html

          BUSTED!
          • archie777
            Drizztův epic fail! bůůů !
  • Mám předobjednáno Division... ale teď mám chuť zrušit.

    Několik let jsem hru od Ubi nekoupil, a jak jsem štastný. Co víc, já už asi pět, šest let newarezuju.
    • Můžeš mi vysvětlit, jak tě boje o kontrolu nad společností odradily od koupě hry, která už je dávno hotová a tahle situace by na ni nejspíš neměla vliv ani kdyby se to stalo před půl rokem? Se zrušením předobjednávky souhlasím, ale nechápu ten důvod.
      • Pokud opravdu byť jen zvažují vyhrožovat své vládě koncem několika tisíců pracovních pozic, připadá mi to z principu jako sviňárna.
    • Dyť ti tohle může bejt absolutně jedno...
  • MidnighT91
    Tady máte důvod proč letos nebude AC...
  • Všude na webu lidé vyjadřují podporu nezávislosti Ubisoftu a jak jim nepřejí, aby je Vivendi spolklo, jen Češi akorát nadávají a nejraději by velkou firmu viděli trpět. Jsem si jist, že vím, koho volíte. *11*
    • No nenapínej a povídej, komiku *15*
      • Jj, to je klaun co se ohání většinovým názorem když mu to hraje do karet, ale když je konfrontován s většinovym názorem co mu nevoní, jako antipatie k hrám od ubi na českych internetech, tak to nedává *1*
        • Spades
          Počkej a to podle tebe není normální? Mít vlastní názor na určité věci?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit