Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Je potřeba uvést věci na pravou míru pro všechny nadšence, kteří jsou šťastní z toho, že si "konečně" můžou zahrát původní WoW:

    Tohle není žádná novinka, ale pouhý PR tah od marketingového oddělení Blizzardu. Po celou dobu existence WoW si hráči mohli při logování do hry zvolit classic realm a hrát původní vanilla WoW. Jenže tyhle servery minulý rok (2018) vypnuli a prostě to označili za "novinku" pro rok 2019.

    Takže to není vůbec žádná novinka, ale jenom připlácli nálepku "novinka" na něco, co fungovalo bez problémů celé roky.
    Osobně nehodlám takovéhle pochybné praktiky podporovat.

  • tomekbobek

    Tak na konci to ještě de :D 

  • KrejciPetr

    Jako jeden z mnoha asi na chvíli půjdu do toho. Láká mě se vrátit do světa bez lítáků a v počátku i Battlegroundů. Jsem zvědavý jestli to oživí world PVP i s dnešní mentalitou hráčů. :D

  • Zaho
    Tak třeba levlení postav bylo mnohem těžší.
    Dnesšní wowko bych s vanillou vůbec nesrovnával, jsou to až moc rozdílné hry. Jedno je singl adventura s mmo prvky druhé je mmorpg.
  • WoWko nebylo ani z daleka těžší, jen zabralo 10x víc času a bylo více o interakci mezi lidmi. Což vidím jako jediné + oproti dnešnímu wowku.  Bossové měli mechaniky, že se jim dneska vysměje kdejakej normal boss z dungu a spousta class měla rotace tak o 3 spellech max (čest výjimkám). Kam se to hrabe na survival huntera (hrál jsem naposled legion) kde jsem musel sledovat 4 self buffy které jsem musel neustále obnovovat ve správný čas, u toho dávat pozor na peta a na sebe a ještě u toho valit rotaci 6 spellů abych vubec něco udělal.  

    Nostalgie je pěkná, ale myslím že spousta hráčů dostane po týdnu pěknou facku a zjistí, že to tak skvělé jak odevšad slyší prostě není a zůstanou tam jenom srdcaři co si rádi s ostatníma sednou u táboráku a pár masochistů co mají čas 24/7 aby se někam vůbec dostali. Ani ti lidi co to tehdá hráli s nadšením nemají dnes tolik času.  

    Jinak je pěkné vidět, že se Blizz snaží zaujmout (registrace jména, hledání kamarádů atd.), přeju jim abych se mýlil a mělo to větší úspěch jako vše co poslední dobou dělají. :)

  • twicer
    No tak je to hold informativní článěk s trochou balastu, aby to nebylo celé tak krátké. Třasořiťky jako ty si přečtou jen prostředek a jede se dál.
  • dworkin

    Kdyby se odstranil první a poslední odstavec, tak je z toho docela pěkný, informativní článek. Ono je dost vypovídající i to, že když ty subjektivní vycpávkové odstavce dáme pryč, tak zbytek pořád bezvadně funguje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit