Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímaly by mne důvody mínusek, čistě kvůli diskuzi. Co čtu komentáře, hodně lidem převážně vadí samoúčelné rádoby "cool" nadávky, z čehož usuzují, že hra bude zklamání. S tím dokážu souhlasit. Ale co zbytek traileru? Vizuálně i atmosféricky se to svému předchůdci podobá náramně. Dalším pak vadí vzhled a pohlaví (pravděpodobně) hlavních postav - podobně jako v nadcházejícím Uncharted datadisku. Nyní si dovolím tipnout, že ti samí lidé si stěžují na přecitlivělost ze strany SJW a jim podobným. Souhlasím s vašimi postoji, vynucování rasové či pohlavní rovnoprávnosti, politická korektnost a podobné rakoviny jsou zlo, ale nejste náhodou v odpověď tomuto hroznému trendu dnešní doby stejně přecitlivělí, jako oni?
  • Děkuji ti náčelníku, že jsi se mě zastal :-)
  • Na hru čekám už 10+ let, už po odehrání dema jsem byl unesen (ale pořád doma). Zajímavě zpracovaný svět a výborná atmosféra u stolu, dokreslená super muzikou. Navzdory pár samoúčelným nadávkám musím říct, že po shlédnutí traileru do mne tak udeřila nostalgie, jak už dlouho ne. Jestli to má být "dospělejší verze" BGaE světa, budiž, ale tím pádem bych to preferoval se vším všudy (¨'ňáký to nahý ňadro esi mě bereš'), ale jinak je první dojem značně pozitivní. Ancelovo hry - až na Raving Rabbids - vždycky byly srdcovky, tudíž věřím, že se bude snažit, kluk jeden francouzská. Těším se, ale zároveň jsem připraven na nejhorší. *12*
  • Krescz
    ale mentálně si asi jako 15 kluk, protože v tom případě nechápu jak se ti může líbit taková hra určená vyloženě pro teenagery....sorry jako nic ve zlém
  • Jak jsem napsal, název mohl býti jiný. Souhlasím s tebou v názoru na starší věci. Mimochodem, hraju už od doby ZX Spectrum. Táhne mi na 50 :-)
  • maros.goc
    najlepšia CGI grafika, skvely humor, len skoda toho online
  • Pochopíš, keď budeš starší. Keď si niečo veľmi obľúbiš, budeš dúfať v pokračovanie a zrazu ti ponúknu niečo takéto.
    Čo to má s väčšinou mladých? Týmto v podstate zavrhuješ všetkých starších hráčov, ako keby sa na nich nemal brať žiadny ohľad. Vieš aká stará bola kniha Pán Prsteňov? A predsa film zabodoval a zarobil milióny. že je niečo staré, neznamená, že je to zlé. Stále čakáme na tretiu epizódu Half-Life. Keď vyšli na Steame Outcasts a Beyond Good And Evil, tak som si ich znova kúpil a prešiel, lebo sú to unikátne hry.
    A na mladých sa myslí stále. Nie sú schopní pochopiť, že nejaké hry už mali príbeh predtým, tak sa hry ako napríklad Tomb Raider úplne zbytočne reštartujú.
    Hra vyšla aj na PC. PS2 z rozprávania rodičov? Už chápem, prečo Han Solo neveril na rytierov Jedi. Keď niečo nie je tu a teraz, je to staré a prakticky neexistujúce. Metalica, či Nirvana sú už zrejme tiež na úrovni ľudovej hudby a jódlovania. Terminátor, či Pulp Fiction je to isté, čo Laurel a Hardy.

    Nová hra s peknou grafikou je fajn. Ale mohli ju nazvať akokoľvek. BGaE ani nebola tak známa ako by si zaslúžila. Takže tu nejde o zneužívaní značky, keďže fanúšikov nenalákajú prequelom a nových nezískajú popularitou značky. Tak ako Prey 2 a iné hry - mohli to nazvať akokoľvek. Nik im v tom nebránil.
    Ako vravíš, spústa ľudí vola po niečom novom. Tak nech dostanú niečo nové. A dosť ľudí volá po pokračovaní starého. Tak ich im dajú to čo chcú - ale nech im neponúkajú niečo iné s tvrdením, že je to to čo chceli.
  • Spousta lidí taky stále volá po něčem novém. Pak přijde hra s novým světem a postavami a zase je to špatně. No a co, že použili jméno starší značky (je to zbytečné). Většina mladých to stejně nikdy nehrála a PS2 znají jen z vyprávění rodičů. Pojďme se radovat, že bude nová hra s pěknou grafikou a zajímavým světem.
  • Přesně tak, proč tady je na všechno nové takový hate?
  • Kinet1c
    ty si priplatis este viac
  • aha , dve opice : mutherfaka yo yo gimme money customer, your UBI
  • Krescz
    nejtrapnější trailer co jsem kdy viděl, samej f*ck a motherf*cker, ultra wanna be cool rasta opice *15* *7* *11*
  • Takto zničiť pokračovanie jednej z najlepších hier. Otvorený svet, ale nebol prehnane veľký, ale dosť na to, aby sa človek trochu vyšantil. Dobrý humor, vedľajšie aktivity, áno, trochu detská grafika, ale malo to tým pádom svoju atmosféru. Boj aj plíženie a ničoho nebolo toľko, aby to začalo človeka otravovať.
    Nepoučili sa na príklade Mass Effect? Alebo No Man Sky? Otvorený vesmír nikdy nie je zaujímavý ani zábavný, lebo tam nie je čo robiť. Len sa presúvať na konkrétne lokácie. Otvorený svet TES, Fallout, Witcher, či Gothic je vždy lepší, než vesmír, kde nemáte tak veľké priestory na hranie, ale vždy len nejaké časti. To bolo rečí v Mass Effect, že môžete skúmať celé planéty. Pristanete a malý priestor, kde je základňa a pár skál so surovinami.
    A kooperatívne hranie je pre multiplayer hry. Do iných hier môže byť doplnok. Ale nikdy neposkytne taký zážitok ako single player. Kooperácia je na spoluprácu a akciu, single je na príbeh a rozhodnutia.
    Ak to má byť prequel, tak Beyond Good And Evil 0, nie 2. Jade bola tiež ikona a teraz ju nahradili hrdinkou v rámci politickej orientácie západu. Nehovorím, že to musí byť zlá hra. Ale neverím, že to bude dobré Beyond Good and Evil.
  • Proto bych se ani nedivili kdyby kdyby ve druhým díle nebyl žádnej bílej chlap, pouze teda pokud nepude o antagonisty .
  • původní hru jsem nějak zvlášť neprožíval, takže mi takové pokračování zas tak nevadí. klip vypadá opravdu parádně a navnadil i svět. vadí mi zbytečná vulgarita. ale kdyby to dotáhli i v nahotinkách, tak by to byla paráda :D
  • dúfal som a tešil sa, že to niekedy vyjde a keď to konečne má vyjsť, vyzerá to ako zosobnené sklamanie
  • Kompost
    ale sakra, konecne vidim pokracovanie co by som si aj zahral a oni tam jak idioti strcia hlavnych gerojov sympatickych asi jak nove teenage mutant ninja turtles. *slowclap*
  • První díl nebyla úplně špatná, hra, spíš pro děti, ale docela pěkná. Bohužel, časem z ní feministky a jejich přisluhovači udělali největší herní ikonu všech dob. Takže jsem nakonec celkem rád, že dvojka zapadne ještě dřív, než jí vydají.
  • tuhle hru vůbec neznám. To je něco jako podivní strážci galaxie? či co?
  • internet jásá.. češi pindají.. klasika.. já se těším moc..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit