Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    naopak, dobré dospělé hry hraji vždy... ty děcké, ne to mě nezajímá. A k tobě vážně chodit nechci... budeš muset zkusit nějakou jinou taktiku

  • SalemCZ

    chceš se stavit, u tebe to vypadá že ti můžou dát jakoukoliv hru. Tys ještě asi nehrál nic.

  • Škoda, že se na to nemůžu dívat. Mám strach, že bych si tu zeldu pak hned koupil a to se mi teď nehodí :D

  • Hidden

    Libi! Navic Zelda byla/je dobre zvolena hra, az to i cloveka nahlodalo, ze by o Switchi preci jen mozna pouvazoval... ;)

  • ales.smutny

    To my i chceme ;) Samozřejmě pokud se bude líbit.

  • triptich

    toto asi nebude priamo hra na longplay, ale ja si ho viem predstaviť.

    a nápad na video perfektný. jeden ostrieľaný borec (v rámci hry) a druhý úplný nováčik. kľudne môžete tento formát opakovať.

  • cNNk

    Docela bych ocenil nejakou mensi video recenzi samotneho switche. To co je tady na webu jsem cetl, ale za rok a pul se mozna neco zmenilo hlavne co se systemu ... nebo to furt neumi ani prohlizec? :( Mohlo by se to spojit s tou novou online sluzbou ... proste ukazat jak vypada obchod, atd.

  • TheGGG

    zajímavý nápad, bohužel né moc zajímavá hra, ale podobná videa kdy hraje hru někdo poprvé a jiný člověk s x stovkama nahraných hodin ho sleduje, to by jste zavést pravidelně mohli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit