Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jez3vec

    Škoda, že dobrý fantasy RPG vychází tak jednou za milion let. Ten trailer mě navnadil na to si nějaký zahrát, ale žádný prostě není. (Nepočítám tu DS blbost co teď vyšla.)

    • Derp_1337

      Zas tak hrozné to není. V roce 2017 vyšlo Divinity Original Sin 2 a v roce 2018 vyšlo Final Fantasy 15 na PC (sice to bylo na konzolích o rok a půl dřív, ale lepší než nic).

      • Jack1947

        Final fantasy vyšlo 2017 a na konzolích bylo 2016 ne ?

        • Derp_1337

          Ne! FF15 vyšlo na konzolích v listopadu 2016 a na PC v březnu 2018.


          Měl by ses zbavit svého nutkání něco napsat navzdory tomu, že o dané věci vůbec nemáš reálnou představu 😐

          • Jack1947

            Nojo skoro 2roky, ale s tím 2016 jsem se trefil ( páč si tady pamatuji na recenzi)


    • iSpirit

      JJ není nad super high fantasy, kde pobíhájí fialoví borci a všichni řvou, vypadá to strašně epicky, přitom je to epochální pitchovina pro zastydlé nerdy, co vkus už dávno ztratili. Gratuluji, přesně takhle dobré fantasy nevypadá. Přesně proto fantasy spousta lidi považuje za brak a správně. Je to škoda. Takhle ničit žánr. 



      • Jez3vec

        Zně tak voe

  • Derp_1337

    In The End od Linkin Park v podání Jung Youth & Fleurie tvoří dokonalý soundtrack prakticky k jakémukoliv videu.

    • jack

      pisnicka koupena !

  • jeden z nej cinematic traileru co sem kdy videl ... 

  • MidnighT91

    Přeběhl mi mráz po zádech. Jdu to stáhnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit