Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    8/10 - very legit... Až na konec, to byla super hra aj celkem oddychovka. Já se i pobavil, něco málo dozvěděl ( Amíci v řadách frantíků za 1sv...). Mohlo být delší ale jinak skvělé a OSM si zaslouží. I ta grafika mi přisla celkem sympatická a bylo to hezké... pár blbostí, se dá téhle hře ještě odpustit. Kde jinde si zajezdíte s tankem, zastřílíte jím na letadla a jiné cíle v 1světové. *5*
    • maros.goc
      čo sa nepáčilo na konci? :)
      • Jack1947
        No, to že se člověk nemůže rozhodnout, já si myslel že jsem ho mohl změnit než jsem se dočetl že asi ne. Prostě to takhle zkonily jinak brý. *3*
        • kovar.jakub
          Právě konec dost podtrhuje celkový dojem - a linearitu naprosto chápu.
          • Jack1947
            Protože to je válečná hra z 1světové tak nemůže být žádný happyend? no dobře no. *7*
            • Jack1947
              To už neřešte, mě se takové konce prostě moc nelíbí. Příjde mi to zbytečné stejně jako byly zbytečné ty války. No co no.
            • tak a teď vímě že na konci budou umírat hlavní postavy.. snad to teda přežije aspoň ten pes
            • Jack1947
              To v každé válce... mě de jen oto ale to je fuk. *7* Prostě to nakonci nemuselo bejt tak jak bylo, takhle to je ve většině filmů a ve hře to mohli udělat i jinak tot vše.
              • maros.goc

                Reakce na příspěvek:

                SPOILER Ako inak? Ty si vedel ze ho zabijes? Nie, presne tak ako tá postava v hre, tiez ta prekvapila jeho smrt... Ak by nezomrel, ver ze by si ani necekol ci by sa to dalo spravit aj inak... Lenze to je vojna, musis konat a rozhodovat sa rychlo, nie vzdy vies ale bohuzial odhadnut nasledky a to je pripad aj tej hry... Myslim si ze to spravili vynikajuco....
            • bohužel, i ti co měli štěsí a přežili si odnesli doživotní trauma
  • Tohle nepochopim.Asi tisic lidi tisic chuti.Jako hra mi to sklamalo po prvni hodine opakovana nuda nuda nuda.Porad to same
    • Nechci tě hodnotit podle 1 komentu, ale musím to říct.
      1.Pokud napíšeš pouze tohle, zní to jako by sis tu hru skoro neužil. A u téhle hry se musíš prostě odrágovat a užívat si atmosféru :)
      2. Řekl jsi, že je to nuda, ale nezmínil ses ani o audiu nebo vizuálu
      3. Zeptám se, jaká novější hra vám nabídne takové kvality za čtyři stovky? Já na nic nepřišel
      Berlín to jako názor na názor :)
      • Ber to jako názor na názor
        Automatická oprava :)
        • Jack1947
          Ted jsem si všiml, "Berlín to jako názor na názor " celkem pobavilo, takové správné válečné. *3*
          • Automatická oprava na tabletů :)
            • Jack1947
              Jj, když T9 nezná nějaké slovo tak napíše to první co jí napadne. Pobavilo. Dal jsem +. *4*
    • Dokážu pochopit tvé rozhořčení a také musím přiznat, že jsem očekával možná něco kapánek originálnějšího. Ale špatná hra to i tak určitě není.
  • fakt s Telltale produkciou je toto jedna z najlepsich hier posledneho roku ak nie aspon 5 rokov dozadu, jedine co musim vytknut bola nestastne nastavena mechanika pri osetrovani ranenych pre PC, kde som chvilu hladal ktore tlacidlo co robi a nakoniec som to cele prestavil aby sa to jednoduchsie ovladalo.
    Ale inak pribeh, hudba, dolozky a samozrejme skvely koniec, premna osobne 9/10
  • maros.goc
    jedna za najlepších hier 2014 .. za mna 8,5 ...keby ponukala casom originalnejsiu hratelnost, resp. keby sa tak tolko nevykradala v neskorsich castiach hry, bol by to svojim sposobom unikat po kazdej stranke...tak to je to "len" unikat po stranke audiovizualnej a pribehovej :)
  • Je to opravdu krásná hra, to bez debat. Jen mě trochu mrzí ty neustále se opakující způsoby řešení situací. Dovolím si tvrdit, že ještě pár inovací v mechanikách by tato hra snesla.

    Edit: Repetici však v Ubisoftu mají nejspíš rádi.
  • Pro mě nejlepší hra 2014 zatim
    • u mě zatím jako nej hra letoška vede Divinity: Original Sin
      • U mna rovnako...skvela hra, neverim, ze ju tento rok nieco prekona.
        • s vývojem herních trendů v poslední době jsem už přestal věřit, že si ještě někdy zahraju hru jako BG a BG2, v tomhle mi ta hra udělala opravdu obrovskou radost *4*
          • jediný problém mám s tím, že jsem to rozpařil s kámošem v coop modu a teď na něj musím čekat a vydržet to nehrát *1*
            • No ja prezieravo single, coop pojdem az druhy krat ;)
      • Pověz Lojzo, opravdu je tak dobrá? Pořád uvažuji, že si ji koupím, ale stálé trochu váhám. Není to moc "bum, prásk, tě pic" hack 'n slash?
        • je super, stylem hraní a atmosférou je to hrozně podobné starým Baldur´s Gate, jestli jsi měl tyhle hry rád tak budeš přímo nadšený
        • Zatim sem se do toho moc nedostal (asi 3 hodiny) ale hack 'n slash to opravdu neni je to tahový RPG

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit