Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tafaraj

    To už je fakt hráčská demence. Herní průmysl by měl mít jasně určené pravidla - nekorektní ve všech směrech. Jde o fikci, tam se představivosti meze nekladou. A´t si to ve hrách rozdávaj třeba koně s lidma, kočky s ještěrama a elfové s trpaslíkama. A taky...co je na tom, nechat ve hře klasickej hetero vztah.. 

    Jen čekám na to, kdy se PETA ozve třeba na RDR...když už jim nebylo blbé ozvat se na Warhammer a kožešiny na orcích? 

  • Row

    Kdyz uz to chces brat za tenhle konec, tak tady je spis apriori problem ve smyslu ze ne kazdy je heterous. :)

    Ale podstatne gro celeho problemu je, ze ti daj svobodu v rozhodovani (treba to ze s dotycnym spat nechces at uz jsou tve pohnutky zalozene na cemkoliv) a presto ti ho vnutej jako "zivotniho partnera" a to je ponekud designerska bota velikosti aspon 48. :)

    I kdyz uznavam, ze designerskych bot je ve hrach mraky a nikdo se neomlouva ani za ty za ktery by meli. :D

  • Niežeby kritizovali mikrotransakcie, aby ich zrušili a dali ľuďom čo vlastnia season pass všetko ako má byť, ale oni radšej zburcujú ľud na takúto somarinu. 

    Iste, radšej dajme v hre možnosť neheterosexuálnych vzťahov a plaťme za všetko originálne, alebo majme 40 verzií toho istého brnenia v základnej hre. 

  • PanS

    Máš pravdu. Zároveň si myslím, že redakce mohla zvolit jiný nadpis, když má tady komunitu s agresivními anti-SJW, kteří jsou schopní se chytit v podstatě čehokoliv.

    Už čekám, až mě někdo nazve SJW, potěšení na mé straně 😛

  • Nemají se za co omlouvat. Vadí to jen pár pomateným lidem.

  • Kompost

    uz je tak dlho zalezeny pod mostom ze stratil prehlad...

  • Ty bys jim měl poslat prachy a omluvu za to, žes to všechno upiratil 😉

  • Kompost

    to je uplne normalne, ani sa nad tym uz nepozastavujem. ludia su cim dalej hnilsi zistit si obsah spravy. zato su po precitani perexu schopny do diskusie pisat s istotou odbornika na kazdu problematiku, bez ohladu na to ako pokruteny alebo vyslovene stupidny ten prispevok je.

  • tomasrippl

    Ne každý musí být homouš. Nevadí mi ale když se takhle vnucují a chtěli by diktovat soukromé firmě ať tam cpe gaye tak to je nechutný a cítím k nim odpor jen z tohohle důvodu. Jestli chtějí ať si udělají hru plnou gayů. Nic proti tomu nemám.

  • drasta

    Smarja to tady kazdej az na dworkina cte jenom nadpisy?

  • Jack1947

    Pochopil bych homosexuální... to hodně lidem nebude úplně po srsti ale tohle, spíše by se mohli omluvit za některé hry - Far cry 5 jmenovitě, to bych bral mnohem více než omluva za nějakou blbost.

  • walltar

    Hlavně nebuďte smutná slečno. 😉

  • Corvus

    :-(

  • walltar

    Tohle je spíš k smíchu mi připadá...

  • walltar

    Žádný respektování nebude!


    Useknout!

  • Foxtrot_cz

    Nevím, ale Ubisoft říká, že je třeba zachovat rodovou linii, tak předpokládám, že jsou na sebe asasíni rodově navázaní.

  • Corvus

    A ten BOY s muskulaturou Brada Pitta z Tróji :-D je potomek koho? Čili hrdina stále aktuálního dílu?

  • Foxtrot_cz

    Všem co odmítají heterosexuální vztah bych ukázal následky v dalším dílu, protože přeci bez zplození potomka nemůže existovat ani následník za kterého by mohli v dalších dílech hrát :D

    Takže možnost naimportovat save a když hráli předtím za gaye, tak se jen zobrazí "Předek byl gay a nezplodil potomky, asasínská linie vymřela, konec hry."

    Aby to bylo hezky realistické :D

  • Corvus

    Nemám slov... Pro tohle už vážně nemám slov.


    Já se VŠEM omlouvám, že jsem chlap. Promiňte prosím vám všem, kteří byste raději viděli a komunikovali se ženou. Bohužel se to tak nějak přihodilo a mám mezi nohama péro. Omlouvám se všem a prosím, zkuste to respektovat. Děkuji.

  • jindra.veliky

    klisicka ukazka demence dnesni doby

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit