Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Tamriel je inspirovaný skutečným světem. Toho sis nikdy nevšiml?
  • flash789 - přemýšlíš u toho vůbec než napíšeš takovou blbost? Jsi schopný pochopit, že Elder Scrolls je už vymyšlený svět ve kterém opravdu není nic z Egypta? Pane bože....
  • Mozna bych poprosil nekoho z redakce jestli by nechtel osvetlit jak je to s tou povinnou nabidkou na odkoupeni ... mne to zni cele pritazene za vlasy, prece povinna nabidka k odkoupeni zbytku akcii nutne neznamena ze musi byt prijata ne? Nebo mi tam neco uchazi?
  • stačí ji neosekávat a nezjednodušovat
  • A kedy ma vyjst ten Far Cry generator?
  • Proč by měli lidé z Vivendi změnit postoj? Pokud stoupne cena Ubisoftích akcií, pouze na tom vydělají s tím, co už mají a myslím si, že je to o to více povzbudí ke koupi dalších...
  • Taronyu
    A to ešte makajú na obrovskom RPG zo sveta Avatara. Ten prvý Avatar od nich nestál za nič, takže sa toho trošku bojím. No robí na tom Massive Entertainment, tak snáď sa to tentoraz podarí lepšie.
  • Vsechno zle je nakonec k necemu dobre, a tak kdyz ted hrozi Ubisoftu nepratelske prevzeti, si pro nas pripravili hezkou nabidku her. Snad se budou snazit a nebude to jako predesle spackane dily, kdyz maji ted nuz na krku, takrikajic, obrazne. A kdyz Vivendi uvidi ze se snazi polepsit, snad zmeni i svuj nepratelsky postoj. My hraci na tom muzeme jen ziskat.
  • Jestli Assassinovi teď nepomůže 1 rok produkce na víc, tak už nic.
  • ravux
    Zase nemuzeme chtit vsechno na 100%, clovek by se uz potom nemel kam posouvat!
  • Preed
    Ubisoft u mna zasiel tak daleko za apriori odmietam hrat jeho hry pretoze ma tato tovaren na openworldy nebavi,ale v zasade som zvedavy ci sa dokazu aspon trochu niekam posunut.
  • No jsem zvedavej .. Ubisoft ma totiz talent na nadherne udelane prostredi ...jen ten obsah pak stoji za prd.
  • jamar28
    A ví se vůbec něco o TES? Zaslechl jsem jen zvěsti o tom, že to bude v Black Marsh nebo ve Valenwoodu (takže stokrát viděná džungle). Ale pouštní Elsweyr by mě teda lákal nejvíc.
  • Nejsem gramatik ale "nekteri" asi taky nebude spravne, nebo?
  • jamar28
    Jak se vůbec dá taková střílečka s otevřeným světem inovovat?
  • ravux
    Jeste si oprav to "dodrzeli" a bude to v cajku.
  • flash789
    jak ten UBI nemam rad tak musim uznat ze jim to docela mysli. protoze velka AAA hra z Egypta tu nebyla ani nepamatuju. Porad vsichni delaji hry nekde v zime nebo v lese, pripadne nekde na marsu, ale Egypt to nenapadlo nikoho uz dlouhy leta. Pyramidy, faraoni, sfingy atd. proste skoda ze to nenapadlo treba Bethesdu kdyz delali podledni TES, radsi ho dali do uniformni a stokrat videny zimy.
    Nevim proste posledni hra ktera me napada a byla ciste z egypta byl snad Exhumed nekdy z roku 1999 nebo tak nejak.
    Kdybych dopredu nevedel ze novej asasin bude zase kravina tak bych se i zacal tesit, proste skoda ze to napadlo zrovna ty fusery z ubi. No, mala sance ze prekvapej tady je, takze se uvidi.
  • KrPa
    děkuji
  • Pro mě hlavní otázka u her u Ubi co servery?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit