Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co máš proti jeho jménu? Neznáš vzdáleného bratrance Froda? *7*
  • Klobouk dolů, všimli si jich i XBoti z Óstinu.

    http://goo.gl/YcSZyi
  • Sakrblé, ty ses nám nějak rozpovídal kámo. Kohože poslali do ánusu s tim, že jeho nápad stojí za vyliž? Jo aha, George Lucase se Star Wars. Tolik ke tvejm jasnozřivejm vydavatelům.
  • Zatím se k celkovému projektu stavím trochu s odstupem, už jen z titulu, že Mafie 2 měla taky původně být best game ever (a nakonec prd). V jednu chvíli jsem se dokonce nabudil tak, že jsem chtěl přeci jenom projekt podpořit, ale Kickstarter to zabil svojí demencí - není možné platit pomocí Paypal.
  • *1* Trefné.
    Jenom bych to rozšířil - Distribuční společnosti mají tolik peněz, protože jim pitomci platí za generické hry, zatímcoi ti největší pitomci jim dělají poskoky a fanboye úplně zadarmo. *2*
  • Ano vy raději věříte každému vizionářskému vývojáři, který neuspěl u producentů a svoje srdíčko si ublíženě vylévá na twitteru. Všechny uvedené hry a žánry jsou vysoce rizikové pro jakéhokoli mecenáše, na jejich odmítnutí není vůbec nic překvapujícího. Líbí se mi ta všeobecná "filmová" představa CEO sedícího v koženém křesle a odmítajícího chudáka mladého nadějného game designera s neotřelým nápadem, který následně tento realizuje skrze crowdfunding a celá holyvudska story končí tím, že mladý nadějný vývojář vydělá na svém nápadu biliardy a koupí společnost původního CEO i s koženým křeslem a udělá z něho správce sítě... Roztomilé avšak poněkud mimo
  • Veskoslav
    Ano ti samí vydavatelé, co tvrdí, že koncept hry jako DayZ nemohl uspět a že to nikdo nechce, ti samí, co tvrdili, že RTS žánr je mrtvý a odmítli "pokračování" Total Anihilation, ti samí, co tvrdili, že vesmírný simulátor nemá místo na trhu. Jak říkám, nemel sr*čky a přestaň tapetovat všechny články.
  • walltar
    Nevím no ... Robertse taky poslali k šípku se Star Citizenem ... vydavatelé nejsou v dnešní době vůbec směrodatní. Ti se snaží dělat hry pro co nejširší publikum, což tahle hra prostě nebude.
  • v některých hrách ses mohl dívat na prsa i z prvního pohledu, napadá mě ted jenom jurasic park tresspaser ale stopro je jích víc
  • jo myslel jsem tu sagu kterou jsem označil serialovym nazvem namisto puvodní písní ledu a ohne, doufam ze se ti bude lepe spat
  • Magister_Peditum
    Ne, je Hra o trůny sezóna 1, Hra o trůny sezóna 2... *3* *15*
  • Lawliet
    Možná myslel nesleduje. Tam se to všechno jmenuje stejně.
  • Magister_Peditum
    Nebylo to náhodou až v Bouři mečů?
  • tady nekdo nečetl hru o truny :D
  • Co by dělala kuše na latríně?
  • Nevím, zato s jistotou vím, že Vávra je buď neschopný vývojář a designér, nebo geniální podvodník. A lidi, co mu na Paskvildom poslali peníze, jsou blázni. Není vám divné, že ho s tím jeho geniálním konceptem, který učaroval 7 miliardám lidí na planetě, poslali všichni vydavatelé k šípku? Dosud nepředložil jediný zajímavý či konstruktivní atribut, který by odůvodňoval ten absurdní hype ve smyslu nejlepší hry tisíciletí... Zatím je to nerealizovatelná všehochuť, ze které bude všem akorát špatně. Pokud se to vůbec dokončí
  • Ono si ale nepůjde "vybrat" ženskou postavu, hra za ní bude jen jako nějaký tutorial a celou hru pak stejně budeš hrát za chlapa. A vzhledem k tomu, že hra je z pohledu první osoby, tak ke koukání toho taky moc nebude.
  • Opravdu jsi synem svých rodičů, nebo tě máma setřela z kopřivy?
  • Solidní scam, gratuluji, překvapuje mě, že se na to chytlo tolik lidí a dobrovolně vyhodili statisíce liber do kanálu. Projekt v současné době naprosto bez konceptu a reálné šance na sebemenší úspěch. Aspoň Němci že mají rozum. U Čechů mě to tolik nepřekvapuje, když byli ochotni hrát naprosto sra*kové Mafie...
  • Lawliet
    Nemůžu se dočkat, až budu zabíjet lidi kuší na latríně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit