Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WhySoSad
    Bude to lepší nebo horší ? Doufám že ta prvním možnost a že se budou vývojáři snažit vytáhnout, od posledních slev my nebezpečně natekla peněženka a potřebovala by trochu upustit *2*
  • victor
    Tak super ... Hlavně že to budou vědět samotní vývojáři , když se teď tak houfně zapomíná co že je vlastně to dobré pro Evropské hráče .
    (Být vývojářem , tak rýžuji co mi líná huba stačí na každé hovadině které udělám sociálně mediální HALO . Ale třeba se najdou i tací co půjdou opačnou cestou ....třeba)
    • victor
      Ano třeba těch akcí bude nakonec víc ... v Steam monster akcích byly stejně tituly až po dohodě s vývojáři (vlastníky práv) .
      • TheGGG
        Jen né víc slev. Už tak tam člověk nechá těžký prachy
    • LuckyBaal
      doufám, že to pořád bude tak nějak normální, tedy bombastické slevy 4x ročně, do toho týdení a víkendové (dobré) akce. Pokud by to nebylo a nikdo z vývojářů by se k tomu neměl, Valve by to takhle nenechalo a ,,moc'' by si vzalo zpátky.
  • Hmm i didn't get the memo :/
  • firebug
    Sorry za OT, ale když už je článek o těch slevách... Poslední Humble Indie Bundle (už jedenáctý) se nadmíru vydařil. Za sebe doporučuji už jenom kvůli skvělému Dust: An Elysian Tale. Omrknout to můžete tady: https://www.humblebundle.com/
  • TheGGG
    steam je prostě boží, nedávné ubisoftí slevy mi pořádně rozšířily knihovničku. Jen tak dál, ať má Gabe na nějaké další dobroty.
  • "Starejte se o Steam za nás, my si pak jen shrábneme obvyklý bakšiš. Vaše Valve." *3*
    • LuckyBaal
      tohle je podle mě komentář na... Oni Steam vytvořili, dá se říct, že tím udrželi PC nad vodou, ukázali, že PC může být výdělečné pro všechny a co víc! Pořád přidávají nové a nové věci, dávají ,,moc'' do rukou ostatním a to, že za to shrábnou peníze není nic špatného.
      • No původně jsem nechtěl reagovat, ale.. Tak zaprvé to myšleno viz. smajlík. A zadruhé, já zrovna Gaba mesiáše dvakrát neuznávám. Ať radši sedí v kanclu a sbírá nožíky. Neudrželi PC nad vodou, maximálně hraní na PC. To, že PC herní scéna prošla takovým martiriem je moc dobře. Zapříčinili si to sami hráči. Ještě si stále pamatuju doby, kdy nám ten jejich tehdejší paskvil vnutili do počítačů. To už sice odvál čas, ale nezapomněl jsem. A ano, sám steam účet mám a nakupuji občas něco.

        http://lusipurr.com/wp-content/uploads/2013/08/Gabe-as-Jesus-300x160.jpg
        • LuckyBaal
          Omlouvám se, chtěl jsem napsat hraní na PC. Já si doby prvních verzí Steamu nepamatuju, používám ho pokud vím od roku 2009-10 a nikdy jsem s nim neměl problémy, které by stály za řeč (zdravím Origin). Taky pro mě není Gabe bůh, ale prostě dobrý chlápek na svém místě.
          • Erien
            S Originem to nesrovnávej. Steam měl ze startu úplně stejné problémy, jako Origin. Jenže Steam startoval v roce 2002, a tady jsi ho v té době pamatuje jen málo kdo. Je to úplně stejná služba, měla stejné problémy a lidi na něj úplně stejně nadávali. V tomhle souhlasím s Tajným. Valve rozhodně nepovažuji za nějakou modlu, jako spousta fanoušků, rád tam občas něco nakoupím, ale jinak ta firma pro mě není nic extra a vadí mi tam hned několik věcí.
          • No, jenže on právě není dobrý chlápek na svém místě. On je objemný chlápek na cizím místě. Ale tak patří mu firma, ať si s ní nedělá co chce. *3*
            • troll, nekrmit!
            • Ty jsi spadl z Jahody ? *8*
        • ...
  • Kde jsou místní kazatelé, prohlašující Steam za arcizlo a prodlouženou ruku Iluminátů k ovládnutí světového trhu? Pokud je tomu tak, přidám se na stranu temna.
    • Tak problem je, ze nakupovat na steamu ma vyznam prave jen ve slevovych akcich. A pokud je hra ve sleve 10-15% procent, tak je na urovni beznych cen za jake se da sehnat jinde.
      • Doporučuju si přečíst nedávné oznámení na GOG. Tam je to dost dobře vysvětlený, proč jsou ceny jaký sou. A Steam za to moc nemůže...
      • Hm, a proč je to problém? Stačí si počkat na ty slevové akce, kterých je několik do roka, a za cenu rodinného balení špaget si koupíš tolik her, že hravě vydržíš do další akce. Pokud tedy nejsi typ, co musí mít každou hru hned po vydání.
        • njn mozna pro nekoho kdo hraje hodne her to muze byt celkem jedno, ale ja mam zajem a cas zahrat jen par vybranych her a cekat a doufat, az ta hra bude ve ,,velke,, sleve je dost otrava...takze pokud to jde, tak ji stejne koupim jinde a steam jako takovy az na vyjimky nema pro me vyznam
        • LuckyBaal
          Amen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit