Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PanS
    Hele jsem tu novej, nevím, jak mám pokračovat v příliš dlouhým vláknu, takže to prostě jenom přepíšu.

    bob: no pokud si se jen koukal na video tak co resis kdyz si to nehral... samosrejme ta hra neni jen to video ale este neco vic ... kdyz udelas jednou botu tak se to potahne cely pribeh a tim se meni vic veci ne ta jedna... hraju to ja i muj kamos a oba uz jedem naprosto rozdilne pribehy.... a samozrejme nemyslim delku ... ta mi je celkem ukradena kdyz se to da hrat nekolikrat jinak .. pribeh a volby v tom je to rozsahlejsi a jelikoz ti to rikaji i recenze atd tak na tom neco bude ne ? ... si to zahraj a posud sam ale kazdeho bavi neco a tohle je plnohodnotna hra pro me je to bomba nejsem jeden z tech ze zarite hledaji neco co muzou hre vycist.. proste si ji uzivam... a te prace co ty lidi dotoho dali a povedlo se.. vetsina lidi tu stejne jen komentuje konzolove hry ktere vidi z gameplayu na youtube to pak prichazi komentare vnivec preci

    Co je blbýho na tom hodnotit Until Dawn podle gameplaye? Je to INTERAKTIVNÍ FILM*. Navíc já o tý hře ani nevynáším žádný hluboký soudy, jenom říkám, že postavy se dost často chovají jako idioti. Což poznám i z videa a zrovna tak jako se to vytýkalo Beyond, nemělo by se to ani u UD přehlížet.

    *Než jsem koupil Heavy Rain, četl jsem recenze, z nichž mnohé se snažily hráče přesvědčit, jak má HR vlastně komplexní hratelnost. Samozřejmě že po půl hodině se ukázalo, že je to naprostá pitomost. A stejně tak je to i u UD. Jsou věci, který můžeš zjistit i bez toho, abys daný produkt skutečně sám vyzkoušel.

    Na UD jsem se jinak hodně těšil, protože tenhle žánr mám jinak rád. Bral jsem to jako možný důvod pro koupi PS4. Po pár videích jsem ale poznal, že touhle dobou bych se snažil střelit jak tu hru, tak i konzoli. Žádnou chybu jsem zarytě nehledal, vysloveně to bije do očí. Jestli tě UD baví, je to samozřejmě v pořádku. Ale myslím si, že když dvě hry v jednom žánru dělají tu samou chybu, měl by na ně být použit jednotný metr.
    • sory ale tohle nejde hodnotit podle gameplaye protoze si nevidel to predtim a to potom nejde o kejhak tobe ... ty videa ti neodhali zapletky.. v te hre neni vse jak se zda... a postavy se vzdy chovaji jako idioti a pochybuji ze pri pronasledovani vrahem se budes chovat rozume .. a to plati i v te hre az budes mit za zadkem zabijaka budes klikat nervozne pokazis to a ses mrtvej co by se stalo kdybys neumrel to se nedozvis a to je preci dobre.. lepsi nez jine hry kde smrt nic neznamena a je to porad to same... ale pokud te nebavil heavy rain ktery ja sem si naprosto uzil ( mozna proto ze sem pribeh sjel dokonale bez smrti ) tak tohle si urcite nekupuj pac ti to prijde jako stejna pitomost.. .ale jinak jo chapu tvuj postoj ale myslim ze kdybys to hral mel bys na to trochu lepsi nazor
      • PanS
        To je právě ono, HR mě celkem bavil. Jenom neměl hratelnost, jak se mě mnozí lidé snažili přesvědčit. Konec konců, kvůli HR jsem si koupil PS3. Avšak to už byla na trhu podstatně delší dobu než se prodává PS4, a tudíž z exkluzivit se dalo vybírat.
  • Je to pecka. Ted jsem to dohral a uz se moc tesim az to rozehraju znova. Ve svem zanru je top.
    A kecy ubozacku co si to nemuzou zahrat tak po hre flusou uz snad nikdo nebere vazne....
    • jj, "dohraj" to dneska jeste aspon dvakrat, trikrat, takova kulervouci hra si to jiste zaslouzi! *5*
      • nebreč a běž si podpořít ty vaše omalovánky na KS.
  • Vogon se dole snaží vysvětli rozdíl mezi béčkem a brakem. Uvedu jednoduchý příklad, takže to pochopí všichni. Takže brak je Divinity: Original Sin. Béčko pak Until Dawn či The Evil Within.
    • v tom vyberu zadny becko nevidim, jenom ackovej dos a packovaci brak
  • Hlavne tam sou dokonaly sceny sexu *3* kdy muzete ovladat smer ruky hlavniho hrdiny *5*
    • nightborne
      Odvážím se tipnout, že realita je v tomto ohledu stále poněkud zábavnější... a v lepší grafice =)).
      • ale s gabenovo haptickym ovladacem to ma k realite uz hodne blizko *5*

        http://weknowmemes.com/2013/09/what-valves-new-steam-controller-really-does/
  • Radkaa
    To je nějaká hra nebo film ?
    • kinoautomat, co se schovava za hru, protoze jako film by to nikdo nekoupil *9*
  • nemám ps4. má cenu si to kvůli této hře koupit? díky
    • Nemá. Spíš bych si ho koupil kvůli Uncharted 4 a Horizon: Zero Dawn a nezapomeňme taky Attack on Titan *3* *1*
      • Horizon byla pecička, před zakoupením jsem nevěděl do čeho jdu, ale po půlhodině jsem se nemohl odtrhnout od monitoru :) Bloodborne je taky fajn exkluzivita, ale trochu náročnější.
    • ma cenu si je koupit protoze se ti dostane jina hromada dobrych her ... a pokud chces takovehle interaktivni hry na pska sou jeste beyond a heavy rain coz stoji taky za to
      • no, spíš taková menší hromádka *1*
        • no podle statistik prodeju her mozna mensi hromadka ale nejlepsi hromadka ;)
          • ne....to opravdu ne
    • Mart9
      Kupovat si konzoli kvůli jedné hře je hovadina.
    • Nemá, neni zač *3*
  • a nodhaluje ten úvodní obrázek tak trochu, kdo je vrah? *4*
    • Ne :)
    • Mart9
      Vrah je zahradník
  • Jack1947
    Těším se až si jednou tuhle hru zahraju, no naivní nejsem i když vím že tady bude určitě hodně málo odboček a všechny cesty povedou na stejné místo, počítám s vyjímkou konce... grafika také není úplně košér. Heavy rain a tohle se vzhledem k době rovnat nemůže no... nebe a dudy i tak to může zabavit. *4*

    Vrah mi trochu připoměl, Ghostface ( bez těch zubů) komu nevadí teenager pomalé slashery a americké necht zkusí seriálový Scream ( kde se mi maska vraha narozdíl od původního tolik nelíbí).
    • Bavit, no naivne ne, i když tešit... ale ne odbočky/vrazi i jiné cesty nepočítam... s grafikou taky ne... *2*
      • Co si to napsal za komentář tvl?Nerozumím tomu ani když sem to přečetl 5x ... by jste měli většina z vás zapracovat na vyjadřování...vaše psané projevy jsou leckdy hodně žalostné.Buď to píšou lidi,kterým je 10 let,nebo totální idioti...
  • TheGGG
    Někdy v budoucnu to určitě koupím, ale filmy jejichž styl hra kopíruje mě nikdy moc nebrali a toto asi taky nebude 100 % pro mě. Teď víc čekám na BC u xbox one, abych konečně mohl rozjet halo a geow sérii.
  • PanS
    Čtrnáct kilo za interaktivní film s béčkovým příběhem? Když se o něco podobnýho před dvěma lety pokusil Beyond, dostal od recenzentů co proto. Proč je to u týhle "hry" jinak?
    • beyon dostal od recenzi jenom tady !!! ... neznam cloveka ktereho beyond nebavil... asi to bylo na recenzatora zde moc slozite
      • PanS
        Není pravda. O moc lepší hodnocení nedostával většinou ani jinde. A já celkem chápu proč: neoriginální příběh (a zápletka), ne příliš dobře zvolené podání příběhu (když hra skáče z kapitoly na kapitolu, tak víš, že tvoje dřívější rozhodnutí nehrají moc velkou roli), který se navíc větví jenom dost omezeně, a často naivní postavy. Proto mi nejde do hlavy, proč se Until Dawn hodnotí tak kladně, když dělá přesně to samý.
        • je pravda ze beyond nemel ty rohodnuti tak zasadni, ale byl porad zabavny ale heavy rain uz mel hodne zasadni rozhodnuti.. proste nekdo umrel a jelo se dal... to same je v until dawn ... hraju to a kazde rozhodnuti meni naprosto hru ale opravdu hodne myslim ze by mel dostat 10 z 10 jelikoz je to hra ktera se velice povedla a co si budem povidat tenhle typ her moc neni a ve svem typu hry je to nejrosahlejsi co sem zatim videl ale i zabavne napinave atd..
          • PanS
            Tak to jsem se asi díval na gameplay něčeho jinýho, poněvadž v Until Dawn určitě neni každé rozhodnutí zásadní. Je to naprosto nepravdivé (ale přitom oblíbené) heslo marketingové kampaně skoro každé hry tohohle žánru, ovšem v praxi jsem to ještě neviděl. Záleží, co myslíš tím, že je rozsáhlejší - pokud délku, tak nemáš pravdu, už Heavy Rain byl delší.
            • no pokud si se jen koukal na video tak co resis kdyz si to nehral... samosrejme ta hra neni jen to video ale este neco vic ... kdyz udelas jednou botu tak se to potahne cely pribeh a tim se meni vic veci ne ta jedna... hraju to ja i muj kamos a oba uz jedem naprosto rozdilne pribehy.... a samozrejme nemyslim delku ... ta mi je celkem ukradena kdyz se to da hrat nekolikrat jinak .. pribeh a volby v tom je to rozsahlejsi a jelikoz ti to rikaji i recenze atd tak na tom neco bude ne ? ... si to zahraj a posud sam ale kazdeho bavi neco a tohle je plnohodnotna hra pro me je to bomba nejsem jeden z tech ze zarite hledaji neco co muzou hre vycist.. proste si ji uzivam... a te prace co ty lidi dotoho dali a povedlo se.. vetsina lidi tu stejne jen komentuje konzolove hry ktere vidi z gameplayu na youtube to pak prichazi komentare vnivec preci
    • Vogon
      Protože tahle hra je schválně udělaná jako béčkový horor z 80. let, takže pokud se v tom žánru vyznáš, tak si tuhle hru strašně užiješ, jelikož se můžeš chovat stejně nelogicky jako postavy v těch filmech, "Když se rozdělíme, tak to tu prohledáme rychleji!".
      • PanS
        To je sice skvělý, ale já bych daleko radši viděl hru tohohle žánru, kde se můžeš chovat konečně logicky a dělat rozhodnutí jako by je dělal NORMÁLNÍ člověk, a ne hollywoodská herečka. Nejhorší je, že některý debilní volby dělá hra za tebe. Tahle hra na to trpí úplně stejně jako Beyond. David Cage mohl zrovna tak prohlásit, že napsat béčko bylo úmyslem, ale nemyslím, že by mu to u hráčů prošlo.
        • Vogon
          Však, v této hře máš na výběr, proto se tomu říká rozhodnutí. A je rozdíl mezi něčím co si užívá v to, že je to béčko, a brakem. Until Dawn se často naprosto vyžívá ve stupiditě slasher filmů, často padají naprosto klasické věty(Pokud chceš).
          • PanS
            Díky za lekci sémantiky, ale já si stěžoval na to, že tam, kde by hráč čekal možnost vlastní volby, udělá hra dost často rozhodnutí za něj, a to tak idiotské, že uvažující člověk si ťuká na čelo. Parodie na slasher filmy je sice fajn, ale když se hra snaží vyvolat emoce a přinutit hráče, aby cítil zodpovědnost za svá rozhodnutí, měly by se tomu herní mechaniky přizpůsobit.
    • nekdo ze sony jim asi naznacil, ze po dalsi 5 by se mohlo stat, ze dalsi hru uz budou recenzovat za svy *5*
      • PanS
        Ono to tak ale fakt vypadá. Tahle hra dělá když ne navlas stejný, tak hodně podobný chyby jaký jsou v Beyond (a v dřívějším Heavy Rain). I tak v recenzích sbírá osmičky. Asi za to může ta scéna ve který běhá pěkná bloncka jenom v ručníku, jinak nevím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit