Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těším se těším, ale neslibovali náhodou, že druhá sezóna nebude vycházet po epizodách, ale vyjde rovnou jako komplet? Mám dojem, že jsem to po skončení první sezony někde zahlédl.
  • Celkem mega spoiler, hrál jsem jen ep.1 a doufal, že Clementine umře :(
    • To já sem právě kvůli tomu nehrál ani první sérii protože jsem nechtěl až Clementine umře :/ . Tím bych rád poděkoval Games =). První spoiler který mi v životě udělal radost! Teť si první serii mužu v klidu zahrát. (Ten zbytek lidí co tam umře snad rozchodím :D )
      • hm takže nechceš mrtví dítě.. ale naopak bolí tě srdíčko z brutální adventury kde všichni krutě zemřou :D
    • Jack1947
      Ty barbare, mrtve deti ve hre by sis pral. *10* Hrom na tebe. *16*
      • Duck? :OOOOOO
        • Ten byl ale mimořádně protivný, vůbec mi nechyběl.
    • No, dobrý tak to nemusíš hrát. *7*
  • Ronox
    Nedělala se nedávno nějaká "úprava" videopřehřávače? Na optice 100/100 se mi ta minuta videa načítá najednou asi tři minuty a dřív to šlo bez problémů.
  • POZOR POKUD JSTE NEHRÁLI PRVNÍ SEZÓNU NEČTĚTE OBSAHUJE SPOILERI!!!Jsem zvědavej jestli se v druhé sezóně vrátí teď nevim jak se ta žena jmenuje ale skoro na konci třetí epizody zabila buď tu novinářku nebo toho kluka z obchodu podle toho koho jste zachránily a taky počítám s tím že se vrátí ten chlap co mu umřela celá rodina ale on přežil ale zmizel.Clementýnka mi připadá skoro stejná takže počítám že se druhá řada bude odehrávat hned po konci jedničky nebo krátce po něm.Je ale fakt že bych rád viděl když se rozhodnu něco důležitého udělat aby se příběh rozvětvil do více konců.Nevíte někdo jestli když si koupím steam verzi jedničky tak mohu tam vložit češtinu bez problémů hrál jsem jenom pirátskou verzi ale chci si koupit originál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit