Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jsem před poslední misí, a co k tomu můžu říct je, že to není tak strašný, jak to internet prezentuje. Samozřejmě, že to je nejhorší ME, ale nehratelné to taky není. Některé věty jsou sice otřesně napsané a animace (ne obličejů) jsou občas strašné, ale celkově to není úplně nejhorší. Obličeje a jejich animace nejsou to nejhorší co momentálně ve hře je, ikdyž jsou taky strašné.
    Tím nejhorším je nemožnost přeskakovat jednotlivé animace u cestování mezi planetami a systémy. Za toto by opravnu někdo zasloužil pěstí. Je sice pravda, že když to vidíte poprvé, nebo podruhé tak to vypadá super. Ale po 5 zhlédnutí to začne být silně otravné, nejhorší na tom je, že nemáte možnost jít do Tempestu aniž byste museli opustit planetu.
    Optimalizace je další věc. Všude kromě Tempestu mě to jede na 60 fps na max (RX 480), ale Tempest je z nějakého důvodu úplné peklo. Tam není neobvyklé mít fps dropy až k 20 fps a v tomto nejsem sám.
    Další věc co mě zklamala jsou dialogy. Ne tím, že jsou některé špatně napsané (obecně jsou průměr), ale tím, že málokdy máte možnost odpovědět jinak. Většinou jsou to jen jiné formulace stejné odpovědi.
    Co se týče postav, tak celkově na mě působí tak trochu nedospěle. Jediné dobře napsané postavy jsou Vetra a Drack. Možná i Peebee. Zní to možná divně, že zrovna ona, ale přijde mě že má alespoň nějaký charakter, na rozdíl od postav jako Liam nebo Cora.
    • Také doufám, že něco udělají s optimalizací. Moje nebohé i5 4590 to vytěžuje na 60-80%, někdy i víc. A přitom GTX 1060 se docela fláká...
  • gamerkt79
    To dělají brzo :) Když už to mam dohratý a znovu to určitě hrát nebudu.
    • pro tebe dobry i s bugama, zaplatils a tim to hasne, podpořil si nedodělek tak si nestěžuj resp dobře ti tak
      • gamerkt79
        Já si nestěžuju, bavilo mě to přes 70h. Jenom je škoda , že tu hru ted budou vylepšovat a já se k ní asi už nedostanu :)
        • normálka u EA a Bioware. Nejenže opraví bugy, ale ještě příjde hromada DLC, které přidají až desítku hodin hraní.
          • Smutné je, že tak za dva roky Bioware úplně zmizí. Ředitelé a většina hlavních postav z Bioware už odešla .... ME:A je toho výsledkem. ... Další křížek zničeného studia, co schramstla EA.
  • Tady nepomůže ani svěcená voda.
  • A myslíte, že opraví oči oběma asarijkám?
    • jamar28
      Spíš by jim všem měli odsát ten botox ze rtů.
  • Rád bych vyjádřil své pobavení nad tím, že transsexuálnové kritizují způsob, jakým jsou transsexuálové zobrazeni v ME: Andromeda.

    http://www.craveonline.com/entertainment/1233871-mass-effect-andromeda-criticized-portrayal-trans-character

    To se zase Bioware něco povedlo. Řekl bych, že to zjevně symbolizuje celkovou nízkou kvalitu celé hry. Šašci z Bioware si ani nedokázali zjistit, na čem skutečným transsexuálům záleží.
    • Virgi
      To čím mě MEA naštval jsem nedokázala pojmenovat, ale včera jsem četla článek od pana Klause mladšího, kde si stěžuje na to, že ve školách je zaváděna povinná nalejvárna , což připomíná dobu nedávno minulou, kterou si starší asi ještě pamatují. Pokud se to stane POVINNOSTÍ ve hrách, které cílí na mladé, kteří si ještě neměli šanci udělat vlastní názor, pak je to NALEJVÁRNA. Rozdíl pro mě je, že pokud scénář například píše spisovatel, který se netají tím, že je homosexuál, je jasné že tento svůj názor se bude snažit dát i do hry a pro mě je to v pořádku. Ale potíž nastává v okamžiku, kdy se z toho stane POVINNOST. Něco jiného je, když je něco nové, neotřelé, pak to sdělení má váhu a hodnotu. Ale pokud v posledních dvou letech je 80% různých děl - filmy, knihy, hry o homosexuálních a různých trans vztazích, tak to už není normální. Nebo to preferování barevnosti, co je "in" se mi také zajídá, už to není totiž o svobodě, ale opět NALEJVÁRNA.
    • Jambbo
      Ono jim ale vůbec nezáleží na transkách, oni chtěj jen víc prachů.
    • kostejnesmrtelny
      Neblázni, takový věci tady nemůžeš říkat. Copa nevíš, kdo tu původní recenzi napsal? Za takový věci se tu banuje *1* .
      • Minulej měsíc jsem měl celkem více než 14 dnů zabanování, ale to jsem všechno postoval ironicky, takže teoreticky mé příspěvky šlo vnímat jako "trolling". Takže teď všechno postuji otevřeně. Uvidíme, jak to vyjde.
  • no neni to super vydat betaverzi hry, a pak ji jako nasledne dodelat? ach jo
  • Pokud to nebude mít příběh jako Fallout4 tak to snad ještě ujde.
  • Hraju hru přes 60 hodin a nemám s ní nejmenší problém. Grafika je na PS4 Pro TOP a příběh a svět je DOKONALEJ. Všechno je tak neuvěřitelně dobře provázaný, že už chápu, proč někdo tvrdí, že příběh nic moc. Je to proto, že k ponoření se do toho, to chce dělat všechno a ne jen hlavní příběh. Protože každá blbost, quest a sbírání, zabití čehokoli souvisí s něčím dalším. Mám level 53 a cca 62% progression. Takhle jsem naposledy zapadl do Zaklínače3, Bloodborne nebo Dark souls 3. :D
    • nemáš s ní nejmenší problém? ani nejmenší? tak to seš hodně šťastnej člověk. bohužel, kvůli lidem jako seš ty si můžou vydavatelé dovolit vydávat beta verze her a vydávat je hotový.
    • jamar28
      Co z těch lží máš? Oni ti něco platí? Nebo jsi prostě fanatický fanoušek? Nechci se tě nijak dotknout, ale tohle je TOP grafika? http://1url.cz/xtku7

      Téměř každá věta, kterou jsi napsal, by se dala okamžitě vyvrátit.
    • cítím tady někoho z české pobočky EA.

      Takové neskutečné marketingové kecy "každá blbost (quest a sbírání) souvisí s něčím dalším" se opravdu nedá aplikovat na "vezmi šutr nerostů po 358."
  • U me je graficka stranka opravdu spravena a partaci mi chodi ve vzduchu :D Zajimalo by me jak dokazou cestovat tou rychlosti bez mass rellay. Celkove hra vypada spise jako by mela vzchazet ze sveta startreku a ne ME - vsechno se skenuje a na osetrovne dokonce maj doktora McCoye :DD
    Hra za ty penize nestoji EA si nezaslouzi aby ji cesi kupovali za plnou cenu, ale uplnej propadak to neni bohuzel to ani neni ME jak by si zaslouzila tato znacka.
  • MrSanta
    To zní slibně. Z Andromedy by nakonec mohla být docela dobrá hra na zimní večery.
    • Jedine že to budeš prekladať Mafiou III. a NMS. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit