Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • copak ti pripada 60 000 kusu hry od noname studia malo fucktarde? vsechno nemuze prodavat 10 000 000 kusu jak na konzolich,kdyz tam vyjdou 4 hry za rok,na pc je tak velka konkurence ze se vseho nemuze prodat gazilion
  • Se nedivím, že se to tak dobře prodává když to má tak krásnou grafiku. Čili je to důkaz toho, že všechny ostatní hry na UE maj neschopný grafiky když neumí udelat takle kvalitní assety a textury. Rozjel jsem to včera pod sweetFX v RadeonPro a peklo kvalita. Rozhodně moc zajímavej počin tato hra.
  • Hnisavec
    moštruózne PC predaje záchrancov herného priemyslu :D :D as obvious...preto Steam nezverejňuje nikdy predaje hier, lebo je to marginálne číslo a výsmech....niet divu že sa zo všetkých síl pchajú do konzolového biznisu....
  • Já o ní věděl ještě déle a divím se, že se to vůbec prodává.
  • ringmancz
    a já chodím na games a věděl jsem o ní už oď loňska, a co jako?
  • Dogkiller
    Hlavně nezapomeň rozlišovat: hry, o kterých se neví / hry, o kterých nevíš jen ty. Evidentně kupuješ Level a pak to tak dopadá. Já jsem, díky Score, o této hře věděl už loni na jaře.
  • Taky bych si to koupyl ale jedině za cenu max 10 eur víc za to nedám
  • Jack1947
    GZ, je vidět že hry o kterých se toho zas tolik do vydání neví se prodaj taky dobře. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit