Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    Hele a do jaké kategorie se řadím, když mě uráží to, že se nějaká menšina neuráží?

    Taky to ze mě teď dělá vlastně menšinu (která samozřejmě také CHCE být urážena)  a tak by se o mě teď měli sjw vyloženě prát a zasadit se o to aby byly v mém menšinovém zájmu uráženy etnika, rasy, barva a orientace. Jinak se začnu cítit dotčeně, protože současná společnost je natolik netolerantní, že mi něco takového neumožní...

    • Veny

      Podle popisu v prvním řádku a logiky věci budete asi fobofobofob... :D

    • Derp_1337

      TL,DR

      Ale ten první řádek mě zaujal! +1

    • Row

      z toho nic nebude, pac mi prijde ze spis patris k vetsine nez k mensine... ostatne jsem nedavno nekde zahledl clanecek ze si US liberalove nechali udelat vyzkum na politickou korektnost a ze jim vyslo ze 80% lidi to stve... nejvic pak mezi tema vuci kterym se to jako ze snazi byt korektni...

  • jenda84

    vysvětle mi někdo jak pětiletýmu dítěti, KDO si tohodle dokáže všimnout a nahlásit na příslušné úřady? 😀 

    • Wolfcastle

      asi nějaký gay NIKDO JINÝ 😂

      • Já bych to viděl spíš na bílýho heterosexuála tak zblblýho politickou korektností, že mu z toho už úplně hráblo. Něco jako tady Foucault. Páč gayům bejvaj takový věci většinou fuk, jsou zvyklí na horší věci.

        • omiklon

          Lol, prej zvyklí na horší, spíše musejí snášet.

          • Když něco musíš snášet, časem si na to zvykneš. Ale uznávam, formuloval jsem to blbě. Spíš mi šlo o to, že asi každej gay se setkal s urážlivějšíma věcma, než je nějaký graffiti ve hře. Pravděpodobně ten samej den. A´ taky to nějak přežil. Protože většina gayů nejsou ubrečený děcka, který jenom hledaj, co by je mohlo urazit dneska. A jestli je něco uráží, jsou to naopak tyhle samozvaný ochránci práv menšin, který vytahujou podobný kraviny a dělaj z nich strašlivej problém (zatimco na týhle planetě existujou státy, kde tě za homosexualitu shoděj ze střechy). A já se ani nedivim. Mně by taky nebylo příjemný, kdyby ze mě někdo dělal malýho uplakánka, kterýho nemůžeš ani pozdravit, aniž by to vzal jako urážku svojí orientace/víry/rasy/whatever.

            • omiklon

              Hele, úplně bych to nezlehčoval jen proto, že někde ve světě se dějí horší věci. 

              Časem může nastat situace, kdy ty budeš v menšině. A asi ti nebude do skoku, když to bude většina přehlížet, zlehčovat, ignorovat..

              • Reakce na příspěvek:

                S tim bych souhlasil, pokud by homofobie byla v našich podmínkách reálnej problém. Jenže neni, většina lidí má tvojí sexuální orientaci úplně na salámu. A tahle věc fakt může urazit jenom člověka, kterej se chce cítit ublížěně. Mě to vždycky připomene situaci z hospody, kdy se do mě navezla ženská od vedlejšího stolu, proč tak hnusně urážim svýho kamaráda a oslovuju ho Bůčku. Přičemž on sám se mi tak kdysi představil, takže mu oslovení Bůček asi nedělá problém. Tohle je to samý. Pokaždý. Nějakej ocas se zaštítí určitou menšinou a vytváří problémy tam, kde žádný nejsou. Sekiro potřebuje lehkou obtížnost kvůli postiženejm, Chuchel vypadá jako Blackface, v Kingdom Come nejsou černoši. Jedno maj všechny tyhle "kauzy" společný. Tý menšině, za kterou údajně bojujou, je to úplně u řiti.

      • michaelfoucault

        Ano, pravděpodobně to byla osoba LGBT+. 

        Stejně by si nejspíš mohl stěžovat představitel židovské víry, kdyby se ve hře objevovala oslava nacistického režimu. 

        Nechápu co vám na tom připadá zvláštní nebo vtipné? 

        • PCMR

          Židi si brzo budou stěžovat i na oslavu vánoc...

        • Wolfcastle

          To mne u tebe vůbec nepřekvapuje...

  • skaven

    strasne, uz sa zacinam citit byt urazeny, aj za urazenych gayov

    (je to tak pravne?)😈

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit