Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupil sem přímo u nich na stránách a měl bych dostat Humble DRM-free verzi i Steam klíč. Bude nějaký rozdíl v podpoře (např. rychlost vydávání patchů)? Nebo bude úplně jedno kterou verzi rozehraju?
  • Jsem velky fanda stareho ufa, novy primitivni xcom se mi vubec nelibil a na tohle jsem velmá zvedavy. Ze to pobezi na linuxu je velke plus.
  • Kdyby se objevila nějaká dobrá duše a udělala českou lokaci bylo by to super...
  • red.eagle.792197
    Inak ked je reč aj o XCOME tak sa len divím že po XCOM Enemy Within sa na XCOM v Ubisofte nejako vybodli... žiaden novy datadisk dokonca ani DLC nič.. a nikde ani nie je žiadne info o tom či planuju ešte niečo do XCOMU nového pridat..
    • Pokud se nepletu, tak XCOM dělal Firaxis a vydávali to 2K.
      • Nepleteš se. Ale bohužel, existuje pořád akorát jeden patch a ten mi nespravil frame rate na PS3. Ještě že sem EW koupil až ve slevě za 200... Dneska du do Xenonauts.
  • Zrovna smažím ExtraTerrestrialy.. Nějak tomu ale chybí ta atmosféra EU či TFTD. .o( Skoro uvažuju o přerušení a návratu k EU.. AI je pěkná bída.. AI v UE/TFTD byla opravdu (oproti tomuto) skvělá a občas dokázala i dost překvapit.. (až na hledání posledního zakempenýho fóna :-)
    Tady když koukám na tu stylizaci tak se bojím, že to už nebude mít atmosféru vůbec.. Ufoni maj look jak nějaký splašení šimpanzi ze zoo a vojáčci jsou jak bachaři a ne jak armáda země spásy :-))
    Moc tomu nedávám...
    Kdo to hrál a porovná s původními ufíky??
  • Jen škoda, že ten vizuál není alespoň na úrovni Jagged Alliance 2 (a tím nemyslím rozlišení). Dost mi to ukrajuje z atmosféry. Působí to na mě jako obrázky z návodů na použití a to jsem velký fanda 2D izometrických her.
    • A animace jsou fakt hrůza.
      • Tushan
        cože ? grafika je mnohem lepší než v JA 2 .. obě hry mam nainstalovane mužu srovnavat
        • Opakuju, že jsem nemluvil o rozlišení.

          "Čistší" grafika se automaticky nemusí rovnat lepší. "Čistší" může také znamenat "sterilní" nebo "nedodělaná"... a přesně taková na mě v této hře působí. Sterilní, nedodělaná a nefungující jako celek. Nemá to šmrnc. Je to prázdné, bez ksichtu.

          Kdyby mělo JA2 rozlišení jako tato hra, pak bude JA2 vypadat mnohem uceleněji, promakaněji a rozhodněji. A o animacích se netřeba bavit. Tam musí rozdíly vnímat i naprostý lajk.
  • Libi se mi to. Ale nejkvalitnejsi nastupce XCOMU je pro me porad Ufo Extraterrestrials,jehoz druhy dil je porad a porad oddalovan...
  • Tushan
    je to boží a jede to i na mojí plečce :D ale ty souboje sou dost hardcore většinou skape voják na jednu ránu a emzáci jsou hrozně presní *14*
  • Musim zkusit. Naposledy co jsem to hral jim jeste spousta veci chybela ale stejne to byla zabava.... az na ty letecke souboje v pozdejsich fazich hry kdy jsem zacal zoufale prohravat :D
    • naštěstí teď už celkem slušně funguje i autosolve - což dost vylepšuje hratelnost (jde se vyhnout jak nudným bojům ve střední části a naopak pomůže s případnou frustrací v pozdějších fázích).
      • No ja ty souboje prohraval hlavne kvuli tomu ze jsem proste nemel dost dostatecne silnejch stroju a penez. Vsechno mi proste trvalo vyzkoumat moc dlouho a stalo to moc penez :D

        Proste jsem spatnej reditel pozemskych obranych sil...
  • walltar
    Já sem to koupil už před celkem dlouhou dobou ... super, konečně si to zahraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit