Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No len aby sa z toho nepos**li....Dúfam, že tým nikoho neurážam......a keď to niekomu vadí, nech to nehrá

  • Wolfcastle

    To mne u tebe vůbec nepřekvapuje...

  • Wolfcastle

    Váš příměr je úplně mimo adekvátně by to mělo být takto: někdo sousedovi na dveře přilepil A4 obrázek s kytičkou která měla na stonku 2mm pouze pod lupou kódovaný "urážlivý" nápis co sotva 4% lidí ví co to znamená... a to by mne podle vás mělo urážet??? Naopak by mne uráželo kdyby kvůli tomu obrázku soused začal vyvádět...

  • michaelfoucault

    Ano, pravděpodobně to byla osoba LGBT+. 

    Stejně by si nejspíš mohl stěžovat představitel židovské víry, kdyby se ve hře objevovala oslava nacistického režimu. 

    Nechápu co vám na tom připadá zvláštní nebo vtipné? 

  • michaelfoucault

    To je opravdu hloupý argument, který vychází z naprostého nepochopení problematiky...


    Představte si situaci. Někdo sousedovi na dveře nasprejuje nápis že je "dámské přirození". Ten by nápis odstranil a na viníka podal trestní oznámení. V tu chvíli byste ale do všeho vstoupil vy a začal souseda napadat, protože vás urazilo, že odstranil nápis, který jej měl účelově dehonestovat. Připadá vám takové chování normální? 

  • Wolfcastle

    Mne uráží to že to bylo odstraněno! Jo aha asi nás bude víc tak nejsme menšina... tak nic no, příště už snad budem a to bude věcí co nás heteráky bude urážet!

  • Wolfcastle

    asi nějaký gay NIKDO JINÝ 😂

  • Row

    z toho nic nebude, pac mi prijde ze spis patris k vetsine nez k mensine... ostatne jsem nedavno nekde zahledl clanecek ze si US liberalove nechali udelat vyzkum na politickou korektnost a ze jim vyslo ze 80% lidi to stve... nejvic pak mezi tema vuci kterym se to jako ze snazi byt korektni...

  • uher

    Hele a do jaké kategorie se řadím, když mě uráží to, že se nějaká menšina neuráží?

    Taky to ze mě teď dělá vlastně menšinu (která samozřejmě také CHCE být urážena)  a tak by se o mě teď měli sjw vyloženě prát a zasadit se o to aby byly v mém menšinovém zájmu uráženy etnika, rasy, barva a orientace. Jinak se začnu cítit dotčeně, protože současná společnost je natolik netolerantní, že mi něco takového neumožní...

  • jenda84

    vysvětle mi někdo jak pětiletýmu dítěti, KDO si tohodle dokáže všimnout a nahlásit na příslušné úřady? 😀 

  • skaven

    strasne, uz sa zacinam citit byt urazeny, aj za urazenych gayov

    (je to tak pravne?)😈

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit