Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pruhlednej troling
  • se tam daji chytat ryby *14*
  • TheGGG
    Ten FC 5 působí nudně až běda... směšný koncept, nudný gunplay, nudní nepřátelé, nudné prostředí, nudný příběh a téměř určitě i nudné mise... hlavně ti nepřátelé působí teda extrémě nezajímavě... to bude fakt sranda, střílet 30 hodin bandu huh huh zlých pravicových náboženských vidláků ve variantě, nátělník, košile, klobouk a kožená bunda... *6* *6* *6* a už teď vidím, že tam bude nějaký red neck s primitivním brněním, který pujde sejmout jen headshotem a jeden typ co výhradně hází zápalné lahve...
  • Jen pokud to uskodi prodejum v dlouhodobejsim horizontu, pokud hrozi nejake penale z nasmlouvanych kontraktu, pokud se to negativne projevi na akciich nebo pokud by se behem toho zamestnanci jen kopali do zadku nebo je po dokonceni chteli vyrazit. Jinak moc ne. :)
  • Ať si říká kdo chce, co chce... Hry od Blizzardu mají průměrně nejlepší hodnocení všech vydaných her. A sami říkali, že takoví kvality dosáhli protože:
    1) Věděli, kdy datum vydání oddálit a hru vyladit.
    2) Kdy to už nemá smysl a hru pohřbili...

    Někdy může být oddálení hry opravdu dobré--- vyladí se bugy -> budou lepší recenze/uživatelské hodnocení -> bude více prodejů ;).
  • Možná protože mají více poboček a každý tým má zkušenosti s jiným druhem her?
    Možná protože nechtějí vsadit všechno na jednu kartu?
    Možná protože kdyby dělali všichni na jedné hře, tak by se polovina lidí dloubala v nose a čekali by než jim někdo připraví podklady?

    Ale kdo jsem já, abych zhodnocoval nápad odborníka.
    Zkus jim napsat a poradit jim, možná je to nenapadlo *3*.
  • ucho
    pozdržení o pár měsíců stojí solidní peníze.
  • Jack1947
    Jak kterej díl, třeba Primal se dal to jo.
  • Co sis šňupnul? Chci to taky!
  • to je ciste spekulace, ale proc by ne, pokud se soucasny lineup prodava tak dobre, ze generuje dost zisku, proc si vytvaret konkurenci dalsim produktem. Zvlast pokud je velka sance ze se bude prodavat pozdeji. Imho se z casem vydani hodne sachuje podle toho, co jineho jde na trh atp. Vubec bych se tomu nedivil. Navic v dobe konzoli hra tak rychle nezastarava technicky, takze pozdrzeni o par mesicu jen pro lepsi situaci na trhu ubisoft nic nestoji.
  • To je stejný jako kdybych chtěl dostávat prachy za to když nebudu makat jinak to nejde je vidět kdo je tu BEZ...
  • Je to pěkně na ho... protože já jsem velký fanda far cry a to že si ubisoft dává tolik her naráz je ten hlavní důvod proč odložiují vydání her nechápu proč to nedělají po jedné hře a podle mého názoru by jim tak vše vycházelo podle plánu.
  • ucho
    no jo, ale hry se odkládají, protože je na nich potřeba ještě odvést nějaká práce. jako že kdyby se Ubisoftu nedařilo, tak ty hry odkládat nebude?
  • To se ptáš sám sebe bobku?
  • Co asi n4srali tam lootboxi a dalsi chujoviny za prachy a zjistili ze se jim mozna vyplati to prehodnotit.
  • the crew 2 by mohli zrusit uplne,to je ubiblbost na ntu
  • me Far Cry bavi...mam k tomu dost vyhrad, ale i presto mi to prijde jako zabavna hra, kterou si vzdycky muzu projit trochu jinak...je to pohodova odreagovacka...
  • Jsem zvědavej co na tom chtějí zlepšit :D Prostě si měsíc budeme muset počkat na Far Cry 5 :(
  • V případě Far Cry 5 chtějí tvůrci využít měsíc času navíc k doladění posledních detailů, k vychytání posledních velkých bugů a vůbec k lepšímu dokončení hry, jak naznačují tvůrci na Ubi blogu.

    To si vážně ti pitomci stále myslí, že tohle jim někdo po několika "úspěšných" startech posledních Asasínů bude ještě věřit. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit