Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Konečně pochopili, že tohle byla ochrana proti platícím hráčům. Kolikrát se mi stalo, že u Assasin Brotherhood či Anno 2070 nešly servy, aniž by Ubisoft něco řekl. Ale "piráti", ti hráli v klidu. Osobně mi je stejně nejvíc sympatický poslední Raymen, kterého jsem si i díky tomu kupoval za plnou cenu, abych ukázal, že umím ocenit nejenom dobrou hru, ale i hru, co nemá pitomou ochranu.
  • Tezko rict jak moc se jim to vyplatilo, cracknulo se to vzdycky (aspon vim ze AC2 cracknuli uspesne, dal sem jejich hry nesledoval) a tak je otazka kolik lidi si to koupilo nez byl crack dostupny. A jestli to vyvazilo ty hrace, kteri si takove hry z principu nekoupili. Osobne se budu drzet toho ze od ubisoftu a blizzardu uz nikdy nic.
    • Jo, crackout AC2 bylo trošku složitější, ale dalo se to... a navíc odpadl ten trapas s uloženými pozicemi, jako to mám teď s origo *15*
  • smejki
    jako poděkování za vytažení hlav z <>prdelí bych si mohl koupit nějakou Ubi hru, nebo dvě.
  • Ubisoft je židovsko-zednářská frakce iluminátů skrývající se v Area 52 a tento akt má jenom zamaskovat skutečnost, že americké vládě už nějaký čas vládnou mimozemšťani mimojiné ovládající investiční banky a lehký průmysl.
    • Bratře, né tak nahlas nebo tě zaslechnou ještěro-lidé, kteří se pod zástěrkou serveru games snaží zahájit invazi z podzemních hlubin a vyhnat lidstvo ze svitu slunce.
      • Když jsem si přečetl ty tvé ještěro-lidi, úplně se mi vybavil Mrázek ústředna...mloci útočí. *1*
    • Právě si nahodil námět na Assassins Creed 4 a více *15*
    • walltar
      Navíc sou tak kryptofašistický *1*
      • Shaker
        oooooohm
        • To je Majstrštyk! *15*
    • lahky priemysel, to su prostitutky? *1*
      • malovyroba polstaru
  • Black_Hand
    az ted?! dyt to uz je pravda par mesicu. dokonce jsem to hlasil tady nekde v diskuzi a pak i v chatu ve fight clubu :). todle rozhodnuti me presvedcilo, ze mam konecne otevrit nekolik let stary darek: assassins creed 2.
    • U starých titulů to nezrušili. Hawx2 jsem zakoupil nedávno za 1€ na UBI store a stále otravuje s online.
      • Black_Hand
        jj, presne tak. ale u AC2 to opravdu zrusili. dale napr. from dust byl patchnuty, potom co ubisoft lhal pred vydanim. a na drivera jsem se jeste neptal.
        • Driver to nevyžaduje. Možná dřív jo, ale taky byl prej patchnutý. Na Hawx2 UBI se*e.
          • Hrát v offline režimu? Fajn, ale zbavím se kompletně té uPlay "sračky" nebo ne?
            • Black_Hand
              kompletne uplay ne, ale uplay se vubec nemusi pripojit k internetu. jinak ano, uplay neni zrovna funkcni vec :P.
          • Black_Hand
            hmmm, tak v tom pripade me v budoucnu ceka driver :). na hawx2 podle me ubi se*e z toho duvodu ze na nej lid se*e. moc uspesna hra to neni a navic multak je davno mrtvy.
  • Phillios191
    Už jim došlo, že crackeři to stejně vždy prolomí a akorát tak škodí svým věrným zákazníkům :)
  • x_ander
    Konečně se Ubisoftu rozednilo a odpadne tak crackování legálně koupených her.
  • Robotron3
    Hurá. Ne že by mi to jako PS3kaři k něčemu bylo, ale aspoň ustane ten Ubisoft hate, teda aspoň doufám :)
    • Shaker
      Neboj, vsak oni prijdou s nejakou dalsi sra*kou, aby svoje zakazniky nastvali... skoro bych rek, ze kazda vetsi fima ma na tohle zvlastni oddeleni.
    • Robotron3
      Jak tak koukám podle mínusek, tak hate asi nepřestane jen kvůli tomu, že už není pro co hateovat. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit